0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN 704B

هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
توضیحات کلی

Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN_704B هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN
یک اشپزخانه قلب خانه محسوب می شود به همین خاطر انتخاب بهترین وسایل برای آن از ضرورات می باشد. پخت و پز گرما و رطوبت را در آشپز خانه تولید می کند و باعث آسیب رساندن به دیگر محصولات موجود در آشپز خانه مانند کابینت و گاز و ... . می شود بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاقات، انتخاب یک هود خوب و با کیفیت است که نیووافت هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN را به شما عزیزان توصیه می کند سبک این هود Oled است که بسیار کم مصرف می باشد و با توجه به قیمت پایین آن، از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

شیشه (  Glass ) هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN
همانطور که در توضیح های محصولات قبل هم گفته شده است، شرکت سورند پلاس از بهترین و با کیفیت ترین ها در ساخت شیشه های نشکن می باشد و کیفیت محصولات این شرکت به خوبی در ظاهر آن ها مشخص می باشد. شیشه هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN نشکن و فوق العاده محکم در برابر ضربه بوده و رنگ آن در این مدل مشکی می باشد. مشکی براق و نشکن باعث می شود این هود در سری های حرفه ای سورند پلاس جای گیرد و به خوبی جایگذین مدل های رده بالای بازار شود. استحکام شیشه در هود اهمیت بالایی دارد؛ زیرا گرما و حرارت به صورت دائمی بر شیشه هود فشار وارد می کند و اگر نشکن باشد هر لحظه احتمال آسیب و ترک برداشتن آن وجود دارد.

فیلتر( brightness ) هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN
قسمتی در هود ها موجود است که چربی های حاصل از پخت و پز را جذب می کند و از معلق شدن آن ها در هوا جلوگیری می کند که دارای انواع مختلف می باشد. این قسمت در هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN آلومینیومی و قابل شستشو بوده و کارکردی کاملا پیشرفته دارد که این مدل از شایع ترین مدل ها می باشد و به راحتی با دست قابل شست و شو و تمیز کاری است. آلومینیوم در برابر آب و هوای چرب مقاوم است و مدت زمان زیادی سلامت و دوام خود را حفظ می کند.

metal engine hood and metal impeller sorend plus model sn_704b هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل b709_sn در فروشگاه اینترنتی نیووافت

موتور ( metal engine ) هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل B709_SN
موتور هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN بدنه و پروانه حلزونی شکل دارد و از دسته موتور های کم مصرف و بدون سر و  صدا می باشد که در آزمایش های اولیه و ثانویه بسیار باکیفیت و بادوام بوده است. اکثر مردم تصوری اشتباه دارند و فکر می کنند که این موتور ها صدای زیادی داشته باشند و به همین خاطر آن را استفاده و خریداری نمی کنند اما  لازم است بدانید شرکت سورند پلاس در طراحى هود توکار مدل SN_709B از موتور های فلزی فوق العاده بی صدا استفاده کرده که حتی در حین روشن بودن صدای آن را احساس نخواهید کرد و عملکرد موتور به شنوایی شما آسیبی نمی زند.

شکل ظاهری هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN
برای بسیاری از شما عزیزان مخفی بودن وسایل مهم است و دوست دارید که تجهیزات آشپزخانه تان مخفی باشد. هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل B709_SN با طراحی و اندازه های استاندارد به صورت کامل درون کابینت قرار می گیرد و به هیچ عنوان از بیرون قابل دیدن نمی باشد و فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. این مدل ۷۸ سانتی متر داخل کابینت می رود و رویه آن از شیشه ی نشکن با رنگ مشکی تشکیل شده است.

توصیه نیووافتی برای هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل B709_SN
فاصله بین هود و اجاق باید در حد استاندار باشد؛ زیرا قرار نگرفتن در فاصله مناسب موجب بروز آسیب هایی مانند ذوب کلید، سوختن فیلتر آلومینیومی و اختلال در عملکرد هود می شود. بنا به تحقیقات انجام شده، فاصله اجاق با هود باید حداقل 70 سانتی متر باشد تا در ایمنی کامل پخت و پز صورت گرفته و هود عملکرد عادی خود را داشته باشد.

امینی

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha