0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN 707

هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل 707_SN

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
توضیحات کلی

Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN_707 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل 707_SN
ضرورت هود آشپرخانه از قدیم تا به حال برای همه ما آشکار است اما خب در قدیم به دلیل اینکه هود وجود نداشته است، پس نمی توان آن را از فن ها و پروانه های آشپزخانه دانست، بلکه ضرورت هود تاثیر مستقیمی  بر کیفیت هوای خانه دارد. هود ها کارایی زیادی دارند که از مهم ترین آن ها می توان به جذب بوی غذا اشاره کرد و همچنین هود ذرات چربی، رطوبت و گرد و غبار را از فضای آشپرخانه به بیرون هدایت می کند. یکی از بهترین هود های پرفروش سال های اخیر، هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل 707_SN می باشد که با کارایی ها و کاربرد فراوانی که دارد همه مصرف کنندگان از آن راضی بوده و با توجه به قیمت مناسب مورد پسند همه شما عزیزان واقع می شود.

فیلتر (  brightness ) هود سورند پلاس مدل SN-707
همه ی هود ها دارای فیلتر می باشند که کاربرد آن جذب گرد و غبار چربی و دودی است که وارد هوا می شود. فیلتر ها انواع مختلفی دارند که هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل 707_SN نوع آلومینیومی می باشد و در برابر آسیب های مختلف از مقاومت بالایی برخوردار است. این فیلتر در قسمت ورودی هوا به هود قرار می گیرد و چربی های معلق در هوا را جذب می کند. هود ها بسته به ميزان کارکردی خود در تعداد آلومینیوم ها متفاوت اند که بین ۱ تا ۳ می باشد. برای مکش بهتر فیلتر ها باید تمیز شوند که فیلتر های الومینیومی به راحتی با آب جوش و مایع ظرفشویی قابل تمیز شدن هستند.

metal engine hood and metal impeller sorend plus model sn_707 هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل 707_sn در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 سنسور ( sensor ) هود سورند پلاس مدل SN-707
سنسور های این هود سورند پلاس داخل هود می باشند و بلافاصله بعد از روشن شدن اجاق حرارت را تشخیص داده و فن دستگاه را به کار می اندازند. این سنسور ها بسیار حساس هستند، در حدی که بوی دود را به راحتی تشخیص و شناسایی کرده و این حساس بودن باعث مي شود که سریعا قبل از پخش شدن بوی بد در هوا و حرارت در فضا، از آن جلو گیری کند. ناگفته نماند باید فاصله هود و سنسور ها با اجاق مناسب باشد تا بتواند بو ها و ذرات معلق را به خوبی تشخیص و جذب نماید.

شکل ظاهری هود سورند پلاس مدل SN-707
هود موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل 707_SN توکار می باشد. این هود فضایی از آشپزخانه را اشغال نمی کند و در زیر کابینت در بالای اجاق گاز نصب می شود. هود های تو کار خیلی کم صدا بوده و در هن
گام کار به هیچ عنوان افراد را اذیت و خسته نمی کنند. این هود از شیشه رفلکس نشکن بوده و رنگ مشکی بسیار زیبایی را دارا است. در قسمت راست هود سوئیچ لمسی وجود دارد و از راه دور نیز کنترل می شود. اندازه هود توکار موتور فلزی و پروانه فلزی  سورند پلاس مدل 707_SNسورند پلاس 90 سانتی متر می باشد. به منظور اینکه در شب ها نیز استفاده از هود سورند پلاس SN-707 راحت باشد، دو لامپ کم مصرف OLED بر روی آن تعبیه شده است که هم دیزاین محصول را جذاب کرده است و هم کار کردن با هود در شب و مناطق تاریک را آسان ساخته است.

 توصیه نیووافتی برای هود سورند پلاس مدل SN-707
هود های شیشه ای حداقل یک ساعت پس از خاموش شدن به طور کامل سرد می شوند، به همین دلیل برای تمیز کردن آن ها تا زمان سرد شدن کامل دستگاه صبر نمایید. اگر هنگام روشن بودن اجاق گاز هود را روشن می گذارید، ترجیحا روی درجه کم آن را تنظیم کنید تا حرارت اجاق آسیبی به قطعات داخلی هود وارد نکند. فاصله استاندارد هود با اجاق۴۰ تا ۶۰ سانتی متر است.

امینی
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha