0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus model SN 708

هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_708

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus model SN_708 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_708
یکی از وسایل آشپزخانه هود می باشد، در عصر حاضر و با آپارتمانی شدن منازل و کوچک بودن ساختمان بوی غذا به راحتی درون خانه پیچیده و به سختی این بوی غذا از داخل خانه از بین می‌رود، بنابراین بهترین راه و روش برای خارج کردن بوی غذا از ساختمان استفاده از هود است که به راحتی بوی غذا و چربی را بیرون برده و داخل منزل بوی غذا و چربی به خودش نمی گیرد، هود تقریبا باید ۴۰ تا ۶۰ سانتی متر بالاتر از سطح اجاق گاز نصب شود تا کارآیی بالا و بهتری داشته باشد، هود هم مانند سایر وسایل منزل باید از کیفیت و مرغوبیت و زیبایی خاصی برخوردار باشد تا بتوان از داشتن آن لذت برد، شرکت سورند پلاس انواع مختلف و متعددی از هودها را تولید و به بازار عرضه کرده است که کیفیت و زیبایی بالایی دارند، یکی از این مدل هودها، هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_708 می باشد.

 

جنس هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_708
شیشه این هودها سفید نشکن و کریستالی است، رنگ سفید و زیبای آن را می توان به آسانی و راحتی با رنگ‌ کابینت های دیگر ست کرد و نشکن بودن جنس هود باعث می شود که‌ مشتری با خیالی راحت و بدون ترس از آن استفاده‌ کند چون مطمئن است که در اثر گرما، جنس شیشه ایی هود ترک بر نمی دارد.

 

یک سری از ویژگی های مهم هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_708
   1.    چراغ این هودها شامل دو عدد لامپ کم مصرف OLED می باشد، که با استفاده از این لامپ ها به رتحتی می توان داخل قابلمه غذا را دید. 
   2.    صفحه این مدل هودها لمسی می باشد و با دست هم می توان  دکمه ها را کم و زیاد و روشن و خاموش کرد. 
   3.    در لوازم جانبی این مدل هودها کنترل از راه دور وجود دارد که می توان با استفاده از این کنترل هود را روشن و خاموش و کم و زیاد کرد.
   4.     این مدل از هودها دارای ۴ سرعت متفاوت از کم تا زیاد برای خارج کردن بو و چربی غذا می باشد که می توان متناسب با نوع پخت و پز و میزان دود و چربی غذا این سرعت های هود را کم ‌یا زیاد کرد که هوای آشپزخانه را تهویه و پاک کند.
   5.    این هودها دارای سنسور ( ابزاری است که در هود به کار رفته و هنگام داغ شدن موتور هود، آن را خنک می کند ) می باشد. 
   6.    یکی از خصوصیات این مدل از هودها موتور و پروانه آن است که تمام فلزی است.

metal engine hood and metal impeller sorend plus model sn_708 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل sn_708 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

صدای هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_708
یکی از ویژگیهای بارز ‌بسیار مهم برای خرید هود، صدای آن می باشد، زیرا که هود داخل منزل است و اگر صدای هود زیاد باشد سرسام آور و باعث عذاب افراد خانواده  می باشد، یکی از ویژگیهای بارز این مدل از هودها صدای موتور آن می باشد که واقعا بیصدا کار می کند .
کیفیت ساخت و تولید این مدل هودها بسیار عالی و مرغوب می باشد یعنی هم زیبایی و هم کیفیت را با هم دارد، یکی دیگه از خصوصیات این هودها داشتن تایمر و ساعت دیجیتالی می باشد یعنی می توان ساعت آن را طوری تنظیم کرد که ساعت خاصی خاموش شود و اگر به صورت ناگهانی از منزل خارج‌شود یا فراموش کند که هود را خاموش کند بعد از پایان تایمر و ساعت خودش خاموش می شود.

 

توصیه های نیووافتی
هودها به خاطر اینکه بالای گاز قرار دارند و و رطوبت و چربی و بوی غذا را خارج می کنند پس به راحتی بعد از مدت زمانی چرب می شوند بنابراین باید هر چن وقت یکبار شبکه های فلزی رو تمیز کرد، به اینصورت که شبکه های فلزی را از هود جدا کنید و داخل آب داغ و تاید لباسشویی بگذارید نیم ساعت بماند بعد با اسکاج تمیز بشورید و بگذارید که کاملا خشک شود بعد دوباره آنها را نصب کنید.

 

میرزایی
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha