0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus model SN 710

هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus model SN_710 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710
هنگام پخت و پز بوی غذا در خانه می پیچید و ساعتها طول می کشد تا این بوی غذا از خانه  خارج شود و چه بسا شخص مجبور می شود که در تمام فصول تمام درها و پنجره ها را باز کند تا بوی غذا در خانه نپیچد که این کار برای تمام فصول مثلا زمستان امکان پذیر نیست،واغلب منازل آلان  آپارتمانی هستند و بوی غذا در  تمام محیط ساختمان می پیچد، اما اکنون با تولید و عرضه هود به بازار این معضل از بین رفته و بسیار وسیله مناسبی است، با نصب  هود به اندازه ۴۰ تا ۶۰ سانتی متر بالای اجاق گاز و با روشن کردن آن هنگام پخت و پز بوی غذا کاملا به بیرون رفته و هوای داخل منزل کاملا پاک می باشد، شرکت سورند پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف هود به بازار تا حدود زیادی به خریداران کمک  می کند تا هود مورد نظر خود را خریداری کنند یکی از این مدل هودها، هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710 می باشد.
 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710، هود پنهان می باشد، یعنی اینکه این مدل هودها کاملا داخل کابینت کار گذاشته می شوند البته به استثنای شبکه خروجی غذا که در زیر هودها کار گذاشته شده و عامل اصلی برای خارج کردن بوی غذا می باشد، رنگ آن به شکل نقره ایی بوده و بسیار زیباست، اندازه این‌مدل هودها ۷۰ سانتی متر می باشد.

 

موتور هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710
موتور این مدل از هودها کاملا بیصدا بوده، یعنی در حین کار و دور موتور برای مکش بوی غذا این مدل از هودها موتورشان هیچ گونه سر و صدایی ایجاد نمی کند و این یکی از خصوصیات ارزشمند این مدل هود می باشد. نوع عملکرد این هودها دارای ۴ سرعت از کم به زیاد برای کشش بوی غذا می باشد که میزان قدرت دور موتور برای خروج  آلودگیها را مشخص می کند.
این مدل هودها دارای یک دستگاه کنترل از راه دور برای روشن و خاموش و کم و زیاد کردن قدرت دور موتور برای خروج بوی غذا و آلودگی های هوا است. برای روشن و خاموش و کم و زیاد کردن هودها هم می توان لمسی و هم با کنترل این کارها را انجام داد.

 

metal engine hood and metal impeller sorend plus model sn_710 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل sn_710 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

فیلتر هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710
فیلتر این مدل از هودها قابل شستشو هستند چون که هودها در بالای اجاق گاز جای دارند بعد از یک مدت چرب می شوند و همین چرب شدن باعث می شود عملکرد اولیه برای کشش از هودها گرفته شود ولی پاک کردن و شستن فیلتر ها باعث می شود که دوباره مثل روز اول کار کنند. 
این مدل از هودها مجهز به دو لامپ کم مصرف OLED می باشند که باعث می شود روی اجاق گاز و داخل قابلمه غذا بهتر دیده شود. یکی دیگر از خصوصیات بارز و خاص این هودها، دارای ۱۸ ماه ضمانت نامه می باشند و این یعنی پشتوانه تولید هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_710.

 

توصیه های نیووافتی
تمیز نگه داشتن آشپرخانه و وسایل آن از اهمیت فراوانی برخوردار است به خاطر انجام نکته های بهداشتی، چرا که هود بوی غذا و چربی و آلودگهای آن فضا را بیرون می برد ،فضای مناسبی برای رشد باکتری و کپک ها می باشد پس ماهی یکبار باید هود و شبکه های آن را پاک کرد.

میرزایی
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha