0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
MIRACLE Underarm cream

کرم زیر بغل میراکل

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۳.۰۰ از ۲ رای )
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

کرم زیر بغل میرا کل
بدن همه انسانها با انجام فعالیت های روزانه وبخصوص در فصول گرم دچار تعریق می شود ، که با بو بدی همراه است که بسیار نا خوشایند است هم برای خود و هم برای دیگران ،از این رو روشهای گوناوگون و ضد عرق و خوشبو کننده های مختلفی در بازار موجود هستنند که نتیجه زیاد مطلوبی ندارند ویا بسیار هزینه بردار هستند و قابل باز گشت هم می باشند . نیووافت این بار کرم زیر بغل میرا کل را به شما معرفی می کند که ریشه ای بوی بد تعریق بدن را از بین می برد بدون آنکه بوی خاصی داشته باشد ومانع از تعریق طبیعی بدن نمی شود وفقط بوی بد را از بین می برد.
 

معرفی محصول
کرم ضد عرق و ضد بوی میراکل از بین برنده بوهای بد ناشی از تعریق بدن است که یک کرم کاملا گیاهی است وجود ترکیبات فعالی مانند نمک آلمینیوم در ساختار اصلی کرم میرا کل باعث خشک شدن و جلو گیری از تعریق بدن می شود ومنافظ پوست همواره باز می باشد . این کرم قابل استفاده برای کل بدن (زیر بغل ، کشاله ران ،سینه ، و پاها ) است که بو های ناشی از تعریق این قسمت ها را نیز از بین می برد . کرم میراکل خاصیت سفید کنندگی بالای دارد قسمت های از بدن که دو چار کبودی و سیاهی ناشی از عرق کردن و یا اصلاح شده اند را نیز برطرف می کند .از مزایای خوب کرم میراکل این است که اثری از خود بر روی لباس باقی نمی گذارد و موجب چسپندگی ، سفیدک و یا لک بر روی لباسها نمی شود . از نوکات بسیار مثبت کرم میراکل خاصیت بدون بو و بدون رنگ آن است که موجب حساسیت و کهیر و قرمزی بر روی  پوست های حساس نمی شود و برا همگان قابل استفاده بوده و خاصیت درمانی نیز دارد.
 

طریقه استفاده
طریقه استفاده کرم میراکل بسیار ساده است . بعد از استحمام که پوست بدن تمیز و خشک است مقدار کمی  از کرم میراکل را بر روی پوست قرار دهید و کمی ماساژ بدهید تا جذب پوست شود سپس اقدام به پوشیدن لباس ها کنید. کرم میراکل را لازم نیست بعد از هر بار استحمام به بدن بزنید. هر ده روز یک بار استفاده شود کارایی خود را دارد و به خوبی عمل می کند.
 

توصیه نیو وافتی
موقع استفاده از کرم ضد عرق میراکل لا زم نیست حتما مقدار زیادی از کرم را به بدن زد حتی مقدار بسیار کمی از کرم میراکل کارایی صد در صدی و تضمینی خود را انجام می دهد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha