0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Miss Suite Black Sheet Mask

بلک ماسک ورقه ای میس سوییت 

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۶ رای )
MISS SWEET وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
Miss Suite
موارد استفاده
پوست صورت
روشن کنندگی
آبرسانی
لایه برداری
نوع ماسک
زغالی ورقه ای
۱۴/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Miss Suite Black Sheet Mask بلک ماسک ورقه ای میس سوییت 
پوست صورت در طول روز و موقعی که در بیرون از خانه هستیم همواه در معرض تابش نور مستقیم آفتاب، آلودگی هوا ، استرس و... . است که همه این عوامل باعث خستگی و افتادگی پوست صورت شده و به پوست صورت در دراز مدت آسیب های جدی وارد می کند وپیری  زود رس را به همراه دارد. حال برای جلوگیری از این صدمات چکار باید کرد. برای حل این مشکل پوست صورت کرم ها و ماسک های مختلف وجود دارند که هریک کاربرد های  گوناو گون و مختلفی دارند. در ادامه نیووافت میخواهد محصول جدید از شرکت میس سوییت را به شما معرفی کند که مدت بسیار کمی است وارد بازار شده و در همین مدت اندک نظر بسیاری از مصرف  کننده گان را به خود جلب کرده است، و مورد تایید کارشناسان نیووافت می باشد که در زیر به شرح مختصر و مفید بلک ماسک ورقه ای میس سوییت خواهیم پرداخت.

 

بلک ماسک ورقه ای میس سوییت در فروشگاه اینترنتی نیووافت


معرفی بلک ماسک ورقه ای میس سوییت 
ماسک های ورقه ای به علت استفاده آسانتر وکاربردی سریع تربیشتر مورد توجه قرار می گیرند و به همین خاطر شرکت میس سوییت در اقدامی بسیار جالب یک ماسک ورقه  درمانی بلک  را به بازار عرضه کرده که برای پوست بسیار مفید است. همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم این ماسک ورقه ای می باشد و به راحتی بر روی پوست صورت قرار می گیرد وتمامی قسمت های پوست صورت (بجز قسمت چشم ها ودهن ) را پوشش می دهد. بلک ماسک ورقه ای میس سوییت یک ماسک چند منظوره بسیار خوب برای پوست می باشد  بلک ماسک ورقه ای میس سوییت حاوی مواد معدنی و مغذی برای پوست است که شادابی و طراوت را برای صورت به ارمغان دارد، این ماسک علاوه بر شادابی برای پوست موجب سفید کنندگی هم برای پوست این نواحی می شود. اگر در طول هفته دو بار از این ماسک ورقه برای پوست صورت استفاده شود علاوه بر اینکه به آبرسانی پوست صورت کمک شایانی کرده اید مو جب می شود مواد مغذی داخل ماسک بر روی پوست قرار بگیرد وپوست ویتامینهای لازم را از ماسک جذب کند. این ماسک برای از بین بردن جوش های چرکین بسیار عالی می باشد و مخصوص نوجوانان عزیزی است که در اوایل سن بلوغ قرار گرفته اند و بر روی پوست صورت خود جوش های ریزی  رادارند و بلک ماسک ورقه ای میس سوییت در کمترترین زمان ممکن این گونه جوش ها و التهابات را درمان می کند و همواره پوستی زیبا و صاف خواهید داشت. از ویژگی های بسیار مطلوب این ماسک که بسیار هائزاهمیت، برای مصرف کننده گان است کنترل چربی بر روی پوست است که میزان چربی اضافه صورت را جذب خود و بر روی پوست باقی نمی گذارد.

 

بلک ماسک ورقه ای میس سوییت در فروشگاه اینترنتی نیووافت


نکته 
با استفاده از یک ورق از این ماسک انتظار نمی رود که پوست صورت درمان شود وباید حدعقل 5 ورق از بلک ماسک ورقه ای میس سوییت در مدت زمان معین استفاده شود تا به نتیجه دلخواه و مطلوب برسید. در هر پک بسته بندی ماسک های ورقه ای میس سوییت 10عدد از این این ماسکا وجود دارد. برای خرید به صورت عمده حتما با کارشناسان ما در تماس باشید.
جمع بندی محصول 
بلک ماسک ورقه ای میس سوییت یک ماسک درمانی بسیار عالی  برای استفاده پوست صورت است که شادابی و طراوت و آبرسانی را برای پوست صورت به همراه دارد وبا استفاده دوره ای از این ماسک که به راحتی بر روی پوست قرار می گیرد میتوان به حساسیت های پوستی، جوش های ریزو التهابات پوستی را پایان بخشید.

 

بلک ماسک ورقه ای میس سوییت در فروشگاه اینترنتی نیووافتماسک زغالی ورقه ای بلک میس سویت


طریقه استفاده بلک ماسک میس سوییت 
طرز استفاده این ماسک بسیار ساده است، ابتدا از تمیز بودن پوست صورت  خود اطمینان حاصل کنید،  بعد از خارج کردن ماسک از بسته بندی ماسک را به صورت صحیح بر روی پوست قرارد دهید و به آرامی وبا انگشتان دست این ماسک را  روی صورت پهن کنید تا مواد داخل ماسک که حالت ژله ای لزج را دارد جذب پوست شود و به مدت 15 الی 20 دقیقه این ماسک را بر روی پوست نگه دارید و در طول این مدت اگر قسمت سر و صورت بدون حرکت باشد نتیجه بهتری خواهید داشت، سپس ماسک را از روی صورت برادشته و فقط با آب خنک پوست را شست و شو دهید. این کار را در طول هفته دو بار و بهترین زمان هم شب موقع استراحت است که بعد از استفاده کردن از ماسک پوست صورت استراحت کافی را داشته باشد. 
نکته 
بلک ماسک ورقه ای میس سوییت مختص جنسیت بخصوصی نبوده و برای آقایان و بانوان قابل استفاده می باشد و طریقه استفاده آن هم یکسان می باشد.

 

بلک ماسک ورقه ای میس سوییت در فروشگاه اینترنتی نیووافت


توصیه نیووافتی 
بعد از استفاده کردن از ماسک های ورقه ای سعی نکنید مجددا ماسک را نگهداری کنید و دوباره استفاده گردد بعد از مصرف کردن هر ورق از این ماسک ها آن را دور بیندازید و سری بعد از ماسک تازه استفاده کنید.
 

 

مشخصات فنی
برند
Miss Suite
نوع پوکه نگه دارنده
پلاستیکی
موارد استفاده
پوست صورت
روشن کنندگی
آبرسانی
لایه برداری
نوع ماسک
زغالی ورقه ای
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha