0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
MORFOSE Oxidant cream

کرم اکسیدان مورفوس

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
MORFOSE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

کرم اکسیدان مرفوس oxidant cream morfose
امروزه رنگ کردن ، رسیدگی و زیبا نگه داشتن مو ها جزو اصلی یک آرایش لاکچری و خوب است ورنگها برای آماده شدن به مواد ی نیازمند هستند که مو ها را باز کند و این مواد اکسیدان ها و کرم اکسیدان ها می باشند. اکسیدان ها و کرم اکسیدان ها یکی از مهمترین اجزای در رنگ کردن مو ها می باشد که نقش اصلی را در یک رنگ ریزی خوب بر عهده دارند. و هردوی آنها یک کاربرد را دارند با این تفاوت که کرم اکسیدان ها از نرم کنندگی بیشتری برای موها بر خوردار هستنند و بعضی از کرم اکسیدان ها  هم حاوی ویتامین هم هستند. نیووافت در نظر دارد کرم اکسیدان مرفوس را به شما معرفی می کند که یک کرم اکسیدان عالی است و در زیر به شرح مختصری از خصوصیات آن خواهیم پرداخت.
 

معرفی محصول
کرم اکسیدان مرفوس  کاملا بدون بو وبدون حساسیت می باشد وحالت کرمی آن ، خاصیت نرم کنندگی خوبی برای موها دارد و مانع از خشکی و شکنندگی موها می شود. کرم اکسیدان مرفوس همانند اکسیدان های معمولی بر چهار دسته هستند که در فروشکاه اینترنتی نیو وافت سه گونه آنها مو جود می باشد که به کاربرد  هر کدام از آنها  خواهیم پرداخت. کرم اکسیدان های مرفوس موجود درنیو وافت قوطی های 1000ملی لیتر ( یک لیتر ) می باشند.

کاربرد کرم اکسیدان 3% : کرم اکسیدان 3% ضعیف ترین کرم اکسیدان به شمار می رود، در رنگساژها، هایلایت، مش و انواع لایت ها بسیار کاربرد دارد. همچنین در استفاده از رنگهای تیره مثل مشکی و قهوه ای ای تیره روی مو باعث ثبات و تیرگی بیشتر رنگ مو می شود.
کاربرد کرم اکسیدان 6% : کرم اکسیدان 6% برای پوشش مو های سفید بسیار پر کاربرد بوده و در دکلره های ضعیف و تکنیک دکو پاژ مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای رسوب رنگ در ساقه مو کرم اکسیدان رایجی به شمار می رود و به منظور کاهش خطر سوختن موها برای مش فول وتکنیک های آمبرده و سامبرده نیز اکسیدان 6% مرفوس گزینه بسیار مناسبی می باشد.
کاربرد کرم اکسیدان 9% : کرم اکسیدان 9% قابلیت رو شن کنندگی دارد و می تواند با کمک رنگ های روشن تر نهایتن به باز شدن رنگ موی فرد کمک نماید وکرم اکسیدان 9% از پر طرف دار ترین و پر مصرف ترین ها برای دکلره به شمار می رود.

 

توصیه نیووافتی

اکسیدان ها و کرم اکسیدان ها بعنوان یک کاتالیزور عمل می کنند که موجب ثبات رنگ بر روی مو ها می شود پس همیشه در انتخاب اکسیدان و کرم اکسیدان ها دقت لازم را داشته باشیم و به علت گران شدن کرم اکسیدان های اصلی کرم اکسیدان هایی با کیفیت پایینتر در بازار مو جود می باشند که میتواند آسیب های زیادی ( سوختن موها و خشک شدن آنها ) به مو بزند که ترمییم موها علاوه بر هزینه های گزاف به مدت زمان زیادی هم نیاز مند است.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha
نظرات کاربران
ممنون از توضيح خوبتون عالي بود
نازي ۱۳۹۹/۵/۳