0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Nevadent electric toothbrush

مسواک برقی نوادنت nevadent

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید
Nevadent وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۷/۹
توضیحات کلی

مسواک برقی nevadent
امروزه با ماشینی شدن خیلی از کارها زندگی روز مره وبا پیشرفت علم و اختراع محصولاتی که به کمک بشر آمده سبب شده که ما کارهای روز مره را با سرعت عمل بیشتر و کیفیت بالاتر و قابل قبول تر انجام دهیم ؛ وحالا این پیشرفت به مسواک ها هم  رسیده و آنها نیز از قافله عقب نمانده اند و مدل های متعددی از آنها در بازار وجود دارند . نیوافت  مسواک برقی nevadent  را به شما معرفی می کند که یک محصول کاملا آلمانی و اوجینال می باشد که همه خصوصیات یک مسواک برقی خوب را دارا می باشد .

معرفی مسواک برقی nevadent  
مسواک برقی nevadent  ساخت کشور آلمان می باشد. (که آلمان از لحاض پیشرف در محصولات بهداشتی دهان و دندان حرف اول را می زند ) شکل ظاهری و طراحی آن بسیار شیک و خوش دست می باشد به گونه ای که در مدت زمان استفاده از آن هیچگونه احساس خستگی نخواهید داشت . مسواک برقی nevadent  دارای هشت سری مسواک جداگانه است که برای همه افراد خانواده قابل استفاده می باشد ودر صورت خراب شدن سری ها و یا استفاده بعد از سه تا چهار ماه قابلیت تعویض را دارند و اگر هم سری های همراه خود به اتمام برسند در بازار به صورت یدک وجود دارند ومیتوان تهیه کرد .این مسواک برقی توسط برق مستقیم شارژشده ودارای یک استند بسیار شیک برای شارژو نگهداری آن روی میزاست .

 

 

مسواک برقی نوادنت
 

نکته
باطری بکار برده شده در این مسواک  لیتیمی بوده و مدت زمان زیادی برق را در داخل خود ذخیره می کند به گونه ای که با یک بار شارژ کامل آن به مدت یک هفته میتوان از آن استفاده نمود .تمیز کردن دندانها و رعایت بهداشت دهان و دندان به وسیله مسواک برقی nevadent  بسیار لذت بخش است به طوری که هم تمیزی بیشتر وهم وقت کمتری برای شستن دندان ها صرف خواهید کرد .
مسواک برقی nevadent  داری چند ویژگی متفاوت است که این محصول را نسبت به سایر محصولات متشابه آن در بازار متمایز می کند یکی از این ویژگی ها برنامه شستشو برای دندانهای حساس است که با فعال کردن آن مسواک با دقت و حساسیت بیشتر نسبت به شست وشوی آنها ادامه می دهد . ویژگی دوم مسواک برقی nevadent   دارا بودن ماساژور برای لثه ها می باشد که آرامش نسبی را به دهان ودندان می دهد .  از دیگر خصوصیات این مسواک برقی ضد آب بودن این دستگاه است .
طرز کار مسواک برقی nevadent  
طریقه کار کرد این مسواک برقی به صورت دورانی است که سری های آن به گونه ای ساخته شده اند که به راحتی همه دندانها را پوشش می دهد و به خاطر حرکت دورانی فرچه مسواک حتی ریز ترین باقیمانه غذا ها را در بین دندانها بیرون می آورد وتا 98 دصد پاک کنندگی را برا ی دندانها به ارمغان می آورد.

توصیه نیوافتی
مسواک های برقی از حساسیت و ظرافت بیشتری نسبت به مسواک های معمولی بر خوردار هستند و به نگهداری و اهمیت بیشتری هم نیاز دارند .سعی کنید مسواک برقی را حتما دور از فضای نم دار وداری بخار نگهداری کنید .

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha
نظرات کاربران
سپاس از جنس خوبتون عالی بود نیووافت عزیز
ژیلا اسفندیاری ۱۳۹۹/۷/۱۴