0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Nobles Hand and face cream

کرم تیوپی دست و صورت نوبلز

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
NOBLES وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ویژگی ها
برند
NOBLES
وزن
100 میل
آبرسانی
۱۶/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کرم تیوپی دست و صورت نوبلز


کرم های نرم کنده جزو مواد بهداشتی پر مصرفی هستند که هر فردی به اندازه نیاز روزانه از آن استفاده می کند وبرای بر طرف کردن خشکی دست و صورت که این روزها (روزهای کرونایی) بیشتر مورد شتشو مواد شوینده قرار می گیرند و پوست ناز ک تر و حساس تر می کند ، کرم های نرم کننده زیاد تر مورد استفاده قرار می گیرند لذا  استفاده از یک کرم مرطوب کنده همراه وآبرسان خوب میتواند نقش بسزایی را ایفا کند . فروشگاه اینترنتی نیو وافت کرم تیوپی دست و صورت نو بلز را به شما معرفی می کند که یک کرم عالی ،آبرسان خوب  و هم یک روشن کننده پوست می باشد را به شما همراهان همیشگی نیو وافت معرفی می کند .
 

معرفی محصول


کرم های تیوپی دست وصورت نوبلز جزو کرم های مرطوب کننده ای هستند که هم خاصیت نرم کننده گی ومرطوب کنندگی و هم خا صیت آب راسانی  را دارند . و حاوی ویتامین E برای تقویت و مرمت پوست هستنند .ازمزایای خوب کرم های تیوپی نوبلز جذب سریع آن بر روی پوست است که ماندگاری خوبی را بر روی پوست دارد و از خشک شدن پوست و ترک بر داشتن  آن در فصول مختلف جلو گیری می کند .
کرم های تیوپی دست و صورت نو بلز در فروشگاه نیو وافت در شش عصاره مختلف درمقیاس تک و عمده قابل عرضه می باشد ، در زیر به شرح خیلی مختصری از هر عصارهای آن می پردازیم .


1)عصاره آلورا : آبرسانی بیشتر برای پوست و روشن کنندگی پوست
2)عصاره شترمرغ : ترمیم کننده پوست
3)عصاره زیتون : حاوی روغن زیتون برای پوست های خیلی خشک
4)عصاره شیر : شادابی و لطافت بیشتر برای پوست
5) عصاره خاویار : غذای پوست و مغذی بودن آن برا پوست
6) عصاره حلزون : جوان سازی پوست
از خصوصیات خوب کرم های تیوپی نوبلز قابل حمل بودن آن است که به راحتی در داخل کیف جای می گیرد و فضای زیادی را اشغال نمی کند .

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
NOBLES
وزن
100 میل
آبرسانی
نرم کنندگی
مرطوب کنندگی
جذب سریع
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha