0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Nobles Hand and face cream

کرم تیوپی دست و صورت نوبلز

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
NOBLES وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ویژگی ها
برند
NOBLES
وزن
100 میل
آبرسانی
۱۶/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کرم تیوپی دست و صورت نوبلز
کرم های نرم کنده جزو مواد بهداشتی پر مصرفی هستند که هر فردی به اندازه نیاز روزانه از آن استفاده می کند وبرای بر طرف کردن خشکی دست و صورت که این روزها ( روزهای کرونایی ) بیشتر مورد شست و شو مواد شوینده قرار می گیرند و پوست ناز ک تر و حساس تر می کند ، کرم های نرم کننده بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. لذا  استفاده از یک کرم مرطوب کنده همراه وآبرسان خوب میتواند نقش بسزایی را ایفا کند. فروشگاه اینترنتی نیووافت کرم تیوپی دست و صورت نو بلز را به شما معرفی می کند که یک کرم عالی ،آبرسان خوب  و هم یک روشن کننده پوست می باشد را به شما همراهان همیشگی نیووافت معرفی می کند.
 

معرفی محصول
کرم های تیوپی دست وصورت نوبلز جزو کرم های مرطوب کننده ای هستند که هم خاصیت نرم کننده گی ومرطوب کنندگی و هم خا صیت آب راسانی  را دارند . و حاوی ویتامین E برای تقویت و مرمت پوست هستنند .ازمزایای خوب کرم های تیوپی نوبلز جذب سریع آن بر روی پوست است که ماندگاری خوبی را بر روی پوست دارد و از خشک شدن پوست و ترک بر داشتن  آن در فصول مختلف جلو گیری می کند. کرم های تیوپی دست و صورت نوبلز در فروشگاه نیووافت در شش عصاره مختلف در مقیاس تک و عمده قابل عرضه می باشد. در زیر به شرح مختصری از هر عصاره ای از آن می پردازیم.
1)عصاره آلورا : آبرسانی بیشتر برای پوست و روشن کنندگی پوست
2)عصاره شترمرغ : ترمیم کننده پوست
3)عصاره زیتون : حاوی روغن زیتون برای پوست های خیلی خشک
4)عصاره شیر : شادابی و لطافت بیشتر برای پوست
5) عصاره خاویار : غذای پوست و مغذی بودن آن برا پوست
6) عصاره حلزون : جوان سازی پوست
از خصوصیات خوب کرم های تیوپی نوبلز قابل حمل بودن آن است که به راحتی در داخل کیف جای می گیرد و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
NOBLES
وزن
100 میل
آبرسانی
نرم کنندگی
مرطوب کنندگی
جذب سریع
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha