0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Oil skafe Coconut

روغن پوست و موی کوکو (نارگیل) سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۹/۱۰
توضیحات کلی

Coco coconut Oil Skafe ( روغن کوکو نارگیل سکاف )


مو ها جزو حساس ترین و لطیف ترین عضو ما آدم ها می باشند و همچنین در جذابیت و زیبایی یک شخص تاثیر زیادی دارند، از این رو مراقبت و رسیدگی به مو ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در طول روز به دلیل وجود آسیب های فراوان مانند اشعه های مضر خورشیدی، گرمای ناشی از خشک کننده ها (مانند سشوار)، مشکلات عصبی و...، مو ها به صورت مداوم در معرض ضربه خوردن، ریزش و خشک شدن می باشند. از این رو باید به طور مداوم، تغذیه و آبرسانی شوند و به کمک مواد درمانی از آن ها مراقبت شود.
روغن کوکوی شرکت سکاف برزیل یکی از محصولات بسیار با کیفیت موجود در فروشگاه نیووافت می باشد که برای استفاده روزانه و شخصی و هم چنین استفاده در سالن ها توصیه می شود.


معرفی


کاربرد اصلی روغن کوکو (نارگیل) مخصوص مو های خشک و شکننده می باشد اما از آن جایی که با ویتامین ها و اسید آمینه های مختلف غنی شده است، می تواند خاصیت درمانی برای انواع مشکلات مو داشته باشد.
روغن نارگیل به وسیله نفوذ به ساختار مو، آن ها را کاملا مرطوب می کند و ساختمان مویرگی را به طور کامل هیدراته می سازد. با این کار مو ها رطوبت از دست رفته خود را باز می یابند و به طور عمیق آبرسانی خواهند شد.
در ساخت روغن کوکو سکاف، اسید های چرب درمانی (ترمیم کننده) و اسید چرب های نرم کننده به کار رفته است.
 اسید های چرب تریتمنت (درمانی) با ترمیم بنیادی مو ها، موجب قوی شدن ساختار مو می شوند و مو های شکننده و ضعیف را احیا می سازند. در نتیجه زمینه برای رشدی قوی را فراهم می سازند.

 

روغن پوست و موی کوکو نارگیل سکاف


اسید های چرب نرم کننده نیز با نفوذ به ساختار مویرگی و تغذیه ساقه مو، سبب می شوند تا حالت سفتی مو بر طرف شده و حالت لطافت، ابریشمی و نرم به خود بگیرد.
علاوه بر آن، شرکت سکاف در ساخت روغن کوکو از گروه های مختلف ویتامین ها استفاده کرده است.
کاربرد ویتامین ها به این صورت است که با پوشش کامل مو، یک لایه مراقبتی و محافظتی حول آن می سازند که در طول روز مو ها را در برابر انواع آسیب ها مقاوم می سازد و همچنین استحکام زیادی به مو ها می بخشد.
یکی دیگر از خاصیت های روغن کوکو این است که بعد از استفاده از روغن و در طول دوره استفاده و بعد از آن، مو ها بسیار درخشان تر و براق تر از قبل می شوند و جذابیت و زیبایی خود را باز می یابند.
روغن نارگیل خود در صنعت آرایشگری بسیار پر کاربرد است و دلیل این امر هم خواص فراوان نارگیل و هم چنین وجود ویتامین ها و انواع املاح مفید برای پوست در روغن آن می باشد. بسیاری از مواد موجود در نارگیل برای سلامت، مراقبت و احیا سازی مو ها حیاتی و مهم می باشند، به همین دلیل شرکت سکاف روغن کوکو را محصولی مناسب برای شما می داند.
این روغن برای انواع مو ها مورد استفاده قرار می گیرد اما اگر حالت درمانی آن را در نظر بگیریم، بیشتر برای مو های خشک و شکننده مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نکته

روغن کوکو سکاف برای مو های چرب نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به هیچ عنوان بر چربی این مدل مو ها اضافه نخواهد کرد.
 

نحوه استفاده ( توصیه های مهم ) :
 

برای اینکه بیشترین تاثیر روغن نارگیل را بر روی مو های خود احساس کنید، بهتر است در شب این روغن را به کار بگیرید.
مقداری از روغن را در کف دستان خود قرار داده و کمی پخش نمایید. سپس به دقت تمام مو های خود را به طور کامل با روغن آغشته کنید.
 بگذارید به طور کامل جذب پوست و مو های سر بشود و در طول شب به طور کامل در فیبر مو نفوذ کند.
اجازه بدهید در تمام طول شب بر روی مو ها بماند، سپس صبح مو های خود را در دو مرحله با شامپو (ترجیحا گیاهی باشد و توصیه می شود شامپو های شرکت سکاف برای نتیجه بهتر استفاده شود) شست و شو دهید تا تمیز شود.
در طی مدت زمان یک دوره به راحتی تاثیرات روغن کوکو شرکت سکاف را احساس خواهید کرد.
حجم روغن نارگیل 130 میلی لیتر می باشد و در بسته های تک عددی (خرده) و چند عددی (عمده) در فروشگاه نیووافت آماده ارائه خدمت مشتری های عزیز می باشد.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha