0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Original eyelash dryer fan

فن خشک کننده مژه اصلی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
motafareqhe وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
توضیحات کلی

Original eyelash dryer fan فن خشک کننده مژه اصلی
امروزه اکثر خانم ها به دنبال استفاده از روش های متنوع برای افزایش زیبایی و‌جذابیت می باشند که یکی از اندام هایی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد چشم ها می باشندکه با کاشت مژه ها و خط چشم سعی در زیبایی این اندام زیبای چهره می کنند. کاشت مژه ها زیبایی چهره و چشم ها را دو چندان می کند ولی فقط کاشت مهم نمی باشد مراقبت و نحوه نگه داری بعد از کاشت بسیار مهم و ضروری تر می باشد. یکی از ابزارهایی که باعث زیبایی این عمل می شود استفاده از فن خشک کن کاشت مژه می باشد چون اگر از این فن استفاده نشود مشکلات جبران ناپذیری برای برای چشم ها پیش می آید و عارضه های آن نیز غیر قابل جبران می باشد. 

 

original eyelash dryer fan فن خشک کننده مژه اصلی در فروشگاه اصلی نیووافت

چسب کاشت مژه 
بعد از عمل کاشت مژه چسبی که برای اینکار مورد استفاده قرار می گیرد باعث خارش و سوزش و قرمزی چشم می شود به همین دلیل باید سعی کنیم این چسب زود خشک شود تا دچار این عارضه ناخوشایند نشویم که دستگاه فن مژه خشک کن سریعا این کار را برای ما انجام می دهد و علاوه بر این باعث زیبایی کار ما می شود و نمی گذارد آب از چشم سرازیر شود و در نهایت کاشت مژه را بدون مشکل و عارضه به پیش می برد.  

 

ویژگی های فن مژه خشک کن
این فن ساخت کشور چین می باشد که برای کاشت و اکستنشن مژه کاربرد دارد و کاملا ضروری می باشد و حتما باید مورد استفاده قرار بگیرد، چون سریعا چسب مژه ها را خشک می کند و باعث استحکام تارهای مژه ها می شود و می توان گفت عمل کاشت مژه را تثبیت می کند.

 

original eyelash dryer fan فن خشک کننده مژه اصلی در فروشگاه اصلی نیووافت

طراحی فن مژه خشک کن 
طراحی این فن به گونه ای است که به انواع شارژهای موبایل قابل شارژ می باشد و دارای باتری لیتیومی ۴۰۰ میلی می باشد وحتی زمانی که شارژ هم نداشته باشد با وصل کردن آن به شارژر سریعا شارژ می شود و کار ما را به خوبی و درستی به انجام می رساند. همچنین این فن دارای ابعاد بسیار کوچک می باشد که حمل آن را بسیار آسان کرده است و به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشد. یک آینه جلوی دستگاه تعبیه شده است. همچنین این دستگاه دارای یک اسفنج می باشد که با مرطوب کردن حین کار باعث می شودرطوبت مورد نیاز دستگاه را تأمین کند. طراحی این دستگاه به گونه ای است که برای انواع چشم بزرگ، کوچک، و بادامی و حتی گود هم مناسب می باشد.

 

original eyelash dryer fan فن خشک کننده مژه اصلی در فروشگاه اصلی نیووافت

توصیه ی نیووافتی
از آن جا که مژه ها بسیار حساس می باشند از این رو توجه و مراقبت از آن بسیار ضروری می باشد و اکر قصد کاشت مژه را دارید حتما از این فن معجزه گر استفاده کنید. این محصول اورجینال بوده و می توانید آن را به صورت تکی و عمده از فروشگاه اینترنتی نیووافت خریداری نمایید. 

 

فتاحی 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha