0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Ovens Sorend Plus gas stove model SN 801

اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Ovens Sorend Plus gas stove model SN_801  اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801
آشپزخانه هر خانه دارای یک سری لوازم است که نبود آن ها دشوار می باشد. یکی از لوازمی که بسیار به آن اهمیت داده می شود اجاق گاز می باشد. اجاق گاز ها در مدل ها، اندازه ها، طرح ها و برند های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. اجاق گاز فر دار یک دسته از اجاق گاز های پر طرفدار است که شما را از خرید فرد بصورت جدا بی نیاز می کند. این مورد از لحاظ هزینه بسیار به صرفه است و برای کسانی که آشپزخانه ای کوچک دارند مناسب است. سورند پلاس در زمینه طراحی و ساخت لوازم آشپزخانه فعالیت می کند. اجاق گاز فر دار یک دسته از محصولات این شرکت می باشد. اجاق گاز فر دار مدل SN_801یکی از محصولات بی نظیر سورند پلاس است که در ادامه به معرفی و شناخت آن می پردازیم.

شیشه Glass اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801
نوع شیشه در هر وسیله ای بسیار مهم می باشد. شما باید به نوع و جنس و ویژگی‌های شیشه محصولی که خریداری می کنید بسیار دقت کنید. شیشه اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801ضد ضربه و نشکن می باشد. این ویژگی ها باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی اجاق گاز فر دار را جابه جا کنید و در مکان مورد نظر قرار دهید و نگران شکستگی یا آسیب رسیدن به آن نباشید.

 

فندک و ترموکوپل Lighter and thermocouple اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801
در گذشته برای روشن کردن اجاق گاز ها از کبریت یا فندک استفاده می کردند اما امروزه با طراحی فندکی در خود اجاق گاز می توان آن را با استفاده از ولوم اجاق گاز روشن کرد. فقط کافی است شما چند ثانیه ولوم را فشار دهید تا شعله مورد نظرتان روشن شود. ترموکوپل یکی دیگر از ویژگی‌ های بسیار خوب و کاربردی این اجاق گاز می باشد و برای حفاظت از محیط و جلوگیری از آتش سوزی استفاده می شود. با خرید این اجاق گاز می توانید خیالتان را از بابت آتش‌ سوزی راحت کنید. فندک و ترموکوپل طراحی شده برای اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801بسیار سریع و آنی عمل می کنند.

 

فن Fan اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801
شما باید به همه ویژگی های محصولی که خریداری می کنید، جداگانه دقت کنید که فن یکی از این موارد می باشد. اجاق گاز فر دار دارای فن خنک کننده است. با این ویژگی شما می توانید ساعت ها اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801را روشن بگذارید و نگران داغ شدن یا آسیب دیدگی محصول نباشید.

 

fardar sorend plus gas stove model sn_801  اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل sn_801 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

شعله Flame اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801
شعله اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801بسیار با کیفیت می باشد. شعله این اجاق گاز حرارت بالایی دارد و در پخت و پز به شما کمک فراوانی خواهد کرد. جنس سر شعله‌های این اجاق گاز دیفندی ایتالیا می باشند.

 

امکانات Possibilities اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801
صفحه ای بر روی فر طراحی شده که به صورت دیجیتالی می باشد و شما می توانید تغییرات فر را در آن ببینید. در فر روکش خود تمیز کننده وجود دارد. محفظه داخلی فر ۱۰۰ لیتر می باشد. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801 دارای ۲ جوجه گردان است که هر کدام به صورت جداگانه و بسیار سریع عمل می کنند. در زیر فر درب گرم وجود دارد. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801 دارای چهار پایه می باشد. این اجاق گاز دارای یک درب می باشد که شما می توانید هنگام استفاده از فر آن را ببندید. جنس درب فر، شیشه ای چهار جداره و ضد نشکن می باشد که شما می توانید با خیالی راحت آن را خریداری کرده و نگران شکستگی محصول نباشید.

 

توصیه های نیووافتی
همیشه سعی کنید پس از اتمام کارتان با فر اجاق گاز، آن را تمیز کرده و درب را ببندید سورند پلاس محصولات بسیار باکیفیتی را به بازار عرضه کرده است که هر کدام در جای خود بسیار با کیفیت و زیبا هستند و می توانند تغییری اساسی به خانه و آشپزخانه شما بدهند. از این رو به شما نیووافتی های عزیز توصیه می کنیم اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_801را خریداری کرده و آشپزخانه تان را زیباتر سازید.

 

میرحسینی
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha