0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Ovens Sorend Plus gas stove modelSN 803 

 اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Ovens Sorend Plus gas stove model SN_803 اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803
زیبایی هر خانه ای به آشپزخانه و لوازم آشپزخانه آن بستگی دارد. همهآشپزخانه ها یک سری لوازم دارند که بودن آنها واجب است. اجاق گاز نیز یکی از این لوازم می باشد. برخی از خانم ها بسیار به فر نیاز دارند چرا که غذاهای فست فودی و کیک را زیاد می پزند اما می‌توان این لوازم را کم کرد و یکی از این کارها خرید اجاق گازی است که فر داشته باشد، یعنی یک وسیله اما انجام دادن دو کار به صورت همزمان. خرید یک اجاق گاز و فر بصورت جدا بسیار هزینه بر می باشد و برای کسانی که خانه و آشپزخانه های کوچک دارند جای زیادی می برد. از این رو می‌توان اجاق گازی را خریداری کرد که فر داشته باشد. شرکت های زیادی در ساخت اجاق گازهای فر دار فعالیت می کنند یکی از این شرکت ها سورند پلاس می باشد که در زمینه ساخت لوازم آشپزخانه فعالیت دارد و آنها را به بهترین نحو طراحی و به بازار عرضه می کند. اجاق گازهای فر دار یک دسته از محصولات سورند ‌پلاس می باشد که در مدل های مختلف آن ها را به مصرف کنندگان تحویل می دهد. یکی از محصولات بسیار با کیفیت و زیبای سورند پلاس اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 می باشد. نیووافت شما کمک می کند تا خریدی مطمئن داشته باشید. در ادامه به معرفی این محصول می پردازیم.

فندک و ترموکوپل Lighter and thermocouple اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803
فندک و ترموکوپل از ویژگی های بسیار خوب و مفید اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 می باشد. در گذشته برای روشن کردن اجاق گاز ها از کبریت استفاده می کردند اما امروزه در ساخت اجاق گازها از فندک استفاده می شود. کافی است شما چند ثانیه ولوم اجاق گاز را بگیرید تا شعله مورد نظرتان بدون استفاده از کبریت روشن شود. ترموکوپل برای محافظت از محیط در ساخت اجاق گاز ها به کار می رود. با وجود ترموکوپل محیط شما در امنیت خواهد بود. فندک و ترموکوپل بسیار سریع و آنی عمل می‌کنند. یکی از مزیت های این اجاق گاز داشتن این دو امکانات می باشد.

 

fardar sorend plus gas stove model sn_803 اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل sn_803 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

فن Fan اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803
در خرید اجاق گاز ها باید به برخی از ویژگی ها و امکانات اجاق گاز توجه داشت. یکی از آن ها فن می باشد. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 دارای فن خنک کننده است که باعث می‌شود گاز و فر خنک شوند و داغ نباشند و این مورد باعث می شود اجاق گاز همیشه سالم بماند و آسیبی نبیند.

 

شعله Flame اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803
شعله های اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 بسیار حرارت دارند و این مورد در پخت و پز بهتر به شما کمک خواهد کرد که غذای تان را سریع آماده کنید. جنس سرشعله های این اجاق گاز دیفندی ایتالیا می باشد.

 

امکانات Possibilities اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803
جنس بدنه ی اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 تمام استیل می باشد. گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 دارای نمایشگر دیجیتال است که شما می توانید با استفاده از آن تغییرات فر را در آن مشاهده کنید. پوشش اجاق گاز فر دار سلف کلین درون فر می باشد. ظرفیت داخلی اجاق گاز سورند پلاس مدل SN_803، ۱۰۰ لیتر است. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 دارای ۲ جوجه گردان می باشد که هر کدام به صورت جداگانه و خیلی سریع عمل می‌کنند. درب پایین فر بصورت گرم طراحی شده است. در زیر اجاق گاز چهار پایه وجود دارد که باعث می شود اجاق گاز تعادل خود ا حفظ کند و بایستد. این اجاق گاز دارای در شیشه ای ۴ جداره و نشکن می باشد. شبکه ‌های اجاق گاز فردار سورند پلاس مدل SN_803 چدن هستند. این چدن ها قابل حمل و بسیار زیبا هستند و شما می توانید بسیار راحت آ نها را جدا کرده و به تمیز کردن آن ها بپردازید.

 

توصیه های نیووافتی
همیشه سعی کنید هنگامی که کارتان با فر تمام می‌شود آن را تمیز کنید زیرا پس از مدتی آن لکه ها باعث خرابی می‌شود و زیبایی خود را از دست می‌دهد. سورند ‌پلاس همیشه در تلاش است تا  بهترین محصولات را به بازار عرضه کند. گازهای فر دار این شرکت نیز با کیفیت و زیبا هستند. از این رو به شما نیوفتی های عزیز توصیه می‌کنیم گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_803 را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید.

 

میرحسینی
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سورندپلاس
جنس صفحه اجاق گاز
استیل
تعداد شعله
5 شعله
رده مصرف انرژی
A+
نوع فندک
شعله پلوپز
محل شعله پلوپز
مرکز
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha