0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Ovens Sorend Plus gas stove model SN 805

 اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Ovens Sorend Plus gas stove model SN_805  اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805
برخی از خانواده ها به دلیل جای کمی که برای آشپزخانه در نظر گرفته اند نمی توانند تمام لوازم آشپزخانه را تهیه کنند. یکی از اساسی ترین لوازمی که برای آشپزخانه نیاز است، اجاق گاز می باشد. برخی از خانم ها کیک و پیتزا یا غذاهای فست فودی را بسیار دوست دارند و همیشه آن ها را می پزد به همین دلیل به یک فر نیاز دارند اما فر ها جای زیادی را در آشپزخانه اشغال می کند در نتیجه می توان اجاق گازی را تهیه کرد که فر دار باشد. شرکت های زیادی در زمینه تولید لوازم خانگی و آشپزخانه و اجاق گاز های فر دار فعالیت می‌کند که سورند ‌پلاس یکی از آن ها می باشد. سورند پلاس توانسته رضایت بیشتر مصرف کنندگان را به دست آورد و آن ها را مشتری ثابت خود نگه دارد. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805یکی از محصولات سورند پلاس می باشد که بسیار زیبا، کاربردی، مستحکم و قدرتمند ساخته شده است. در ادامه به معرفی این محصول کاربردی می پردازیم.

فندک و ترموکوپل Lighter and thermocouple اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805
سورند پلاس در طراحی و ساخت محصولات خود بسیار متفکرانه و خلاقانه عمل کرده است. یکی از مواردی که بسیار کاربردی می باشد فندک اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 است. در گذشته برای روشن کردن اجاق گاز ها به کبریت یا فندک نیاز داشتیم. سورند پلاس در ساخت اجاق گازهای فردار خود فندک به کار برده است. فقط کافی است شما چند ثانیه ولوم شعله مورد نظر را نگه دارید تا روشن شود. یکی دیگر از امکانات اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 ترموکوپل می باشد. ترموکوپل برای محافظت از محیط و جلوگیری از آتش سوزی به کار برده می شود. با داشتن ترموکوپل می توان به شما اطمینان داد که مشکلی از بابت اجاق‌گاز پیش نخواهد آمد و محیط در امنیت کامل خواهد بود.

 

فن Fan اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805
در خرید اجاق گازهای فردار باید به برخی از موارد  توجه کرد. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 دارای فن خنک کننده می باشد که باعث می شود اجاق گاز و فر خنک بمانند و آسیب نبینند.

 

fardar sorend plus gas stove model sn_805  اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل sn_805 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

شعله Flame اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805
تعداد شعله های اجاق گاز فردار سورند پلاس مدل SN_805، پنج عدد می باشد. این اجاق گاز دارای پنج شعله و سر شعله است. شعله ها بسیار با حرارت بالا عمل می کنند. جنس سر شعله های این اجاق گاز دیفندی ایتالیا می باشد.

 

امکانات Possibilities اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805
اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 دارای نمایشگر دیجیتال است که به صورت لمسی عمل می کند و شما می توانید درجات و حالات فر را در آن تنظیم نمایید. پوشش اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 سلف کلین درون فر می باشد. ظرفیت داخلی اجاق گاز فر دار  سورند پلاس مدل SN_805، 100 لیتر است. این اجاق گاز دارای دو جوجه گردان است که به صورت جدا و بسیار سریع عمل می کنند. در پایین فر درب گرم طراحی شده است. اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 دارای ۴ عدد پایه در زیر اجاق گاز می باشد. اجاق گاز فر دار دارای شیشه ۴ جداره و نشکن است. شبکه های این اجاق گاز از جنس چدن می باشند. چدن های اجاق گاز فردار سورند پلاس مدل SN_805 قابل حمل و زیبا هستند.

 

توصیه های نیووافتی
لکه های موجود بر روی صفحه اجاق گاز یا فر را با دستمالی که نم دارد و مرطوب شده است پاک کنید. سورند پلاس همه اجاق گاز های فر دار خود را زیبا و قدرتمند ساخته است، به گونه ای که شما می توانید سالیان طولانی از این اجاق گاز استفاده نمایید. به شما نیووافتی های عزیز توصیه می کنیم حتما اجاق گاز فر دار سورند پلاس مدل SN_805 را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید.

 

میرحسینی
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سورندپلاس
جنس صفحه اجاق گاز
شیشه
تعداد شعله
5 شعله
رده مصرف انرژی
A+
نوع فندک
شعله پلوپز
محل شعله پلوپز
مرکز
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha