0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
penkik MAC

پنکیک مک

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
MAC وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
برند
MAC
در برابر آب
مقاوم است
جنس پنکیک
پودر فشرده
میزان ماندگاری
24 ساعته
پوشش دهی روی پوست
بسیار عالی
۶۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

پنکیک های مک

پنکیک های مک یکی از بهترین نوع های پودر فشرده در نیووافت می باشد که در سه شماره روشن متوسط وتیره عرضه می گرد. رنگ روشن برای پوستهای روشن که اغلب روی این پوست ها رنگ زیادی ندارد و فقط حالت پوشش دهی ویکدست کردن پوست را دارد. رنگ متوسط آن که بیشترین طرف دار را در بین مشتریان نیووافت دارد اغلب برای پوست های نه روشن ونه سبزه استفاده می شود و به پوست صورت یک رنگ طبیعی و زیبایی می دهد.

 

پنکیک های مک در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

رنگ تیره آن نیز بیشتر برای کسانی کاربد دارد رنگ پوست آنها سبزه یا گندم گون است که پوست صورت آنها را صا ف یکدست ومقداری روشن می کند به گونه ای که حالت طبیعی پوست را از دست ندهد وبه نتیجه مطلوب ودلخواه می رساند. این نوع پنکیک های مک از جنس پودر فشرده خشک می باشد که با پدی که در زیر آن می باشد قابل استفاده می باشد. جنس ماده پنکیک  از بهترین مواد پنکیک در شرکت مک پر شده که بسیار نرم ولطیف می باشد به گونه ای است که روی پوست پوشش دهی خیلی عالی دارد که پوست را بریده بریده وحالت سفیدک نمی کند بلکه کاملا طبیعی ویکدست می کند. جنس پوکه آن هم پلاستکی می باشد وبه صورت دایره ای است  وازظرافت خاصی برخوردار می باشد.

 

پنکیک های مک در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه نیووافتی

در مورد نگهداری پنکیک پدهای پنکیک به خاطر اینکه تماس مستقیمی را با پوست صورت دارند و پوست صورت از حساسیت خاصی برخوردار می باشد حتما بعد از هر چند بار استفاده با آب وشوینده مناسب شسته وخشک شود وبعد مورد استفاده مجدد قرار گیرد. برای راهنمایی بیشتر در مورد پنکیک ها با مشاوران قسمت آرایشی در تماس باشید. برای شناخت بهتر و کسب اطلاعات جالب در مورد پنکیک ها به بخش مقالات نیووافت و مقاله « مطالبی در مورد پنکیک های آرایشی » مراجعه کنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
MAC
در برابر آب
مقاوم است
جنس پنکیک
پودر فشرده
میزان ماندگاری
24 ساعته
پوشش دهی روی پوست
بسیار عالی
بر روی پوست
بسیار نرم است
موقع استفاده برپوست
صاف و یکدست میشود
حجم پنکیک
متوسط
پد دارد
آینه دارد
ویتامینه دارد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha