0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Philips Food Processor Model HR7530

غذاساز فیلیپس مدل HR7530

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
PHILIPS وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۸/۹
توضیحات کلی

غذاساز فیلیپس مدل HR7530

سلامتی برای همه ما در اولویت قرار دارد. همه می دانیم که تغذیه مناسب و سالم نقش بزرگی در سلامتی ما ایفا می کند. با وجود دنیای مدرن و امروزی همه خواهان ابزار و وسایلی هستیم که به کار ما سرعت ببخشد. اما علاوه بر سرعت ما به وسیله ای نیاز داریم که هم سریع باشد و هم بتوان با آن چند کار مختلف را انجام داد. غذا ساز ها می توانند این نیاز مارا رفع کنند. امروزه غذا سازها نقش کاربردی  بسزایی در زندگی ما ایفا می کنند و حضور یک غذا ساز برای هر خانه و یا آشپزخانه ای لازم و ضروری است. از کاربرد های  یک غذا ساز می توان مخلوط کردن، خرد کردن، آسیاب کردن و یا آبمیوه گیری و رنده کردن را نام برد. اما باید بدانیم که از وسیله و غذا ساز مناسب و ایمن استفاده کرد. که علاوه بر سرعت بخشیدن کار ما و تسهیل کردن کارها با دوام و مقرون به صرفه نیز باشند و همچنین کارایی بالایی داشته باشند که ما را از استفاده کردن از لوازم دیگر بی نیاز کنند. 

 

غذاساز فیلیپس مدل hr7530  در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

جزئیات غذاساز فیلیپس مدل HR7530  
غذا ساز فیلیپس مدل HR7530  یکی از بهترین و کاربردی ترین غذا ساز های موجود در فروشگاه اینترنتی نیووافت و همچنین بازار است. که علاوه بر سرعت و کیفیت بالایی که دارد، ایمن نیز می باشد و نیاز ما را به وسایل دیگر به حداقل می رساند وهمچنین مقرون به صرفه بودن آن یک ویژگی برتر به حساب می آید.
همه به زیبایی محل زندگی و محل کار خود اهمیت میدهیم و سعی ما بر این است که از وسایل با ظاهر زیبا در خانه و محل کار خود استفاده کنیم و همیشه دوست داریم از وسایلی استفاده کنیم که علاوه بر کارایی، طراحی زیبایی نیز داشته باشند. غذاساز فیلیپس HR7530 با ظاهر زیبا و طراحی منحصر به فرد آن به زیبایی آشپزخانه می افزاید.

 

غذاساز فیلیپس مدل hr7530  در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

طراحی و کارایی غذاساز فیلیپس مدل HR7530 

غذاساز فیلیپس HR7530 ساخت کشور هلند و مونتاژ کشور چین است. غذاساز فلیپس HR7530 با داشتن رنگ زیبای سفید و جنس مستحکم پلاستیکی ABS  یکی از بهترین غذاسازها به شمار می رود. یکی دیگر از مواردی که این غذاساز را از سایر غذاساز ها متمایز می کند عملکرد فوق العاده ی آن است و از آن جایی که ما دوست داریم وسایل مان جای کمتری بگیرد و عملکرد و کاربرد بیشتری داشته باشد غذاساز فیلیپس HR7530 این هدف را برای ما امکان پذیر کرده است. این هدف عملکرد بالای آن است که دارای عملکرد 31 کاره می باشد. غذا ساز فیلیپس HR7530 دارای قابلیت های متفاوتی است بدنه دستگاه با ظاهر زیبای آن و پیچ تنظیم روی آن قرار دارد که به وسیله ی آن پیچ روی دستگاه که علاوه بر نمای زیبایی که به دستگاه می بخشد  می توان قدرت دستگاه غذاساز را در سرعت های مناسب و مختلف تنظیم کرد. یکی دیگر از مزایای این دستگاه قدرت بالای موتور بکار برده شده در آن است. قدرت موتور این دستگاه 850 وات می باشد که باعث عملکرد بهتر دستگاه می گردد. غذا ساز فلیپس مدل HR7530 دارای حالت پالس یا لحظه ای هم می باشد و با چرخاندن آن روی حالت پالس می توان سرعت موتور را برای چند لحظه افزایش داد. این دستگاه قابلیت PowerChop بالایی نیز دارد. 

 

طراحی و کارایی غذاساز فیلیپس مدل hr7530 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

گنجایش و ظرفیت غذاساز فیلیپس HR7530 
از ایده آل های دیگر این غذا ساز گنجایش و ظرفیت بالا و مناسب آن است، گنجایش ظرف اصلی آن 2.1 لیتر می باشد که مواد زیادی رادر خود جای می دهد. گنجایش پارچ مخلوط کن این غذا ساز 1.5 لیتر بوده که پارچ مخلوط کن از پلاستیک نرمال ساخته شده و گنجایش آن نرمال به حساب می آید. غذاساز فلیپس HR7530 دارای دو صفحه برش ضد زنگ استیل می باشد. که امر برش مواد را تسهیل می بخشد و تیغه های برنده ی آن سرعت و برش مواد را به بهترین نحو انجام می دهد. 

غذاساز فلیپس hr7530 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

خردکن و همزن در غذاساز فلیپس HR7530

یکی دیگر از امتیاز های داشتن این دستگاه ظرف خرد کن آن است. که برای خرد کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد واین  یکی دیگر از ویژگی های غذاساز فلیپس HR7530 می باشد که میتوان برای انواع سالاد های غذایی و سالاد میوه از آن استفاده کرد. از این غذا ساز می توان به عنوان همزن نیز استفاده کرد، داشتن پره های همزن قابلیت بالایی به این غذا ساز می بخشد و یکی از کاربردی ترین وسایل آشپزخانه محسوب میشود که این غذا ساز در خود دارد و همچنین داشتن همزن نقش کاربردی که در ساخت انواع سس و خمیر های نرم برای انواع شیرینی ها دارد.

 

غذاساز فیلیپس مدل hr7530  در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

آبمیوه گیری با غذاساز فلیپس HR7530

یکی دیگر از موارد کاربردی غذاساز فیلیپس HR7530 قابلیت آب مرکبات گیری آن است که می توان آب انواع مرکبات و میوه ها را به وسیله این غذا ساز گرفت حتی می توان برای آب گیری مرکبات و میوه های سخت مانند هویج و سیب از آن استفاده کرد و مقداری از پالپ میوه نیز وارد آبمیوه می شود که طعم خوب وعطر بهتری به آبمیوه می دهد و طبیعی بودن آبمیوه را اثبات می کند. 
 

غذاساز فیلیپس مدل hr7530  در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

رنده کردن با غذاساز فلیپس HR7530

از این غذا سازبه دلیل داشتن رنده برنده که تیغه آن از جنس استیل و ضد زنگ ساخته شده است. میتوان برای رنده کردن انواع مرکبات و میوه ها و صیفی جات استفاده کرد و خلال ها و رشته های زیبا و یکدست را به وسیله آن رنده به وجود آورد که می توان برای تزئینات مناسب باشد.

 

 رنده کردن با غذاساز فلیپس hr7530 در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

سایر ویژگی های غذاساز فیلیپس HR7530

غذاساز فیلیپس HR7530 دارای پایه های ضد لغزش در زیر بدنه اصلی می باشد که باعث می شود دستگاه جابه جا نشود و لغزش پیدا نکند. این پایه ضد لغزش باعث می شود که  استفاده از این دستگاه راحت تر  و ایمن تر باشد. تیغه های دستگاه به گونه ای ساخته شده اند که اگر اشتباه در محل خود قرار گیرند دستگاه شروع به کار نخواهد کرد و این باعث جلوگیری از صدمه رسیدن به فرد استفاده شونده می شود.

 

توصیه ی نیووافتی
طراحی غذا ساز فیلیپس HR7530 به گونه ای است که راحت قابل شست شو می باشد و شست شوی آن هم بادست امکان پذیر است وهم با ماشین ظرف شویی میتوان بدون آسیب به ماشین و یا آسیب رسیدن به دستگاه از ماشین ظرف شویی برای شستن متعلقات غذا ساز استفاده کرد.  در مجموع غذاساز فیلیپس HR7530 دارای قابلیت خرد کردن، رنده کردن، همزن، مخلوط کن و ابمیوه گیر است.  کیفیت بالا و ظرفیت و گنجایش مناسب وتعداد عملکرد بالا و قدرت مناسب و بالای موتور آن  و همچنین قابلیت های ویژه دیگر غذاساز فیلیپس HR7530 را منحصر به فرد کرده است. این غذاساز بسیار کاربردی و لازم برای هر آشپزخانه ای است و به دلیل ایمنی بالا، زیبایی و مقرون به صرفه بودن آن یکی از بهترین گزینه ها برای هر آشپزی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با مشاوران لوازم خانگی نیووافت در ارتباط باشید و توضیحات تکمیلی را دریافت نمایید.

طاهری

مشخصات فنی
برند
فیلیپس
قدرت دستگاه
850 وات
جنس تیغه
خردکن ( ظرف اصلی )
2.1 لیتر
جنس ظرف خردکن
پلاستیک نشکن
گنجایش ظرف مخلوط کن
1.7 لیتر
رنده خلال کن
پوره ساز و رب ساز
همزن
خمیر زن
31 عملکرد
شستن با ظرف شویی
5 قابلیت
پایه های ضد لغزش
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha