0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
PHILIPS Hair straighteners

اتو موی فیلیپس PH1540

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
PHILIPS وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۷/۱
توضیحات کلی

اتو مو فلیپس مدل PH1540


موها همواره جزء اصلی ترین و مهمترین اجزا، در زیبایی هر فردی میباشد ، خیلی ها علاقه مند هستند که موهایی بلند و درخشان داشته باشند اما نگهداری ومرتب نگه داشتن موهای بلند حتی مو های کوتاه هم نیاز به  ابزارهایی بالاتر از شانه برای نگه داری هر چه بیشتر می باشند ، نیووافت  در نظردارد امروز اتو موی سرامیکی فلیپس را به شما معرفی کند که  با کمک آن میتوان موهای صاف و درخشان و زیبایی داشت .
 

معرفی محصول


  اتو مو فلیپس مدل PH1540 یک اتو موی سبک وبسیار خوش دست است که با برق 110تا 240وات (مناسب برای انواع برق های ورودی که در برخی از کشور ها متغیر است ) توسط یک کابل به دستگاه متصل می شود وکار تغذیه اتو مو را انجام می دهد ، برق ورودی توسط یک دکمه خاموش وروشن به صفحه های سرامیکی اتو تقسیم می شود و درمدت 90 ثانیه گرم شده و آماده به کار می شود ودارای چراغ نمایشگر روشن و یا خاموش بودن دستگاه برای راحتی بیشتر است که بدون دست زدن فقط بایک نگاه کردن متوجه روشن ویا خاموش بودن دستگاه شوییم .
کارایی این اتو بسیار عالی بوده به گونه ای که موها را در مدت زمان خیلی کم صاف و درخشان می کند و مو را از حالت زبری و خشنی خارج و به مو حالتی شاد و درخشان می دهد . یکی از مزایای خوب این اتو مو سرامیکی بودن صفحه های این دستگاه است که مو را دیرتر می سوزاند   که میتوان مدت زمان بیشتری روی مو نگه داشت تا به نتیجه دلخواه ومدل مد نظر برسیم .

 

شکل ظاهری


اتو مو فلیپس مدل PH1540 ظاهری بسیار ساده وشیک با رنگ سفید دارد که برای کارهای سالنی و خانگی هم قابل استفاده می باشد و برای راحتی هر چه بیشتر استفاده کننده گان از این دستگاه که بتوانند چرخش کامل و بی نقصی را داشته باشند سیم برق ورودی اتو مو فلیپس مدل PH1540 قابلیت چرخش 360 درجه را به دور خود دارد که هیچ گونه مزاحمتی را برای استفاده کننده گان از آن به وجود نمی آورد. اتو مو فلیپس مدل PH1540 طوری طراحی شده که هم قابلیت استفاده برای موهای کوتاه (اقایان ) و موهای بلند (بانوان) را دارد .صفحه های اتو مو فلیپس مدل PH1540 دارای یک محافظ پلاستی است که بعد از استفاده روی آن گذاشته میشود وصفحات را در برابر آسیب ها محافظت می کند .  
 

توصیه نیو وافت


صفحه های اتو مو ها به سرعت گرم میشوند و بعد از استفاده به مدت زمان بیشتری برای خنک شدن نیاز دارند وبرای جلوگیری از آسیب به کابل دستگاه هیچ وقت  بعد از اتمام کار سریع سیم را به دور دستگاه نپیچید .

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha