0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Philips shaver model PH 860

ریش تراش فیلیپس مدل PH-860

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
PHILIPS وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۵
توضیحات کلی

Philips shaver model PH-860 ریش تراش فیلیپس مدل PH-860
همانطور که همه میدانیم وسایل زیادی برای خودآرایی و آراستن خود وجود دارد . وآگاهیم که اغلب این وسایل برای خود آرایی بانوان هستند و وسایلی که مورد استفاده آقایان است شاید به تعداد انگشتان دست هم نرسد، پس انتخاب همین چند وسیله انگشت شمار باید به حدی درست انجام شود که پوست و موی آقایان آسیب نبیند. یکی از وسایل مورد نیاز هر مرد ، ماشین ریش تراش می باشد. این خرید باید با تحقیق کامل انجام بگیرد تا هزینه ای که برای این محصول می کنید هدر نرود و از یک محصول کاملا خوب و اطمینانی استفاده کنید . آقایان زیاد روحیاتشان با خرید و رفتن به بازار سازگاری ندارد پس باید خریدی انجام دهند که چند وقتی نیاز مجدد به خرید پیدا نکنند. این محصول که به شما معرفی می گردد ، محصول شرکت معروف و پر فروش فیلیپس می باشد. در این محصول امکاناتی جمع آوری شده که کار شما را راحت می کند.

 

philips shaver model ph-860 ریش تراش فیلیپس مدل ph-860 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

معرفی ریش تراش فیلیپس مدل PH-860
ماشین ریش تراش فیلیپس مدل PH-860 دارای بدنه ای مقاوم است که دارای تیغه های ضد زنگ می باشد که خیال شما از بابت خراب شدن محصول راحت می شود. یک ماشین ریش تراش قابل حمل و سبک است برای آقایانی که زیاد مسافرت می روند و زیبایی و تمیزی صورتشان  برایشان اهمیت زیادی دارد. این ماشین اصلاح دارای امکان اصلاح با شماره صفر است و امکان خط زنی را دارد که کار شما را خیلی ساده می کند ولی این ماشین اصلاح قابل سشت و شو نمی باشد.

 

philips shaver model ph-860 ریش تراش فیلیپس مدل ph-860 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

نکته
درانتخاب یک ماشین اصلاح نکته ای که خیلی اهمیت دارد باتری آن است. باید یک ریش تراش  باتری داشته باشد که در کوتاه مدت شارژ شود و بتوان با آن چندین اصلاح را انجام داد.
ریش تراش  فیلیپس مدل PH-860 با داشتن بهترین باتری می تواند در حدود 40 دقیقه شارژ شود و حدود 20 اصلاح را با آن انجام داد.
ماشین های اصلاح چرخشی این امکان را به شما می دهد که با تیغه های متحرکی که دارد هنگام کوتاه کردن موها به تمام نقاط صورت تسلط کافی را داشته باشید و از زیبایی و تمیزی صورت خود لذت کافی را ببرید. 

 

توصیه های نیووافتی
شرکت نیووافت با معرفی بهترین محصول ها و بهترین برند ها به شما پیشنهادات متنوعی را ارائه  می دهد و کار خرید شما را بسیار راحت تر می کند. این معرفی ما در مورد ریش تراش فیلیپس مدل PH-860 بود که دارای تیغه های استیل ضد زنگ، دارای تکنولوژی اصلاح با تیغه های چرخشی، دارای خط زن، دارای اصلاح شماره صفر می باشد. این دستگاه قابلیت شست و شو را ندارد اما هم با باتری میتواند به شما خدمات دهد ( بی سیم ) که در مسافرت از آن استفاده کنید و هم کابل به همراه دارد تا  به برق خانگی وصل شود ( با سیم ). انتظار می رود با این معرفی در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشید که با لذت و اطمینان خاطر از آن استفاده کنید.

 

مهدوی

مشخصات فنی
برند
philips فیلیپس
منبع تغذیه
شارژی
جنس تیغه
استیل ضد زنگ
قابلیت شستشوی سری وبدنه
خط زن
نمره صفر
چراغ نمایشگر شارژر
وسایل جانبی همراه
درپوش و دفترچه ی راهنما
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha