0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Philips vacuum cleaner FC 9176

جارو برقی فیلیپس مدل FC 9176

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
PHILIPS وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۹/۲۱
ویژگی ها
تولید کننده
فیلیپس
نوع دستگاه
جاروی کیسه ای
ظرفیت مخزن
4 لیتر
نشان پر بودن مخزن
۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Philips vacuum cleaner FC 9176 جارو برقی فیلیپس مدل FC9176
با گذشت زمان و اهمیت بالای بهداشت و تمیزی جارو برقی به کالایی اساسی برای هر خانواده  تبدیل شده است بر این اساس با پیشرفت علم و تکنولوژی جارو برقی های پیشرفته با انواع مدل به بازار عرضه شده اند پس با توجه به اهمیت ویژه ای که این وسیله ی برقی دارد تولیدکنندگان وسایل خانگی در عرصه ی تکنولوژی برای تولید کردن و رقابت در بازار بسیار تلاش می کنند و شرکت فیلیپس با قدمت چندین ساله ای که دارد نیز در این بازار رقابتی حضور پر رنگ دارد و توانسته با تلاش و کوشش جایگاه بالایی در میان تولید کنندگان وسایل خانگی پیدا کند.

 

جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت


قدرت موتور و قدرت مکش جارو برقی فیلیپس مدل 9176 FC
قدرت موتور جارو برقی اولین نکته حائز اهمیت در یک جارو برقی عالی می باشد بر این اساس جارو برقی فیلیپس مدل 9176 دارای موتوری 2200 واتی می باشد که در رقابت با سایر جاروهای موجود در بازار قدرت بسیار زیادتری دارد. جارو برقی فیلیپس 9176 دارای قدرت مکش 500 وات است که باعث می شود در هر ثانیه 47 لیتر هوا در لوله های جارو برقی جریان پیدا کند.

 

قدرت موتور جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت


طراحی جارو برقی فیلیپس مدل FC 9176
جارو برقی فیلیپس مدل 9176 دارای وزنی متناسب است که به آسانی کاربر می تواند آن را هر جا که لازم باشد جابه جا کند وزن تقریبی جارو برقی فیلیپس9176 شش کیلو و سیصد گرم است که حتی می توان آن را بایک دست به آسانی حمل کرد. طول سیم جارو برقی نیز ویژگی اساسی است که هنگام خرید آن باید مورد توجه قرار بگیرد هر چقدر طول سیم جارویی بیشتر باشد شما کاربر گرامی می توانید فضای بیشتری با آن جارو کنید بدون اینکه نیاز باشد سیم جارو را به پریزی نزدیکتر منتقل کنید، طول کابل جارو برقی فیلیپس 9176 هفت متر می باشد این میزان طول کابل بسیار عالی است و با آن تقریبا فضای تا شعاع 12متر جارو کشیده می شود. جارو برقی فیلیپس مدل 9176 دارای لوله تلسکوپی است که جنس آن از آلومنیوم می باشد. جارو برقی فیلیپس مدل 9176 دارای جمع کن خود کاراست و بعد از اتمام کار جارو کشیدن راحت سیم آن با یک اشاره جمع می شود. جارو برقی فیلیپس9176  دارای چرخ های بزرگی در زیرش می باشد که به آسانی حرکت می کند و مانع از واژگونی جارو برقی می شود.

 


نکته 
روی دسته ی جارو برقی فیلیپس 9176 ریموت آن قرار گرفته که به آسانی قدرت مکش جارو برقی را زیاد و کم می کند و دیگر نیازی نیست برای هر بار زیاد و کم کردن میزان مکش جارو خم شد و این کار را انجام داد و همچنین دکمه خاموش و روشن شدن نیز توسط همین ریموت می باشد که باز کار را برای شما کار بران گرامی آسان کرده است و دیگر برای این عملکرد خم نمی شوید.

میزان صدای تولید شده توسط جارو برقی فیلیپس مدل FC 9176
از دیگر گزینه های اساسی موجود در یک جارو برقی میزان صدای آن می باشد که برای کاربر هنگام استفاده کردن خسته کننده نباشد و همچنین دلیل دیگر این اهمیت میزان صدا برای استفاده ی آن در خانه های آپارتمانی امروزه می باشد که  هنگام جارو کشیدن برای همسایه ها مزاحمت ایجاد نکند میزان صدای جارو برقی فیلیپس9176 هفتاد و نه دسی بل می باشد که صدایی کم و بسیار متناسب برای یک جارو برقی استاندارد است.

 

میزان صدای جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

کیسه ی جارو برقی فیلیپس مدل FC 9176 
هر جارو برقی دارای کیسه ای مخصوص است که گرد و خاک های جمع شده داخل آن می رود و جنس آن حائز اهمیت است جارو برقی فیلیپس مدل 9176 نیز دارای کیسه ای با ظرفیت XXL است با این ظرفیت بالایی که دارد می توان مدت طولانی به جارو کردن پرداخت بدون اینکه نیاز باشد کیسه آن را مدام  خالی کنیم و کیسه ی جارو برقی فیلیپس 9176 ازنوع دائمی می باشد و در هر مرحله تخلیه می توان آن را شست. 

 

کیسه ی جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

نازل مخصوص و اقلام همراه جارو برقی فیلیپس مدل 9176 FC
جارو برقی فیلیپس مدل 9176 دارای نازل TriActive است که این نازل باعث می شود در یک حرکت رفت سه عملکرد تمییز کنندگی را انجام می دهد.  جارو برقی فیلیپس9176 دارای لوازم جانبی است که دارای اهمیت می باشند مثلا دارای سه سری کوچک است که با آن ها امکان مکش زباله های مختلف بر روی سطوح مختلف وجود دارد.

 

نازل مخصوص جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

فیلترها در جاروبرقی فیلیپس مدل 9176 FC
در جارو برقی فیلیپس مدل 9176 از کیسه های HEPA 13 جهت تصفیه ی هوای خروجی استفاده شده است که این فیلتر ها توانایی این را دارند 99% ذرات معلق موجود در هوا را جذب کنند و مانع از انتشار آنها در هوای داخل خانه شوند پس به طور خودکار شما با جارو کشیدن توسط جارو برقی فیلیپس مدل 9176 علاوه بر تمیز کردن منزلتان هوای داخل خانه تان را نیز تصفیه سالم و بهداشتی می کنید.

 

فیلترها در جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

نکته های ویژه جاروبرقی فیلیپس FC 9176 
1.
طراحی ویژه ایی برای بخش های زیرین این جارو برقی فیلیپس9176 شده است به گونه ایی که با کشیدن آن بر روی فرش پرزهای آن را به آرامی باز میکند و گرد و خاک ها و اشغال ها را از داخل آن بیرون می کشد.
2. آشغال های بزرگتربه وسیله ی دهانی بزرگتری که دارد مکیده می شود.
3. آشغال ها و گرد و خاک هایی که در کنار مبل ها و گوشه های وسایل جمع می شود و دهانه ی اصلی به داخل آن راه ندارد توسط دو برسی که در دو طرف پارویی وجود دارد به داخل جارو مکیده می شود.
4. مقدار عرضی که هر بارتوسط جارو برقی فیلیپس 9176 تمیز می شود 298 میلی متر است.
5.  جارو برقی فیلیپس9176 دارای فیلتر بهداشتی HEPA 13 است که هوایی پاک و متبوع را تولید میکند.
6. لوله ی جارو برقی فیلیپس9176 تلسکوپی است که قابلیت تنظیم شدن دارد و افراد میتوانند با توجه به اندازه ی لازم آن را تنظیم کنند.

 

نکات مهم جارو برقی فیلیپس مدل fc 9176 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه ی نیووافت 
بعد از استفاده از جارو برقی حتما بگذارید که موتور آن سرد شود و از برخورد جارو به اجسامی مانند مبل و کابینت جلوگیری کنید. بعد از 3 یا چهار بار استفاده کیسه ی آن را چک کنید. بعد از استفاده 6 الی 8 ماه از جارو کیسه ها و فیلترهای آن را تمیز و یا عوض کنید. شما برای اتمام فرآیند خرید جاروبرقی فیلیپس می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. چند نکته ی و توصیه ی ضروری این است که همیشه از فروشگاه های اینترنتی معتبر ( نیووافت ) خرید خود را انجام دهید. قبل از هر چیز بدانید که اطمینان خاطر شما از خریدتان برای ما از هر گزینه ی دیگری اهمیت بالاتری دارد و ما با تحویل لوازم اورجینال به شما خریداران محترم قبل از شما خیال خودمان را راحت می کنیم.

حیدری

مشخصات فنی مشخصات کلی
تولید کننده
فیلیپس
کشور سازنده
چین
مدل
FC 9176
نوع دستگاه
جاروی کیسه ای
ظرفیت مخزن
4 لیتر
نشان پر بودن مخزن
مشخصات ظاهری
رنگ
مشکی
جنس بدنه
پلاستیک
تعداد چرخ
3 عدد
مشخصات فیلتر
فیلتر بهداشتی
فیلتر قابل شستشو
سایر امکانات
سیم جمع کن خودکار
کنترل روی دسته
لوله تلسکوپی
لوله خرطومی
جنس لوله خرطومی
پلاستیکی
قابلیت استفاده از کیسه دائمی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha