0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
piece 6  Venus design bedspread

روتختی طرح ونوس 6 تیکه جعبه دار

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
motafareqhe وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
تعداد تیکه ها
6 تیکه
جنس
شانل
کاور تشک
تعداد روبالشی
4
کیفیت دوخت
حرفه ای
سایر مشخصات
قابلیت شستشو و اطوکشی در لباسشویی ویا با دست را دارد. کوسن ندارد
۲/۸۹۹/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

piece-6  Venus design bedspread روتختی طرح ونوس 6 تیکه جعبه دار
همه ی ما کم و بیش در مورد روتختی ها و انواع آن اطلاعاتی داریم. زیرا چند سالی است که یکی از محصولات ضروری هر خانه و جزو اقلام مهم جهیزیه ی عروس به حساب می آید. همه ی ما در انتخاب روتختی ها به مشکل بر می خوریم و دلیل این مشکلات تنوع بسیار بالا در روتختی ها و سرویس های خواب می باشد. نیووافت در مقاله ای مربوط به روتختی ها در مورد انواع روتختی ها و نوع و جنس و کاربرد آنها مطالبی مفید را بیان کرده است که شما می توانید برای دریافت این اطلاعات اینجا کلیک کنید. البته در اینجا ما می خواهیم در مورد روتختی 6 تیکه طرح ونوس که یکی از مدرن ترین و با کیفیت ترین محصولات بازار با قیمت مناسب است مطالبی را بیان کنیم تا توانسته باشیم خرید شما را آسان کنیم. 

 

معرفی روتختی 6 تیکه ی طرح ونوس
شما زمانی که می خواهید یک روتختی را انتخاب کنید باید به دو چیز خیلی مهم دقت کنید. اولی کیفیت روتختی و دومی طراحی و دیزاین آن می باشد. امروزه باید به طراحی و شکل ظاهری روتختی ها توجه زیادی شود زیرا سرویس خواب و روتختی کامل کننده ی دکوراسیون شیک اتاق خواب شما بوده و تقریبا باید گفت با همه ی وسایل و اجزای اتاق مخصوصا پرده ی پنجره ها نیز ست باشد. روتختی 6 تیکه ی طرح ونوس یکی از انتخاب های شما باید باشد زیرا دارای طراحی مدرن و کلاسیک بوده و به دلیل تنوع بالا در رنگ آن شما در انتخاب رنگ روتختی نیز دستتان باز می باشد و دیگر لازم نیست نگران زیبایی روتختی تان باشید. جنس روتختی طرح ونوس 6 تیکه از شانل بوده که خود از با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار برای روتختی ها و روبالشی ها می باشد. این روتختی ساده نبوده و بر روی دو تا از روبالشی های آن و روتختی خود کار شدگی دارد. این کار شدگی دارای گیپور یا دانتل و مروارید نیز می باشد که زیبایی روتختی را کامل می کند و شما آن را هم می توانید به عنوان گزینه ای برای روتختی عروس در نظر داشته باشید.

 

piece-6  venus design bedspread روتختی طرح ونوس 6 تیکه در فروشگاه اینترنتی نیووافت

جزئیات روتختی طرح ونوس 6 تیکه
این روتختی دارای 6 تیکه می باشد که شامل 2 عدد روبالشی اصلی کار شده و 2 عدد روبالشی بزرگ یا خوش خواب و 1 عدد روتختی کارشده و 1 کاور تشک می باشد. اجزاء این روتختی با بسته بندی شیک در داخل یک باکس یا جعبه ی لوکس و ضد آب قرار می گیرد. جنس روبالشی های کارشده از جنس خود روتختی و از شانل می باشد. جنس خوش خواب ها نیز از کتان بوده که از 60 درصد پنبه و 40 درصد پلی استر تشکیل می شود. البته برای کاور تشک نیز از همین جنس استفاده می گردد.

 

ابعاد روتختی طرح ونوس 6 تیکه
1 عدد روتختی اصلی به اندازه ی 240*260 سانتیمتر
1 عدد کاور تشک به اندازه ی 230*240 سانتیمتر
2 عدد خوشخواب یا بالش شمشیری به اندازه ی 5 +70*50 سانتیمتر
2 عدد روبالشی کارشده به اندازه ی 70*50 سانتیمتر

 

piece-6  venus design bedspread روتختی طرح ونوس 6 تیکه در فروشگاه اینترنتی نیووافت

توصیه ی نیوافتی
روتختی های جنس شانل را باید با آب تا 30 درجه سانتیگراد بشوریید. این روتختی ها کار شده بوده و باید موقع شستن توجه و دقت کافی را بکار ببرید. با وجود ملیله دوزی و مروارید دوزی روتختی می توانید آن ها را هم با دست و هم با لباسشویی بشورید. برای دریافت اطاعات بیشتر در مورد محصول و قیمت تمام شده ی آن می وانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشخصات فنی توضیحات کلی
تعداد تیکه ها
6 تیکه
جنس
شانل
کاور تشک
تعداد روبالشی
4
کیفیت دوخت
حرفه ای
سایر مشخصات
قابلیت شستشو و اطوکشی در لباسشویی ویا با دست را دارد. کوسن ندارد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha