0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Remilngton Conical Hair Curler Model RE 2072

فر مخروطی ریمگنتون ( رمیلنگتون ) مدل RE-2072

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
remilngton وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Remilngton Conical Hair Curler Model. RE-2072 فر مخروطی ریمنتون ( رمیلنگتون ) مدل RE-2072
فر مخروطی یا کله قندی جزو وسایل آرایشی مو های سر می باشد که کارایی مشابه به بابلیس را دارد و همانند اتو مو به وسیله حرارت به مو های سر فرم و شکل های زیبا و متنوع می دهد. فر مخروطی مو ها را در سایز ها و اندازه های مختلف فر و حلقه ای می سازد و به کمک یک سر مخروطی شکل و از طریق حرارت، فرم مو ها را به دلخواه شما درست می کند. فر مخروطی انواع مختلفی دارد و بسته به نیاز مصرف کننده ها طراحی شده است. فر مخروطی ریمنتون یا رمیلنگتون، یک دستگاه با کیفیت و قیمت مناسب می باشد که به صورت عمده و خرده در فروشگاه اینترنتی نیووافت در دسترس شما همراهان همیشگی عزیز قرار دارد.

 

 

فر مخروطی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 


معرفی فر مخروطی ریمنتون
فر مخروطی ریمنتون یک دستگاه حرفه ای چند منظوره می باشد که از آن هم برای استفاده شخصی می توان بهره برد و هم برای استفاده در سالن های آرایشی می توان این کله قندی پیشرفته را به کار گرفت. فر مخروطی ریمنتون همانگونه که از اسم آن پیداست، به شکل مخروط ساخته شده که این طراحی باعث شده است تا مو ها به ترتیب از حلقه های درشت به سمت حلقه های ریز فر شوند، بدین صورت که هرچه به سمت نوک مو ها نزدیک تر شویم، حلقه های فر ریزتر خواهند شد.چنین حالت فرم دهی باعث می شود تا حالت مو به صورت یکنواخت و بسیار مرتب به نظر برسد و از آشفتگی و در هم تنیدگی مو ها جلوگیری شود. بدنه فر مخروطی ریمنتون در ضمن اینکه محکم است، وزنی بسیار سبک دارد و به آسانی قابل حمل و جابجایی می باشد. قسمت مخروطی شکل فر ریمنتون به گونه ای ساخته شده است که حتی با دمای بسیار بالا نیز به ساختار مو ها آسیب نمی رساند و بر روی مو ایجاد مو خوره و سوختگی نمی کند. بر روی دسته فر مخروطی ریمنتون یک عدد چراغ قرار دارد که بیانگر روشن یا خاموش بودن دستگاه می باشد. فر مخروطی ریمنتون ریمنتون قابلیت تنظیم حرارت یا گرما دارد و می توانس به کمک یک دکمه از 210 درجه سانتی گراد تا 450 درجه سانتی گراد حرارت کله قندی ریمنتون را تنظیم کرد.

 

فر مخروطی ریمنگتون در فروشگاه اینترنتی نیووافت


فر مخروطی ریمنتون دارای دو مدل رنگ بندی سفید و سیاه بسیار شیک و زیبا می باشد که متناسب با سلیقه مصرف کنندگان طراحی شده است. فر مخروطی ریمنتون دارای سیم طویل و چرخشی می باشد که می توان در انواع محیط های مختلف بدون اینکه سیم پیچ بخورد و خراب شود، به راحتی از دستگاه استفاده کرد. در ابتدای سیم فر مخروطی ریمنتون یک عدد حلقه آویز تعبیه شده است که برای آویزان کردن و نگه داشتن دستگاه به کار می رود. در مواقعی که دستگاه گرم است، اگر آن را بر روی سطحی قرار دهیم، ممکن است موجب آتش سوزی و یا آسیب به سطح شود، بنابراین به کمک حلقه آویز می توان دستگاه را تا زمانی که کاملا سرد شود، آویزان کرد.


توصیه نیووافتی
در هنگام استفاده از فر های مخروطی یا کله قندی ها، حتما به جنس مویی که فر می کنید توجه داشته باشید. اگر جنس مو نازک و ظریف می باشد، از درجه حرارت پایین برای فرم دهی استفاده کنید و اگر مو قطور، زبر و یا خشن است، از دما های بالا برای شکل دهی مو ها استفاده کنید. هر دسته مو را به مدت 10 الی 15 ثانیه بر روی فر مخروطی نگه دارد تا به خوبی حالت بگیرد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha