0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Rozia Shaving machine

ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
ROZIA وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۵
توضیحات کلی

ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208
نیاز بازار و سالن های آرایشگاهی به یک دستگاه اصلاح بسیار قدرت مند و بادواوام مارا وادار کرد که به جست و جوی یک ماشین اصلاح خوب باشیم که در این بین تیم و اعضای نیو وافت بعد از تحقیق و وتست انواع ماشین اصلاح به یک محصول بسیار عالی از شرکت روزیا رسید که منجر به خرید عمده برای فروشگاه گردید ، این ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 است که در زیر به شرح مختصری از آن خواهیم پرداخت.
 

معرفی محصول
ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 یک وسیله بسیار حرفه ای و قدرت مند است که برای اصلاح موهای سر و ریش آقایان بسیار کار بردی و سریع (نسبت به نمونه های مشابه ) بوده و بخاطر سریع بودن وقدرت بالای آن مورد توجه آرایشگران هم است . جنس تیغه های ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 از کروم می باشد که هم بسیار تیز می باشند وهم از لحاض کیفیت وهم در برابر صدمات مقاومت زیادی را از خون نشان می دهد.
 

شکل ظاهری
شکل ظاهری ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 بسیار ساده و خوش دست است به طوری که اگر مدت زمان زیادی هم برای اصلاح احتیاج داشته باشید به هیچ عنوان احساس خستگی را در قسمت دست ها ندارید . ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 به یک صفحه نمایش دیجیتالی مجهز بوده که میزان شارژ دستگاه را به شما در صفحه دیجیتالیش نشان میدهد از دیگر خصوصیات ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 که این دستگاه را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند وجود یک سنسوراست که زمانی که دستگاه به روغن کاری احتیاچ پیدا کرد بر روی صفحه دیجیتالیش اخطار می دهد و همچنین اگر میزان شارژاز 15 درصد کمتر شد اخطار می دهد. ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 هم به صورت برق مستقیم و هم به صورت َشارژی قابلیت استفاده را دارد. که با یک بار شارژ کامل میتوان از آن به طور مداوم در طول روز از آن استفاده کرد .

 

 

ماشین موزر روزیا در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

نکته
ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 چون دو حالته (شارژی وبرق مستقیم ) است اگر در حین کا ر شارژدستگاه تمام شد می توان از برق مستقیم استفاده کرد.
 

لوازم همراه
ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 دارای شارژ و چهار عدد شانه در اندازه های مختلف است که میتوان موها را در اندازه های متفاوت برای قسمت های مختلف سر و صورت استفاده کرد. در مجموع میتوان گفت که ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 یه ماشین حرفه ای است که هم در منزل به صورت شخصی میتوان از آن استفاده کرد و به خاطر قدرت و سرعت بالای این دستگاه میشه در آرایشگاه ها ازآن استفاده کرد.

ماشین اصلاح روزیا در فروشگاه اینترنتی نیووافت

توصیه نیووافتی
جنس تیغه های ماشین اصلاح روزیا مدل HQ2208 از کروم بوده و مدت زمان زیادی طول می کشد که حالت تیزی خود را از دست بدهند و اگر هم زمانی خواستید تیغه های دستگاه را  تیز کنید به راحتی قابل جدا کردن بوده و میتوان تیغه ها را تیز کرده و مجددا مثل روز اول کار کنند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha