0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sea color hair color

رنگ موی سی کالر

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۳ رای )
SEA COLOR وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
توضیحات کلی

رنگ موی سی کالر sea color


امروزه بیش از 76 درصد مردم جهان از رنگ موها استفاده می کنند و جنسیت و سن هم در آن مستثنا نیست به طوری که هم آقایان و هم بانوان در هر سنی و با کاربرد خواصی از رنگ مو ها استفاده می کنند . به همین دلیل شرکت های بزرک در صدد تصاحب بازار برای خود هستنند و هر روز محصولات جدید تر که  آسیب کمتری را به مو وارد کند را به بازار عرضه می کنند در همین راستا فروشگاه اینترنتی نیو وافت در نظر دارد که رنگ موی بدون آمونیاک و فاقد مواد شیمیایی مضر برای پوست و مو را به شما همراهان همیشگی نیو وافت معرفی کند .

 

رنگ موی سی کالر

 


معرفی رنگ موی سی کالر sea color


رنگ موی سی کالر sea color  ساخت کشور ترکیه می باشد ودر ساخت آن دقت کافی به کار برده شده است که فاقد مواد شیمیای مضر (سرب و آمونیاک برای پوست و مو ) است و مخصوص کسانی میباشد که مو های آنها نسبت به رنگ های معمولی حساسیت دارند چون در ترکیب رنگ موی سی کالر از روغن های گیاهی مثل کنجد که سبب نرمی  انعطاف مو می شودبه کار گرفته شده است و در داخل بازار به رنگ موی گیاهی مشهور است  .
از خصوصیات خوب رنگ موی سی کالر رنگ پزیری خوب آن است که در مدت زمان معین (20 الی 30 دقیقه ) مو به خوبی رنگ گرفته و رنگ مو تا 96 درصد به همان رنگ روی پک بسته بندی  تشابه دارد و با گذشت زمان و شتشوی مداوم موها رنگ مو سی کالر هیچ تغییری نمی کند وثابت می ماند .
رنگ موی سی کالر sea color مخصوص کسانی درست شده که تمایل دارند خود در منزل و با هزینه خیلی کمتر نسبت به سالن های آرایشی اقدام به رنگ کردن مو های خود کنند چون کلیه وسایل مورد نیاز را در داخل پک به همراه دارد و به نفر دومی هم برای رنگ کردن مو ها لازم نیست .

در داخل پک رنگ موی سی کالر دو عدد رنگ 50میلی ، یک عدد اکسیدان، یک شامپوی تثبیت کننده رنگ ،یک جفت دستکش و بروشور طریقه استفاده آن قرار دارد .

رنگ موی سی کالر


 

توصیه نیو وافت


موقع انجام رنگ بر روی موها حتما توجه داشته باشید که موها قبل از رنگ کردن حتما تمیز و فاقد چربی ،ژل ویا تافت باشند .(چون در صورت وجود این مواد رنگ به خوبی بر روی مو نمی نشیند ) و برای ترکیب رنگ ها حتما از اکسیدان های خوب و بدون بو استفاده کنید تا نتیجه کار بهتر و بدون آسیبی داشته باشد .

 

 

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha