0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Seilk Epil

بند انداز نخی روزیا

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
ROZIA وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
برند
ROZIA
جنس شاخک های نگدارنده نخ
استیل ضد زنگ
جنس بدنه
پلاستیک بسیار مقاوم
لامپ
۲۵۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

بند انداز نخی روزیا مدل HP2999
اغلب  خانم ها برای برداشتن مو های زائد صورت وبدن خود از شیوه های سنتی و بااستفاده از نخ اقدام به پاک کردن موها می کنند. در همین راستا تیم نیوافت محصول رزیا که یک بند انداز نخی باکیفیت  و پر قدرت است را به شما مشتریان عزیز معرفی می کند، که جایگزین بسیار مناسبی برای برداشتن موهای زائد به شیوه سنتی است که از سرعت بیشتری برخوردار است و درد کمتری هم دارد.


معرفی محصول
بند انداز نخی روزیا مدل HP2999 یک وسیله کامل و بسیار سبک وساده است برای خانم ها ،که جایگزین بسیار مناسبی برای برداشتن موهای صورت وکل بدن به صورت سنتی که با نخ انجام می شده است که هم به وقت بیشتری نیاز داشت و هم به یک نفر کمکی ،این محصول از کاربرد های بسیار بالای برخوردار است به گونه ای که برای صورت ،گردن،وکل بدن مورد استفاده قرار می گیرد بدون آنکه پوست دوچار التهاب و یا مشکل شود و مو را از ریشه کنده و مدت زمان یک تا دوهفته پوستی  صاف و بدون مویی را تجربه خواهید کرد .


شکل ظاهری دستگاه
این دستگاه از دو شاخک فلزی استیل ( که نخ در بین آن رد می شود ) واز یک بدنه مقاوم تشکیل شده است و طراحی بدنه آن به گونه ای می باشد که به راحتی با یک دست گرفته شده و تمام قسمتهای بدن را میتوان به راحتی با آن اصلاح کرد. این بند انداز دارای دو عدد پیچ تنظیم نخ در روی بدنه خوداست  که به وسیله آنها میتوانیم نخ را سفت وشل کنیم، در قسمت بالای آن یک لامپ کوچک ریز نصب شده است که به محض روشن شدن دستگاه لامپ هم روشن شده و برای نمایان کردن موهای خیلی ریز بسیار کار بردی است . از وسایل همراه  این دستگاه یک عدد نخ مخصوص اصلاح و یک پودر بی حسی می باشد ،این پودر برای کسایی که برای اول بار از این نوع موکن ها استفاده می کنند بسیار عالی است و با پاشیدن این پودر بر روی پوست ( موها ضعیف هم نمایان می شوند ) و درد کمتری حس خواهند کرد. این وسیله هم در خانه وهم در آرایشگاه قابل استفاده بوده سرعت خوبی را برای از بین بردن مو ها دارد .

 

بند انداز روزیا در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 


طریقه استفاده
طریقه استفاده این دستگاه بسیار ساده بوده و فقط کافی نخ را از بین شاخک های فلزی رد کرده و به وسیله پیچ های تنظیم ،نخ را سفت ویا شل کنیم و بعد دستگاه را روشن کرده نخ چرخان را به صورت تخت بر روی قسمتهای که میخواهیم گذاشته و عمل کندن مو ها را به خوبی انجام می دهد. توجه داشته باشید نخ رد شده از شاخک ها نباید آنقدر سفت باشد که دستگاه نتواند بچرخد و نه آنقدر شل باشد که مو را نتواند بگیرد، باید خیلی نرمال بوده و نخ باید به را حتی عمل چرخش را باید انجام دهد.


توصیه نیووافتی

موکن های نخی مارک روزیا از دقت و سرعت بسیار بالای برخوردار هستند ولی همیشه موقع استفاده از هر گونه بند انداز نخی توجه داشته باشید که موهای قسمت دیگر مثل ابرو ها چسپ نواری بزنید که دچار مشکل نشید و هنگام اتمام نخ آن هیچگاه از نخ خیاطی استفاده نکنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
ROZIA
جنس شاخک های نگدارنده نخ
استیل ضد زنگ
جنس بدنه
پلاستیک بسیار مقاوم
لامپ
وسایل همراه
پودر ضد حساسیت،نخ
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha