0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Kera Max Magical Minutes Special treatment and care kits

کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف Skafe Kera Max Magical Minutes Special treatment and care kits

کیت های درمانی شرکت سکاف برزیل هر کدام دارای گروهی از ویژگی ها و خواص مفید برای مو می باشند و هر کدام با فرمولاسیون حرفه ای خود، کارایی و اثر گذاری حرفه ای نیز اعمال می کنند. فروشگاه نیووافت تنها نماینده رسمی محصولات سکاف برزیل در ایران می باشد که به کمک متخصین آرایشی خود، شما همراهان همیشگی عزیز را با محصولات سکاف و نحوه مصرف آن ها آشنا می سازد. کیت درمانی و مراقبتی ویژه مجیکال مینت ( دقیقه جادویی ) سکاف یکی از کیت های بسیار پر کاربرد در لاین کراماکس سکاف می باشد که با ساختاری پیشرفته در مراقبت مو ها نقش به سزایی را ایفا می کند.


معرفی کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف
از کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف می توان برای مراقبت انواع مدل های مختلف مو استفاده کرد اما درمان و مراقبت حرفه ای کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف مخصوص مو هایی است که بر اثر عوامل مختلف و آسیب های روزمره به شدت خشک و شکننده شده اند و حالت طبیعی مو ها تغیر کرده و همچنین آب و رطوبت عادی مو ها از بین رفته است. کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف به طور کامل و پیشرفته فیبر مو را ترمیم و تغذیه کرده و هیدراتاسیون عمیق مو ها را انجام می دهد. سلامت مو ها با استفاده از آبرسانی و ترمیم بافت مو به کمک کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف انجام می گیرد. ساختار و مواد به کار رفته در کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف با مواد طبیعی و مغذی همچون روغن جوجوبا استرالیا، آلوئه ورا و روغن آملا غنی سازی شده است و فاقد هرگونه مواد شیمیایی و صنعتی می باشد. روغن جوجوبا استرالیا فیبر مو را عمیقا تغذیه می کند و با ترمیم بافت آسیب دیده، ساختار مو را استحکام می بخشد. روغن آلوئه ورا به صورت تخصصی مو ها را آبرسانی کرده و رطوبت از دست رفته را باز می گرداند که نتیجه این کار بازسازی و احیا سازی فرمولاسیون مو ها می باشد. روغن آملا دارای مقادیر فراوانی ویتامین و پروتئین ضروری برای مو می باشد که درمان و سلامت مو ها را تامین می کند و مو ها را در برابر آسیب های مختلف، محافظت می کند.

 

کیت درمانی مجیکال مینت سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف از محصولات زیر تشکیل شده است

1. یک عدد شامپو 300 میل که با روغن آملا، روغن جوجوبا و آلوئه ورا غنی شده است.

2. یک عدد نرم کننده یا کاندیشنر 300 میل که از ترکیب روغن جوجوبا، روغن آملا و آلوئه ورا تشکیل شده است.

3. یک عدد ماسک مو حرفه ای 350 گرمی که از آلوئه ورا، روغن آملا و روغن جوجوبا استرالیا تشکیل شده است.

4. یک عدد کرم حالت دهنده مخصوص ( براشینگ کرم ) 200 گرمی که با روغن جوجوبا، آلوئه ورا و روغن آملا غنی شده است.

5. یک عدد ویال معجزه کنسانتره با حجم 15 میل که به رفع بد حالتی مو و افزایش شانه پذیری مو ها کمک می کند.

 

توصیه نیووافتی
شامپو کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف را متناسب با مقدار نیاز یک الی دو مرتبه به مو های مرطوب مالیده و ماساژ دهید و پس از گذشت 2 الی 3 دقیقه به خوبی آبکشی نمایید. پس از آنکه مو ها را به خوبی تمیز کردید، نرم کننده یا تثبیت کننده کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف را به مو های خود بمالید و از بالا به سمت ریشه به خوبی ماساژ دهید به صورتی که کل ساختمان مو آغشته شود. 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا اثر گذاری به خوبی اعمال شود و سپس به خوبی شست و شو داده و آبکشی کنید. مو ها را به کمک ماسک مو کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف کاملا آغشته کرده و مدت زمان 2 تا 3 دقیقه ماساژ دهید به صورتی که تمامی ساختار مو به ماسک کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف آغشته شود. حال یک کلاه حرارتی مخصوص را بر روی مو ها گذاشته و به مدت ده تا پانزده دقیقه صبر نمایید و سپس مو ها را آبکشی نمایید تا کاملا تمیز شوند. کرم حالت دهنده کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف را که مخصوص حالت دهی و شانه پذیری مو ها می باشد، به مو های خود بمالید اما توجه داشته باشید که مو ها نمناک و تمیز باشند. برای مالیدن مواد می توانید یک شانه تخت را به کار گیرید. همچنین برای تثبیت مواد می توانید از یک خشک کننده ( مانند سشوار ) استفاده کنید. استفاده از ویال معجزه کنسانتره کیت درمانی و مراقبت ویژه مجیکال مینت کراماکس سکاف باید به صورت حرفه ای انجام پذیرد. برای این کار ابتدا مو های خود را تمییز شسته و 80 درصد خشک کنید و سپس ویال کنسانتره را به ساقه ی مو ها مالیده و به کمک یک خشک کننده یا سشوار مواد را بر روی مو تثبیت کنید. حال مو ها را به کمک یک شانه به خوبی شانه بزنید تا مو خوره و دوسرگی مو ها به کمک ویال معجزه کنسانتره به طور کامل رفع شود.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha