0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Keraform Brushing Cream Power Oils 1000ml

کرم حالت دهنده درمانی و مراقبتی روزانه روغن های قوی 1000 میل کرافورم سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Skafe Keraform Brushing Cream Power Oils 1000ml کرم حالت دهنده درمانی و مراقبتی روزانه روغن های قوی 1000 میل کرافورم سکاف
شرکت سکاف برزیل تولید کننده مواد ترمیم کننده 100% ارگانیک و طبیعی برای مو های سر می باشد که در ساخت این مواد از هیچ گونه ذرات مضر و شیمیایی همانند پارابن، سولفات، بنزن، نمک و ... استفاده نمی کند و درمان و بهبود مو ها را به کمک مواد طبیعی همانند میوه ها، عصاره گیاهان، ذرات ارگانیک و ... انجام می دهد. نمایندگی و طرف قرارداد Skafe در تمام ایران در اختیار فروشگاه Newwaft ( نیووافت ) می باشد و تایید این محصولات نیز توسط متخصصین نیووافت و با آزمایش های متعدد صورت می گیرد. این محصولات کاملا مورد تایید استاندارد های اروپایی و جهانی می باشند و هیچ گونه عوارضی ندارند. بنابراین شما می توانید حتی در صورتی که موهایتان مشکلی ندارد، برای سلامت، تقویت، درخشندگی و مراقبت روزانه از این محصولات استفاده کنید. با ما همراه باشید تا شما را در بخش محصولات سکاف با تمامی این مواد شگفت انگیز آشنا کنیم.
*برای آشنایی بیشتر با شرکت Skafe ( سکاف ) و تاریخچه آن به بخش مقالات نیووافت مراجعه فرمایید.

 

کرم حالت دهنده درمانی و مراقبتی روزانه روغن های قوی 1000 میل کرافورم سکاف در فروشگاهاینترنتی نیووافت


معرفی کرم حالت دهنده درمانی و مراقبتی روزانه روغن های قوی 1000 میل کرافورم سکاف

کرم حالت دهنده روغن های قوی سکاف مخصوص مو های حجیم، فرفری بسیار خشک و دی هیدراته ( فاقد آب ) و همچنین مو های بد حالت و شانه ناپذیر می باشد و علاوه بر حالت دهی، درمان و مراقبت مو ها به صورت روزانه را نیز انجام می دهد. این کرم بافتی کاملا زود جذب و بسیار سبک دارد و تنها چند دقیقه بعد از مصرف، به طور کامل جذب مو ها می شود و به هیچ عنوان احساس سنگینی بر روی مو ایجاد نمی کند. ساختار کرم روغن های قوی با روغن آفتاب گردان، روغن تخم کتان، روغن نارگیل و روغن زیتون عنی سازی شده است و همچنین سرشار از ویتامین های ضروری برای سلول های مو به ویژه سلول های رشد، امگا6، امگا 3 و اسید های چرب می باشد که با این وجود شما عزیزان می توانید اطمینان حاصل کنید که این محصول یک کرم کاملا طبیعی و قدرتمند می باشد و به خوبی نیاز های مو های شما را تامین می کند.

کرم حالت دهنده درمانی و مراقبتی روزانه روغن های قوی 1000 میل کرافورم سکاف در فروشگاهاینترنتی نیووافت

کاربرد و ویژگی های زیادی برای کرم جالت دهنده روغن های قوی سکاف وجود دارد که در زیر شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم کرد:
1.    فر و حلقه هایی که برای حالت دهی به مو هایتان به کار برده اید را حفظ کرده و نگه می دارد.
2.    بافت مو ها را لطیف و ابریشمی می کند.
3.    جلوه ای درخشان و جذاب در مو ها ایجاد می کند.
4.    به طور قوی و عمیق در ساختار فولیکولی و فیبری مو های سر نفوذ می کند.
5.    گره و در هم تنیدگی مو ها را به طور کامل رفع و از ایجاد مجدد در هم پیچیدگی مو جلوگیری می کند.
6.    مو ها را به صورت حرفه ای هیدراتاسیون (  آبرسانی ) و تغذیه خواهد کرد.

مو ها پس از استفاده از کرم حالت دهنده درمانی روغن های قوی 1000 میل سکاف نیاز به آبکشی ندارند و شما عزیزان ( چه آقا باشید و چه خانم ) می توانید در تمام طول شبانه روز از این محصول معجزه آسا استفاده کنید.
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha