0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Keramax Extraordinary Coco Kit Brasil

کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

( Skafe Keramax Extraordinary Coco Kit ( Brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل

نارگیل یکی از مهم ترین میوه های مصرفی در شرکت سکاف است که با خواص بسیار زیاد و مفیدی که دارد توانسته است به خوبی نیاز مشتریان را برطرف سازد. ساختار میوه نارگیل غنی از ویتامین ها و پروتئین های ضروری برای بدن به ویژه مو های سر است. عصاره نارگیل باعث آبرسانی و رطوبت رسانی عمیق به مو ها می شود و ساختاری درخشان و بافتی بسیار لطیف به مو ها می بخشد. از همین رو تصمیم گرفتیم به کمک شرکت سکاف یک کیت کاملا نارگیلی ( Coconut ) برای شما عزیزان تهیه نماییم که به کمک آن بیش از 90 درصد مشکلات مو برطرف خواهد شد. کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل یک کیت درمانی و مراقبتی فوق حرفه ای است که با آزمایش های فراوان تایید شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.


معرفی کامل و جامع کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل
کیت کوکو مناسب تمامی مدل مو ها به ویژه مو های شکننده، شیرده، خشک، مات و دارای مو خوره می باشد و استفاده آن برای خانم ها و آقایان بلا مانع است. کیت نارگیل فوق العاده به صورت یک دوره کامل مصرف می شود و در طول دوره مو ها را به خوبی تغذیه و ترمیم می کند و بافتی ابریشمی و نرم به مو می بخشد. کیت کوکو مقاومت و استحکام مو را افزایش داده و در عین حال انعطاف پذیری مو را نیز بالا می برد و نیز با رطوبت رسانه عمیق و تنظیم آب بند کوتیکولی، مو هایی درخشان و بسیار جذاب ایجاد می کند. این کیت شامل 5 محصول قدرتمند و کارآمد است که در ادامه شما را با تک تک آن ها آشنا می کنیم.

( skafe keramax extraordinary coco kit ( brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت


معرفی تک به تک محصولات کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل
 

   1.    شامپو فوق العاده روغن نارگیل 300 میل کراماکس سکاف ( Skafe Keramax Extraordinary Coconut Oil Shampoo 300ml )
شامپو روغن نارگیل به منظور تقویت، ترمیم و تغذیه مو های سر در یک دوره ساخته شده است که 100% گیاهی می باشد و به صورت خالص از روغن نارگیل تهیه می شود. شامپو کوکو با تغذیه ساختمان داخلی مو ها، مو خوره را تا حدود زیادی برطرف می سازد و از دوسرگی مو ها جلوگیری می کند. ما متخصصان نیووافت به شما تضمین می دهیم که شما از محصولی که خریداری می کنید کاملا راضی خواهید بود؛ زیرا شامپو کوکو علاوه بر خواص فراوان بوی بسیار لذت بخش و خوبی دارد و مو ها پس از استحمام بوی نارگیل خواهند داد و استشمام این بو آرام بخش و دل پذیر می باشد. علاوه بر آن درخشش و جذابیت مو ها پس از حمام افزایش می یابد.

( skafe keramax extraordinary coco kit ( brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

   2.   نرم کننده روغن نارگیل 300 میل کراماکس سکاف ( Skafe Keramax Extraordinary Coconut Oil Conditioner 300ml )
نرم کننده روغن نارگیل نیز مانند شامپو با عصاره و ترکیبات نارگیل ( Coconut ) غنی سازی شده است و استفاده از آن هیچ گونه عارضه و پیامدی به دنبال ندارد. نرم کننده روغن نارگیل بافتی سبک و زود جذب دارد و بلافاصله به مو ها نفوذ می کند. نرم کننده با نفوذ به ساختار مو، فیبر مو را تغذیه می کند و نیز سلول های آسیب دیده را احیا می سازد. نرم کننده کوکو از ریشه شروع به نرم کردن بافت و ساختار مو ها می کند و بدین ترتیب پس از مدتی مو هایی خوش فرم و شانه پذیر ایجاد خواهد کرد. پوشش دهی نرم کننده به قدری زیاد است که پس از اتمام دوره مو هایی مرتب و یک دست برایتان به وجود می آورد.

( skafe keramax extraordinary coco kit ( brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

   3.    کرم ترکیبی فوق العاده روغن نارگیل 200 گرمی کراماکس سکاف ( Skafe Keramax Combing Cream Extraordinary Coconut Oil 200g )
کرم ترکیبی فوق العاده یک کرم حرفه ای با ساختاری بسیار غلیظ است که در آبرسانی نقش به سزایی دارد. کرم به ساختار مو وارد شده و رطوبت و آب طبیعی از دست رفته را به مو باز می گرداند و هیدراتاسیون ( آبرسانی ) کاملی را در یک فرآیند انجام می دهد. آبرسانی به سلول ها باعث تحریک رشد و افزایش متابولیسم سلولی شده و در نتیجه مو هایی محکم و شاداب ایجاد می کند و همچنین رشد مو ها را تسریع می بخشد. هیدراتاسیون کاملا عمیق صورت می گیرد و به همین سبب آب بند کوتیکولی بعد از مدتی محکم و مقاوم می شود. استفاده از کرم ترکیبی علاوه بر تاثیرات دوره ای، تاثیرات کوتاه مدت شگفت انگیزی همچون رفع شوره و موخوره را نیز به دنبال دارد.

( skafe keramax extraordinary coco kit ( brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

   4.    ماسک درمانی فوق العاده روغن نارگیل 350 گرم کراماکس سکاف ( Skafe Keramax Treatment Mask Extraordinary Coconut Oil 350g )
ماسک روغن نارگیل در کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل به درمان و بازسازی مو ها می پردازد. ماسک با پوشش کامل مو قسمت های ضعیف و آسیب دیده مو را تشخیص داده و شروع به درمان می کند. بافت آسیب دیده به وسیله گروه ویتامین ها، پروتئین های ضروری و آمینو اسید های موجود در ماسک کوکو تغذیه و ترمیم می شود و همچنین لایه های سلولی مرده از بافت جدا شده و دفع می شوند. بدین وسیله تمام ساختار و ساختمان مو های سر سالم و شاداب خواهند شد و مو هایی یک نواخت ایجاد می شوند.
*ماسک کوکو بیشتر تاثیرات خود را در دراز مدت و در طول دوره اعمال می کند. بنابراین ممکن است اثرات آن در مدت زمان کم و لحظه ای قابل مشاهده نباشد.

( skafe keramax extraordinary coco kit ( brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

   5.    کنسانتره روغن نارگیل 30 میل کراماکس سکاف ( Skafe Concentrated Keramax Extraordinary Coconut Oil 30ml )
کنسانتره روغن نارگیل محلولی بسیار غلیظ و فشرده است و عملکردی بسیار پیشرفته و حرفه ای نیز دارد. کنسانتره کوکو یک لاین پروتئینی محافظتی بر روی مو ها ایجاد می کند که از آسیب مو در برابر حرارت، اشعه نوری، مواد شیمیایی، آلودگی و ... جلوگیری کرده و مانع از خارج شدن رطوبت مو می شود. بدین صورت مو ها همیشه در حالت شاداب و تمیز خود باقی می مانند و سلامت روزانه آن ها تامین می شود. همچنین بعد از اعمال کنسانتره روغن نارگیل مو ها شانه پذیر تر و حالت پذیر تر از قبل می شوند و جذابیت فرد دوچندان خواهد شد. ساختار کنسانتره روغن نارگیل ( کوکو ) نیز همانند سایر محصولات 100 % گیاهی بوده و به وسیله عصاره نارگیل غنی سازی شده است.

( skafe keramax extraordinary coco kit ( brasil کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

*تک تک محصولات موجود در کیت های سکاف به تنهایی قابل استفاده بوده و می توان هر کدام از آن ها را به صورت جداگانه خریداری نمود.

توصیه نیووافتی
اگرچه هر کدام از محصولات این پک به صورت تکی نیز نتیجه بخش است اما برای اینکه پروسه درمان کامل تر شود، توصیه می شود محصولات را به صورت پک استفاده کنید. خارج از پک نیز یک سری آمپول ها و روغن های قوی در سکاف وجود دارند که مکمل خوبی برای کیت نارگیل ( کوکو ) فوق العاده کراماکس سکاف برزیل به شمار می آیند و می توانند فرآیند درمان و نتیجه بخشی را قوی تر، حرفه ای تر و هوشمند تر سازند. در صورتی که محصولات بیشتر از پک پیشنهاد شده خواستید، قبل از خرید با مشاوران نیووافت در ارتباط باشید.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha