0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Keramax Instant Hydration Kit Brasil 

کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۴ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

( Skafe Keramax Instant Hydration Kit ( Brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل
کیت های سکاف برزیل در لاین کراماکس دارای چندین محصول درمانی از جمله شامپو، نرم کننده، کرم، ماسک و ... می باشند که هر کدام مخصوص قسمت و محلی از مو ها هستند. اثر گذاری این محصولات به دو صورت می باشد: یکی اثر گذاری تکی محصول که به تنهایی بر روی مو اعمال می کند و دیگری اثر گذاری جمعی که به وسیله استفاده کل کیت در یک دوره آشکار می شود. ما متخصصین نیووافت با تلاش های بی وقفه می کوشیم شما را با تک تک محصولات برند سکاف برزیل آشنا سازیم. امروز کیت آبرسانی فوری کراماکس را معرفی می کنیم که یکی از قوی ترین و جدید ترین کیت های Skafe می باشد.

معرفی تخصصی کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل
1.    شامپو مرطوب کننده فوری 300 میل کراماکس  ( Keramax Instant Moisturizing Shampoo 300ml )
شامپو مرطوب کننده فوری با سه ماده آمینواسید ( Amino Acid )، ترهالوز ( Trehalose ) و فیلکورتکس ( Filcortex ) غنی سازی شده است و فرمولی کاملا انحصاری و ویژه دارد. استفاده از این محصول باعث تقویت پیازچه مو شده و با تغذیه ساختار مویرگی، نخ مو و ساختار درونی و بیرونی را بازسازی و احیا می کند. استفاده مداوم و دوره ای از شامپو مرطوب کننده فوری کراماکس سکاف سبب ایجاد درخشش طبیعی و شادابی بالای مو های سر می شود و انعطاف از دست رفته و حالت آلاستیک مو را باز می گرداند و همچنین فرم شکننده مو ها را نیز برطرف می کند. تاثیر تکی شامپو تقویت و رطوبت رسانی مو بوده و تاثیر دوره ای آن در کیت آبرسانی فوری، ایجاد درخشش و شادابی بالا در مو های سر می باشد.

( skafe keramax instant hydration kit ( brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

2.    نرم کننده فوری 300 میل کراماکس ( Keramax Instant Moisturizing Conditioner 300ml )
نرم کننده در این کیت عمیقا بافت مو را تحت تاثیر قرار داده و با ترمیم بافت های آسیب دیده، سطح مو را یکنواخت و یکسان کرده و همچنین مو ها را نرم و خوش حالت می کند. استفاده مداوم از نرم کننده فوری سبب می شود بافت مو حالتی ابریشمی به خود بگیرد و همچنین شانه پذیری آن افزایش یابد. مو خوره و دو سرگی مو ها به کمک نرم کننده فوری برطرف می شود و نیز وز شدن و فرم خشن مو به طور کامل رفع خواهد شد. نرم کننده فوری کراماکس سکاف تاثر لحظه ای نیز دارد و شما می توانید بلافاصله بعد از اعمال، مو هایی نرم و حالت پذیر داشته باشید.

( skafe keramax instant hydration kit ( brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

3.    کرم ترکیبی مرطوب کننده فوری 200 میل کراماکس ( Keramax Instant Hydrating Combing Cream 200g )
کرم ترکیبی از فرمولی ویژه متشکل از ترهالوز، فیلکورتکس و آمینواسید ساخته شده است و ساختاری کاملا سبک و زود جذب دارد. کرم فوری با تغذیه سول های رشد، به صورت مرتب مو ها را تقویت کرده و همچنین با ایجاد یک لایه ویژه بر روی ساختار مو ها، سلامت روزانه آن ها را تامین می کند. کرم ترکیبی از شکاف و شکستگی ساقه مو جلوگیری می کند و با آبرسانی فیبر مو، رطوبت و انعطاف طبیعی مو ها را حفظ و بازیابی می کند. در صورتی که مو ها دارای پیچیدگی و تنیدگی باشند، با استفاده دوره ای از کرم ترکیبی کراماکس سکاف این مشکلات به صورت کامل برطرف می شوند.

( skafe keramax instant hydration kit ( brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

4.    کرم رفع خشکی فوری 200 گرم کراماکس ( Keramax Instant Dehydrating Sealant & Leave-In Dehydration 200g )
کرم رفع خشکی در کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل نقش محصول ترتمنت دارد و درمان فوری محسوب می شود. کرم رفع خشکی به صورت لحظه ای و آنی مو ها را مرطوب می کند و تاثیری ماندگار و خارق العاده دارد. هنگامی که مو ها بر اثر آسیب های ناشی از حرارت سشوار، استفاده از رنگ و مواد شیمیایی، اشعه های خورشیدی و ... خشک و بد حالت می شوند، کرم رفع خشکی فوری بلافاصله ساختار مو را ترمیم و بازسازی می کند و حالت نرم و لطیف مو را باز می گرداند. عملکرد حرفه ای کرم رفع خشکی فوری در کیت آبرسانی فوری معلوم می شود و در طول دوره کامل اثرات شگفت انگیز آن نمایان خواهد شد.

( skafe keramax instant hydration kit ( brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

5.    ماسک درمانی آبرسانی فوری 350 گرم کراماکس ( Keramax Instant Hydration Treatment Mask 350g )
ماسک ترتمنت یا درمانی فوری برای تقویت مو های آسیب دیده و ضعیف به کار می رود و به صورت عمیق فیبر مو را تقویت می سازد. ماسک درمانی با پوشش کامل ساختار مو باعث تغذیه تمامی قسمت های مو شده و پایه ی رشد مو را محکم و منسجم می سازد. با استفاده مداوم از ماسک مو درمانی فوری کراماکس مو ها حجیم شده و به صورت یک دست رشد می کنند. ماسک مو فوری هم قالب طبیعی مو ها را نگه می دارد و هم عملکرد سایر مواد و محصولات کیت فوری را تثبیت می کند.

( skafe keramax instant hydration kit ( brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

6.    کرم شارژ آبرسانی فوری 50 گرمی کراماکس ( Keramax Instant Hydration Charge 50g )
کرم شارژ در کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل عملکردی تکمیلی برای سایر محصولات دارد و نقش زیادی در افزایش تاثیر گذاری دارد. با توجه به حجم کم باید در مصرف کرم دقت کنید تا در تمام طول دوره بتوان از آن استفاده کرد. کرم شارژ به نحوی تاثیر گذاری و نتیجه بخشی را شارژ کرده و هر بار فرآیند درمان را تازه می کند و مانندی شوکی بر مو ها، در راستای بهتر شدن عمل می کند. مو ها به وسیله کرم شارژ فوری تحریک می شوند و رشد آن ها افزایش می یابد و سلامت و شادابی طبیعی شان حفظ می شود.

( skafe keramax instant hydration kit ( brasil کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل در طول یک دوره درمان مو ها را به شدت و با قدرت و همچنین به صورت کاملا تخصصی آبرسانی و هیدراتاسیون کرده و از ایجاد موخوره، انتهای شکاف و دو سرگی مو ها جلوگیری می کند. استفاده از این کیت سبب می شود درخشش بالا و شادابی بی نظیری در مو ها ایجاد شود و چهره فرد جوان تر و سرحال تر به نظر برسد. همچنین انعطاف و خاصیت ارتجاعی مو ها به وسیله کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل باز می گردد و وضعیت خشک و شکننده ساختار مو به طور کامل برطرف می گردد. همان گونه که ذکر شد ترکیبات کل محصولات کیت منحصر به فرد آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل از سه ماده طبیعی و ارگانیک آمینو اسید ( Amino Acids )، ترهالوز ( Trehalose ) و فیلکورتکس ( Filcortex ) تشکیل شده اند و مصرف آن ها هیچ گونه عوارض و پیامد منفی به دنبال ندارد. از کیت آّبرسانی فوری کراماکس سکاف می توان هم برای بانوان و هم برای آقایان استفاده کرد و نیز از آن می توان برای انواع مدل مو اعم از مو های ضعیف، مو های خشک، مو های شکننده، مو های بد حالت و ... بهره گرفت.

توصیه ی نیووافتی
چنان چه قصد استفاده از کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل را دارید، همزمان با این کیت از مواد و وسایل برند های دیگر استفاده نکنید و قبل از مصرف با متخصصین ما ( نیووافت ) در ارتباط باشید. زیرا ممکن است وسایل برند ها و مارک های دیگر دارای ساختاری شیمیایی باشد و عملکرد این کیت سکاف را خنثی و یا مختل سازد. قبل از اعمال هر کدام از محصولات کیت آبرسانی فوری کراماکس سکاف برزیل از تمیز بودن مو های خود اطمینان حاصل کنید.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha