0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Keramax Magical Minutes Deep Hydration

کیت دقیقه جادویی کراماکس سکاف (آبرسانی عمیق)

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

کیت دقیقه جادویی کراماکس سکاف ( آبرسانی عمیق ) Skafe Keramax Magical Minutes ( Deep Hydration )

شرکت سکاف برزیل تولید کننده محصولات بهداشتی و آرایشی ارگانیک می باشد و نهایت سعی خود را می کند تا با کمترین قیمت، بیشترین کیفیت را در محصولات خود به کار بگیرد. شرکت برزیلی سکاف علاوه بر محصولات تکی، پک ها و کیت های مخصوص به خود را با فرمولاسیون تخصصی تولید می کند و متناسب با کارایی و نحوه عملکرد، این پک ها را نام گذاری و طبقه بندی می نماید. یکی از کیت های شگفت انگیز و قدرتمند شرکت سکاف برزیل، کیت دقیقه جادویی کراماکس می باشد که ویژگی اصلی آن، آبرسانی عمیق مو ها است. فروشگاه اینترنتی نیووافت، تنها نماینده رسمی محصولات سکاف برزیل در ایران می باشد و گروه متخصصین نیووافت در اینجا شما را با کیت دقیقه جادویی کراماکس، نحوه استفاده از آن و توصیه های مخصوص فروشگاه نیووافت، آشنا می سازد.

 

معرفی کیت دقیقه جادویی کراماکس سکاف ( آبرسانی عمیق )

در کل کیت دقیقه جادویی کراماکس سکاف به صورت کاملا پیشرفته مناسب برای مراقبت و سلامت حرفه ای انواع مختلف مو می باشد اما به صورت تخصصی و ویژه، کیت دقیقه جادویی کراماکس سکاف برای مو هایی به کار می رود که خشک شده اند و ساختار آن ها بسیار شکننده و ضعیف شده است. کیت دقیقه جادویی کراماکس سکاف، سلامتی و مراقبت مو ها را با هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو و تغذیه و تقویت کامل فیبر مو ها انجام می دهد. کیت مجیک مینت (دقیقه جادویی) کراماکس سکاف با روغن آملا، آلوئه ورا و روغن جوجوبا استرالیا غنی سازی شده است که ترکیب این مواد طبیعی و 100% ارگانیک، به طور مستقیم بر هیدراته کردن (آبرسانی) مو و تغذیه کردن مو ها تاثیر می گذارد.

 

کیت جادویی سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

کیت مجیک مینت ( دقیقه جادویی ) کراماکس سکاف شامل چهار محصول زیر می باشد

1.  یک عدد شامپو که با آلوئه ورا، روغن جوجوبا استرالیا و روغن آملا غنی شده است و 250 میل حجم دارد.

2.  یک عدد براشینگ کرم یا کرم بعد از استحمام که با آلوئه ورا، روغن جوجوبا استرالیا و روغن آملا غنی شده و حجمی برابر با 200 میل دارد.

3.  یک عدد نرم کننده (تهویه مطبوع) که با آلوئه ورا، روغن جوجوبا استرالیا و روغن آملا غنی سازی شده است و 250 میل حجم دارد.

4.  یک عدد ماسک مو که با آلوئه ورا، روغن جوجوبا استرالیا و روغن آملا غنی شده است و 350 گرم حجم دارد.
 

توصیه نیووافتی

ابتدا شامپوی مجیک مینت کراماکس سکاف را به موهای مرطوب خود بمالید و با نرمی و به دقت ماساژ دهید. در صورتی که یکبار کفایت نمی کند، در دو دفعه این عمل را تکرار نمایید. سپس مو های خود را بعد از گذشت یک تا دو دقیقه به خوبی آبکشی نمایید. در مرحله بعدی نرم کننده یا همان تهویه مجیک مینت کراماکس سکاف را به مو های خود ( در حالی که مرطوب و تمیز هستند ) بمالید و به آرامی از بالا به سمت ساقه و ریشه مو ها ماساژ دهید و همانند شامپو یک الی دو دقیقه صبر کنید و سپس آبکشی نمایید. در این مرحله ماسک مو مجیک مینت کراماکس سکاف را به کار بگیرید، به صورتی که مقدار مورد نیاز از ماسک را به مو های خود بمالید و سپس مو های خود را به مدت دو الی سه دقیقه ماساژ دهید تا کل ساختار مو اعم از قله مو، طول ساقه و ریشه با مواد ماسک آغشته شود و تماس پیدا کند. حال یک عدد کلاه مخصوص یا کلاه حرارتی را بر روی مو های خود بگذارید و به مدت 10 تا 15 دقیقه صبر نمایید. سپس مو ها را به صورت کامل آبکشی نمایید. در مرحله آخر کرم بعد از استحمام (براشینگ) مجیک مینت کراماکس سکاف را برای مو های خود که کاملا تمیز شده اند و کمی نمناک هستند، بمالید. برای این کار می توانید از خشک کن مخصوص بهره بگیرید و یا از یک شانه ( تخت ) برای مالیدن مواد بر روی مو های خود استفاده کنید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha