0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Keramax Smooth Mega Dose Ampoule 30ml

آمپول مگا دوز صافی 30 میل کراماکس سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۴ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Skafe Keramax Smooth Mega Dose Ampoule 30ml آمپول مگا دوز صافی 30 میل کراماکس سکاف

آمپول مگا دوز یکی از محصولات کیت صافی با شکوه می باشد که به تنهایی نیز قابل استفاده است و عملکرد بسیاری مطلوبی از خود به جای می گذارد. آمپول مگا دوز سکاف هم برای خانم ها قابل استفاده است و هم برای آقایان کاربرد دارد و همچنین برای هر مدل مویی قابل مصرف می باشد. آمپول مگا دوز کراماکس سکاف حالت خشک، وز و شکننده مو ها را رفع کرده و همچنین بافتی ابریشمی و بسیار لطیف به مو می بخشد. آمپول مگا دوز برخلاف اسمش آمپول نیست و یک قوطی استوانه ای شکل می باشد که در لاین آمپول های سکاف جای می گیرد. ترکیبات این محصول شگفت انگیز شامل انواع ویتامین های ضروری، مقدار زیادی آمینو اسید ها، پروتئین و ... می باشد و استفاده از آن به مو ها نیرو و جانی تازه می بخشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آمپول مگا دوز قابلیت چند کاره بودن آن است که می توان به وسیله این ویژگی مشکلات و ضعف های مختلف مویی را برطرف ساخت. متخصصین نیووافت با بررسی کامل آمپول مگا دوز، آن را به شما عزیزان پیشنهاد می نمایند.

 

skafe keramax smooth mega dose ampoule 30ml آمپول مگا دوز صافی 30 میل کراماکس سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت


معرفی تخصصی آمپول مگا دوز صافی 30 میل کراماکس سکاف
فرمولاسیون آمپول مگا دوز باعث افزایش مقاومت کششی فیبر مو شده و انعطاف اولیه و طبیعی مو ها را باز می گرداند. استفاده کامل از این آمپول خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری ویژه ای در مو ایجاد کرده و شانه پذیری مو ها را به طور چشم گیری افزایش می دهد. اصلی ترین عملکرد آمپول مگا ایجاد چند لایه مختلف بر روی مو ها می باشد که این لایه ها چهار عمل بازیابی، تصحیح، پیشگیری و حفاظت را بر روی مو اعمال می کنند و بدین ترتیب مو ها به طور دائم سالم و شاداب می مانند.
       •    لایه بازیابی : در عمل بازیابی عصاره و ویتامین های موجود در آمپول به فیبر و کوتیکول مو نفوذ می کنند و با تغذیه و تقویت سلول های بنیادی، تمامی نواقص و ضعف های مو را برطرف می کنند. تقویت فیبر مو باعث می شود شادابی و جوانی مو باز گردد و همچنین تغذیه کوتیکولی باعث احیا شدن سلول ها و بافت های آسیب دیده می شود.
       •    لایه تصحیح : در لایه تصحیح ترکیبات آمپول مگا دوز سکاف جذب سلول های ساختار درونی مو ها می شوند و قسمت های آسیب دیده را پوشش می دهند. قسمت آسیب دیده چنان چه قابل درمان باشد، پروسه درمان به طور کامل اجرا شده و بافت آسیب دیده ترمیم می شود. اما در صورتی که بافت مرده باشد و قابل درمان نباشد، مواد موجود در آمپول بافت را جدا کرده و دفع می کنند تا سلول های جدید و جوان جایگزین آن شوند.
       •    لایه پیشگیری : در لاین پیشگیری یک لایه فوق هوشمند و پیشرفته ایجاد می شود که تمامی سطح داخلی و خارجی مو ها را در بر می گیرد. این لایه از فرآیند بازیابی و تصحیح مراقبت می کند و همچنین ساختار مو را برای رشد کامل آماده می کند. مو ها به کمک تغذیه و مواظبت لاین پیشگیری در بهترین شرایط رشد خود قرار می گیرند و در زمان کمتری رشد بیشتری خواهند داشت.
      •    لایه محافظتی : لاین محافظتی آمپول مگا دوز صافی 30 میل کراماکس سکاف به لاین فعال نیز معروف است. دلیل این امر تاثیرات لحظه ای و مداوم لایه محافظتی است. لایه فعال ضد آب است؛ بدین معنی که مو ها را رطوبت رسانی و هیدراتاسیون می کند اما از ورود و ایجاد چربی و رطوبت بیش از حد جلوگیری کرده و درخشش و جلوه شادابی به مو می بخشد. لاین محافظتی دارای مقدار زیادی پروتئین مراقبتی است که از مو ها در برابر آسیب های روزانه مانند اشعه خورشید، حرارت ناشی از خشک کننده ها ( سشوار )، آلودگی هوا و ... محافظت کرده و سلامت مو در طول روز را تضمین می کند.

skafe keramax smooth mega dose ampoule 30ml آمپول مگا دوز صافی 30 میل کراماکس سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت


توصیه ی نیووافتی
در صورتی که مو هایی چرب و مرطوب دارید می توانید با ترکیب روغن یا آمپول مخصوص مو های چرب با آمپول مگا دوز، چربی و رطوبت را کنترل کنید تا ظاهر و فرم مو هایتان به هم نریزد. برای نگه داری آمپول آن را در فضایی خنک و دور از نور آفتاب قرار دهید. زیرا این محصول کاملا طبیعی و ارگانیک است و تابش نور سریعا آن را فاسد و خراب می کند.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha