0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Maximum Growth Tonic Natutrat SOS Vitamin Pump 120 ml Brasil

تونیک حداکثر رشد مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف ( برزیل )

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

( Skafe Maximum Growth Tonic Natutrat SOS Vitamin Pump 120 ml ( Brasil تونیک حداکثر رشد مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف ( برزیل )

تونیک در صنعت آرایشی و بهداشتی به محصولی گفته می شود که با ویتامین ها و مواد تقویتی فراوانی غنی سازی شده است و در اصطلح « مقوی » نیز نامیده می شود. تونیک ها در شرکت سکاف مدل های مختلفی دارند که با رنگ و شکل ظاهری متفاوت طبقه بندی شده اند و هر کدام برای یک کارایی مخصوص ساخته شده اند. تونیک حداکثر رشد مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات یکی از تونیک های تقویتی لاین درمانی شرکت سکاف برزیل می باشد که اثرگذاری چند جانبه و چند وجهی دارد و همزمان چندین ضعف مو ها را برطرف می کند. نیووافت با بررسی بیش از 1300 محصول سکاف می کوشد شما را با این محصول منحصر به فرد آشنا سازد.


( skafe maximum growth tonic natutrat sos vitamin pump 120 ml ( brasil تونیک حداکثر رشد مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف ( برزیل ) در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

معرفی کامل تونیک حداکثر رشد مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف ( برزیل )
تونیک حد اکثر رشد مو برای هر مدل مویی قابل استفاده می باشد و مصرف آن برای خانم ها و آقایان بلامانع است و هیچ اشکالی ندارد. همانطور که از نامش پیداست تونیک حداکثر رشد مو باعث می شود مو در ایده آل ترین شرایط خود قرار گرفته و رشدی منظم و قدرتمند داشته باشد. در ترکیب این محصول سه ماده ضروری برای مو به نام دی پانتول، ویتامین بی کمپلکس و بیوتین وجود دارد که به تقویت و تغذیه مو ها کمک کرده و بافت آسیب دیده را احیا و بازسازی می کند. پیوند های مولکولی موجود در تونیک بعد از تماس با ساختار مو شکسته شده و به سلول های ساختمان درونی می چسبند و همانند یک کپسول تقویتی ویتامین و محتویات داخل تونیک را به سلول تزریق می کنند. بدین صورت بافت مو و فیبر مو به طور کامل تقویت می شوند و قسمت های آسیب دیده در کمترین زمان ممکن ترمیم خواهند شد. فولیکول مو بعد از جذب تونیک کاملا تحریک می شود و سلامت مو ها تامین خواهد شد و همچنین آب بند کوتیکولی به طور خودکار عملکردی منظم خواهد داشت. در صورتی که تونیک حداکثر رشد مو بمب ویتامین سکاف با یکی از روغن های آبرسان ( مانند روغن نارگیل یا کوکو سکاف ) ترکیب شود، عملکردی به مراتب قدرتمند تر دارد و اثر گذاری آن وسیع تر می شود.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha