0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Natural Almond Oil 60ml Natutrat Almond Oil SOS 60ml

روغن مو بادام طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

( Skafe Natural Almond Oil 60ml ( Natutrat Almond Oil SOS 60ml روغن مو بادام طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف

روغن بادام یکی از موادی است که در طول تاریخ و برای همیشه استفاده های فراوانی داشته است و به ویژه برای تقویت و ترمیم موی سر از آن استفاده شده است. روغن بادام دارای مقدار زیادی ویتامین و پروتئین بوده و غنی از آمینو اسید ها و ذرات فعال می باشد. شرکت برزیلی سکاف که نمایندگی آن در ایران به دست فروشگاه اینترنتی نیووافت می باشد، یک محصول فوق العاده پیشرفته و مقوی تولید کرده است که روغن تخلیص شده بادام 60 میل ناتوترات سکاف نام دارد. با ما همراه باشید تا این محصول ویژه را به شما عزیزان معرفی نماییم.

 

( skafe natural almond oil 60ml ( natutrat almond oil sos 60ml روغن مو بادام طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

معرفی روغن تخلیص شده بادام 60 میل ناتوترات سکاف
روغن بادام سکاف مناسب مو های خشک و شکننده است و برای مو هایی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده اند و بسیار ضعیف شده اند، مناسب می باشد. منظور از روغن تخلیص شده یعنی استفاده از 100% ذرات طبیعی و مواد ارگانیک برای ساخت روغن. بنابراین شما با خیال راحت می توانید از این محصول کاملا گیاهی استفاده کنید و نگران عوارض و پیامد منفی نباشید؛ زیرا هیچ گونه عارضه ای به دنبال مصرف روغن تخلیص شده بادام برایتان به وجود نمی آید. روغن بادام سکاف سرشار از ویتامین E بوده و مو ها را به صورت کاملا تخصصی تقویت می نماید. ویتامین E انعطاف و خاصیت ارتجاعی مو ها را باز می گرداند و شانه پذیری مو را نیز افزایش می دهد. بافت مو به کمک روغن بادام سکاف ترمیم می شود و در حالت رشد طبیعی خود قرار می گیرد بدین ترتیب شادابی و درخشندگی اولیه به مو ها باز می گردد. روغن بادام سکاف بافت بسیار سبک و فرمولاسیونی زود جذب دارد و بلافاصله پس از مصرف به ساختار مو نفوذ کرده و شروع به درمان می کند. روغن تخلیص شده بادام ابتدا فیبر مو را تعذیه می کند و سپس مو ها را به صورت کامل هیدراتاسیون می کند و در انتها آب بند کوتیکولی را محکم ساخته و چربی مو ها را تنظیم می نماید. بدین صورت مو های خشک و شکننده ترمیم و بازسازی شده و همچنین خاصیت ارتجاعی و انعطاف اولیه از دست رفته به مو باز می گردد. مو ها در طول دوره درمان روغن بادام سکاف کاملا بازیابی می شوند و حالتی یکنواخت و کاملا روشن و درخشان به خود می گیرند. پروتئین های موجود در روغن تخلیص شده بادام یک لایه محافظتی برای مو ها ایجاد می کنند که از آسیب دیدن و آلوده شدن روزانه مو جلوگیری و مراقبت می کنند.

 

( skafe natural almond oil 60ml ( natutrat almond oil sos 60ml روغن مو بادام طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه ی نیووافتی
روغن بادام سکاف را در ابتدای روز به کار ببرید و مو ها را بعد از روغن آبکشی نکنید تا فرآیند جذب و درمان به صورت کامل انجام شود. از روغن بادام سکاف می توانید به عنوان حالت دهنده نیز استفاده کنید و مو های خود را فرم دهید. روغن بادام را ابتدا به صورت قطره ای بر روی قسمت های مختلف مو هایتان بچکانید و سپس با انگشتان دست مالش دهید تا کل ساختمان مو به روغن آغشته شود.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha