0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Natural Carrot Oil 60ml Carrot Oil Natutrat SOS 60ml

روغن مو هویج طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

( Skafe Natural Carrot Oil 60ml ( Carrot Oil Natutrat SOS 60ml  روغن مو هویج طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف

روغن هویج یک ماده بسیار مقوی و مغذی می باشد که برای مصارف مختلف دارویی مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد. در روغن هویج مقدار زیادی ویتامین و مواد طبیعی مفیدی وجود دارد که می تواند برای انسان سودمند واقع شود. شرکت سکاف از روغن هویج یک محصول جدید به نام روغن تخلیص شده هویج 60 میل ناتوترات سکاف ساخته است که در زمینه بهداشت مو مورد استفاده قرار می گیرد و اثرات شگفت آوری بر روی مو ها دارد. روغن هویج سکاف جزو محصولات طبیعی و ترمیمی این شرکت قرار می گیرد و استفاده دوره ای از آن می تواند مشکلات مو ها را به طور وسیعی برطرف نماید. با ما باشید تا شما را با این محصول فوق العاده آشنا کنیم.

 

( skafe natural carrot oil 60ml ( carrot oil natutrat sos 60ml  روغن مو هویج طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

معرفی روغن تخلیص شده هویج سکاف ( 60 میل ناتوترات SOS )
روغن هویج یک روغن 100% گیاهی می باشد که برای انواع مدل مو به ویژه مو های مات، خشک و ضعیف شده به کار می رود. تمامی مواد موجود در ترکیب روغن هویج سکاف طبیعی و ارگانیک بوده و کل بافت روغن به صورت خالص متشکل از هویج و محتویات آن می باشد. روغن هویج سکاف مقدار زیادی ویتامن ای ( Vitamin A ) و بتاکارون دارد. Vitamin A به درخشش مو ها کمک کرده و لطافت بالایی در بافت مو ایجاد می کند و همچنین ساختار های سلولی آسیب دیده را پوشش داده و به طور کامل درمان می سازد. مو ها پس از مدتی استفاده از روغن هویج رنگ و حالتی درخشنده تر و شاداب تر به خود می گیرند و بافتی شانه پذیر در آن ها ایجاد خواهد شد. بتاکارون نیز یک ماده بسیار مقوی و مفید برای ساختمان مو است که در هویج موجود می باشد و دو عمل بسیار مهم برای مو ها انجام می دهد. بتاکارون موجود در روغن هویج ناتوترات سکاف ابتدا مو ها را به صورت کامل پوشش داده و شروع به رطوبت رسانی به بافت مویی می کند. فیبر و کوتیکول مو به طور کامل هیدراتاسیون ( آبرسانی ) شده و مو های خشک و شکننده جانی تازه به خود می گیرند. بتاکارون همچنین مانع از پیری زودرس و مات شدن مو ها شده و ساختاری کاملا جوان و با طراوت در مو ایجاد می کند. بدین ترتیب بافت های پیر، فرسوده و مرده ترمیم و یا جداسازی شده و بافت سلولی جوان و شاداب جایگزین آن ها می شود. شما عزیزان پس از استفاده یک دوره از روغن هویج سکاف، تفاوت را در مو های خود به خوبی احساس می کنید و در صورتی که برایتان امکان پذیر نباشد، استفاده مداوم از روغن لازم نیست و تنها با یک دوره مصرف، روغن هویج سکاف اثرگذاری خود را اعمال می کند.

 

( skafe natural carrot oil 60ml ( carrot oil natutrat sos 60ml  روغن مو هویج طبیعی 60 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه ی نیووافتی
روغن های شرکت سکاف تنها در صورتی اثر می کنند که استفاده از آن ها مرتب و بدون قطع و وصل باشد. لذا با شروع یک دوره درمانی تا تمام شدن محصول دوره و ترتیب را رعایت کنید تا نهایت اثر گذاری بر روی مو هایتان انجام شود. به علت خاصیت تخلیصی روغن از قاطی کردن آن با آب جدا خودداری فرمایید و روغن را با همان غلظت بالای خود به کار ببرید.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha