0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Natural Rosmary Oil 60ml Rosmary Oil Natutrat SOS 60ml

  روغن رزماری طبیعی 60 میل سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

( Skafe Natural Rosmary Oil 60ml ( Rosmary Oil Natutrat SOS 60ml  روغن رزماری طبیعی 60 میل سکاف

گیاه رزماری یکی از گیاهان پر مصرف و پرکاربرد دارویی است که از آن در زمینه های مختلف درمانی استفاده می شود. رزماری خواص فراونی داشته و شیوه مصرف های گوناگونی نیز دارد. در ساختار گیاه رزماری ویتامین ها و مواد طبیعی فراوانی وجود دارد که استفاده آن ها برای انسان می تواند نتایج مطلوبی به دنبال داشته باشد. به همین دلایل شرکت سکاف برزیل یک محصول بی نظیر از رزماری به نام روغن تخلیص شده رزماری 60 میل ناتوترات تولید کرده است که مخصوص مو های سر می باشد و در فروشگاه اینترنتی نیووافت به صورت عمده و خرده به فروش می رسد. متخصصین نیووافت پس از آزمایش های کامل و لازم شما را با این محصول بی نظیر آشنا می سازد.


معرفی روغن رزماری طبیعی 60 میل سکاف
روغن رزماری سکاف مخصوص مو های ضعیف، شکننده و آسیب دیده می باشد اما استفاده آن برای انواع مدل مو مشکلی ندارد و هم آقایان و هم بانوان می توانند آن را مصرف کنند. روغن تخلیص شده رزماری بدین معنی است که این محصول 100 % گیاهی بوده و با محتویات گیاه رزماری غنی سازی شده است. روغن رزماری 60 میل سکاف سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی و ویتامین های تقویتی می باشد و عملکردی عمیق یا Deep دارد. روغن رزماری سکاف جذب ریشه مو شده و مو ها را کاملا تقویت می سازد و از این طریق یک پایه سازی قدرتمند را شروع می کند. با این کار ساختمان داخلی و بیرونی مو های سر پس از مدتی کاملا بازسازی و تقویت می شوند و ریزش مو ها به طور کامل متوقف می شود. ویتامین های موجود در روغن رزماری سکاف به شادابی و جوان سازی بافت مو کمک می کنند و جلوه ای درخشان و بافتی ابریشمی در مو ها به وجود می آورند. آنتی اکسیدان های رزماری نیز ویروس ها، باکتری ها، مواد شیمیایی و ذرات آلوده چسبیده به مو را از آن جدا ساخته و ساختار مو ها را کاملا تمیز و مرتب می سازند. بدین ترتیب پس از یک دوره مصرف روغن رزماری سکاف، مو به حالت اولیه و طبیعی خود باز گشته و ظاهر شما را با طراوت و شاداب می سازد. عملکرد عمیق روغن رزماری طبیعی 60 میل سکاف باعث می شود پس از ریزش مو، رویش مجدد مو صورت گیرد و مو ها پر پشت تر از قبل نشان داده شوند و همچنین حجم مو ها کنترل شده و یک دست شود. با تقویت و ترمیم بافت های آسیب دیده، رویش مو یکدست و یکنواخت شده و مو ها کاملا مرتب و منظم رشد خواهند کرد. استفاده روزانه از روغن رزماری سکاف تا حدود زیادی از مو در برابر آسیب های نوری ( اشعه های مضر خورشیدی ) محافظت می کند و سلامت در طول روز را تامین می نماید.

( skafe natural rosmary oil 60ml ( rosmary oil natutrat sos 60ml  روغن رزماری طبیعی 60 میل سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه نیووافتی
در صورتی که مو ها آسیب دیدگی شدید دارند، می توانید روغن رزماری را با آمپول بمب ویتامین سکاف ترکیب کرده و از این طریق اثرگذاری را قوی تر کنید. اگر از شامپو یا نرم کننده ی غیر از مارک سکاف استفاده می کنید، سریعا استفاده از آن را متوقف کرده و با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید. زیرا عملکرد بعضی از محصولات بر پایه مواد شیمیایی و غیر طبیعی می باشد و ممکن است نتیجه بخشی روغن رزماری را خنثی و یا مختل کند.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha