0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Natutrat SOS Vitamin Bomb Anti Hair Loss Tonic 120ml

تونیک ضد ریزش مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Skafe Natutrat SOS Vitamin Bomb Anti – Hair Loss Tonic 120ml تونیک ضد ریزش مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف

تونیک ضد ریزش یکی از محصولات تکی و پر قدرت از لاین ناتوترات شرکت سکاف می باشد و برای انواع مختلف مدل مو مصرف می شود. این محصول به طور ویژه ای برای رفع انواع نیاز های موی سر ساخته شده است و ترکیباتی کاملا گیاهی و ارگانیک دارد که باعث می شود استفاده مداوم از آن عارضه و پیامد منفی به دنبال نداشته باشد. تونیک ضد ریزش بمب ویتامین مو ها را به صورت Deep ( عمیق ) تغذیه کرده و سلامت مو در طول رشد را تامین می کند. تونیک ضد ریزش بافتی سبک و زود جذب دارد و بلافاصله به تار های مویی نفوذ کرده و پروسه درمان را شروع می کند. این محصول شگفت انگیز با تقویت ریشه مو، تار های مویی را مستحکم ساخته و در صورت وجود ضعف یا آسیب، آن را برطرف خواهد کرد. ریشه محکم برای مو ها باعث می شود سلامتی مو در ساقه و قله نیز تامین شود و پوششی یک دست و پایدار در مو به وجود آید. ساقه مو اصلی ترین قسمتی است که تونیک بمب ویتامین بر آن تاثیر می گذارد و باعث رشد هرچه بیشتر مو ها می شود.
فرمولاسیون تونیک ضد ریزش مو بمب ویتامین سکاف دارای مقدار زیادی بیوتین، ویتامین های B-Complex و دی پانتنول است که مخلوط آن ها یک پایه درمانی قوی برای مو ها ایجاد کرده است. گروه ویتامین های بی کمپلکس به تقویت و تغذیه ساختمان درونی مو کمک می کنند و نیاز های ویتامینی مو را برطرف می سازند. بیتوین در استحکام، تنظیم رطوبت و رفع شکنندگی مو ها تاثیرگذار می باشد و دی پانتنول محافظت از ساختمان بیرونی مو و رفع موخوره و انتهای شکاف را برعهده دارد. مو های ضعیف و آسیب پذیر پس از استفاده دوره ای از تونیک ضد ریزش بمب ویتامین ناتوترات سکاف کاملا تغذیه شده و به فرم قدرتمند اولیه خود بر می گردند. با تقویت و تغذیه ریشه مو و همچنین افزایش متابولیسم و تحریک سلول های رشدی، ریزش مو ها به طور کامل متوقف شده و برطرف می شود و در صورتی که ریزشی نباشد، از پدید آمدن آن جلوگیری خواهد شد. دهانه قوطی تونیک ضد ریزش سکاف اسپری مانند است و محتویات داخل تونیک را بر روی مو ها اسپری می کند که این ویژگی باعث می شود محلول به صورت یک دست بر روی مو های سر پخش شود و از هدر رفتن آن جلوگیری شود. یک عدد درب محافظ برای سر اسپری مانند قرار دارد که از آن محافظت می کند. بنابراین می توانید با خیال راحت این محصول بی نظیر را همراه خود به هرجایی که بخواهید، حمل کنید.

skafe natutrat sos vitamin bomb anti – hair loss tonic 120ml تونیک ضد ریزش مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه نیووافتی
ابتدا از تمیز بودن مو های خود مطمئن شوید و سپس تونیک ضد ریزش را به صورت مساوی در فاصله 8-10 سانتی بر روی مو ها اسپری کنید. 30 ثانیه صبر کرده و سپس قطرات محلول را به ساقه مو ها بمالید. به طوری که کل ساختار مو آغشته به تونیک شود. چند دقیقه صبر کنید تا بافت سبک تونیک به طور کامل جذب مو هایتان شود. اکنون اثر گذاری شروع شده و نیاز به کار دیگری نیست. به دلیل طبیعی بودن تمامی محتویات و مواد داخل تونیک ضد ریزش مو بمب ویتامین 120 میل ناتوترات سکاف مو ها پس از استفاده نیاز به آبکشی و شست و شو ندارند.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha