0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe Natutrat Sunflower Oil 60ml

روغن تخلیص شده بذر ( دانه ) آفتابگردان 60 میل ناتوترات سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۵ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
توضیحات کلی

Skafe Natutrat Sunflower Oil 60ml روغن تخلیص شده بذر ( دانه ) آفتابگردان 60 میل ناتوترات سکاف
شرکت سکاف برزیل تولید کننده مواد ترمیم کننده 100% ارگانیک و طبیعی برای مو های سر می باشد که در ساخت این مواد از هیچ گونه ذرات مضر و شیمیایی همانند پارابن، سولفات، بنزن، نمک و ... استفاده نمی کند و درمان و بهبود مو ها را به کمک مواد طبیعی همانند میوه ها، عصاره گیاهان، ذرات ارگانیک و ... انجام می دهد. نمایندگی و طرف قرارداد Skafe در تمام ایران در اختیار فروشگاه Newwaft ( نیووافت ) می باشد و تایید این محصولات نیز توسط متخصصین نیووافت و با آزمایش های متعدد صورت می گیرد. این محصولات کاملا مورد تایید استاندارد های اروپایی و جهانی می باشند و هیچ گونه عوارضی ندارند. بنابراین شما می توانید حتی در صورتی که موهایتان مشکلی ندارد، برای سلامت، تقویت، درخشندگی و مراقبت روزانه از این محصولات استفاده کنید. با ما همراه باشید تا شما را در بخش محصولات سکاف با تمامی این مواد شگفت انگیز آشنا کنیم.
*برای آشنایی بیشتر با شرکت Skafe ( سکاف ) و تاریخچه آن به بخش مقالات نیووافت مراجعه فرمایید.

 

روغن تخلیص شده بذر ( دانه ) آفتابگردان 60 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت


آشنایی با خصوصیات و ویژگی های روغن تخلیص شده بذر ( دانه ) آفتابگردان 60 میل ناتوترات سکاف
روغن آفتابگردان سکاف یک تغذیه کننده کامل برای مو هاست و مخصوص مو هایی است که دچار آسیب های کورتکسی شده اند و یا موهایی که آب بند کوتیکولی خود را از دست داده اند. تمامی افراد می توانند از این روغن تقویتی استفاده کننده و به صورت شبانه روز آن را به کار گیرند. ساختار و ترکیبات روغن 60 میل دانه آفتابگردان کاملا گیاهی و طبیعی می باشد و مصرف آن هیچ نوع عارضه جانبی ای به دنبال ندارد. روغن آفتابگردان غنی شده با منیزیم، مواد معدنی، روی، اسید های چرب مفید، Vitamin B1 ( ویتامین بی 1 )، Vitamin E ( ویتامین ای )، Vitamin B5 ( ویتامین بی 5 )، Vitamin C ( ویتامین سی ) و Vitamin B6 ( ویتامین بی 6 ) می باشد و همانطور که می دانید خواص بسیار فراوانی برای مو های سر دارد. روغن 60 میل دانه آفتابگردان یک تغذیه کننده کامل و بدون نقص برای مو های شما می باشد و با نفوذ به ساختار و سلول های تشکیل دهنده مو و پوست سر، آسیب های کورتکس را به طور کامل برطرف می کند و همچنین با هیدراتاسیون مو ها آب بند کوتیکولی را متعادل و محافظت می کند. ویتامین ها و املاح فراوانی که در روغن آفتابگردان وجود دارند، این محصول را به یک آنتی اکسیدان قدرتمند و پیشرفته تبدیل کرده اند و فرآیند درمان را به طور کاملا تخصصی انجام می دهند. ترکیب این روغن به همراه محصولات لاین ترتمنت سکاف فرآیند اثربخشی را حرفه ای تر می سازد.

 

روغن تخلیص شده بذر ( دانه ) آفتابگردان 60 میل ناتوترات سکاف در فروشگاه اینترنتی نیووافت

*حتی در صورتی که مو هایتان آسیب خاصی ندارد و نیاز به مراقبت ندارد، نیووافت به شما توصیه می کند که از روغن تخلیص شده بذر ( دانه ) آفتابگردان 60 میل ناتوترات سکاف به صورت روزانه استفاده کنید تا سلامت، شادابی و درخشندگی مو هایتان به صورت دائمی تداوم داشته باشد.
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha