0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Skafe SOS Natutrat coconut oil 60 ml

روغن نارگیل SOS Natutrat سکاف «60 میل»

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۹/۱۰
توضیحات کلی

(روغن نارگیل SOS Natutrat  سکاف «60 میل»)
Skafe SOS Natutrat coconut oil (60 ml)


روغن های 60 میلی شرکت سکاف، از دسته محصولات طبیعی، پر کاربرد و تاثیر گذار شرکت سکاف می باشند که هم می توان به تنهایی از آن ها استفاده کرد و هم می توان به همراه پک ها و تونر های پیشنهادی خود سکاف، این روغن ها را به کار برد.
برای مراقبت و محافظت مو ها در طول روز، روغن نارگیل سکاف بسیار مناسب و با کیفیت می باشد و از آن جایی که قیمت مناسبی نیز دارد، می تواند یک محصول پیشنهادی عالی برای کمک به سلامت مو ها باشد.

 

معرفی محصول روغن نارگیل ناتوترات سکاف

 

روغن نارگیل ناتوترات سکاف برای انواع مو اعم از خشک، مرطوب، فر، صاف و... به کار می رود و مختص به مدل خاصی از مو ها نمی باشد. به همین دلیل یک محصول عالی برای مراقبت مو های شما پیشنهاد می شود.
مواد به کار رفته در این کرم کاملا طبیعی و ارگانیک است و فاقد هر گونه ماده شیمیایی مانند پارابن، سیلیکون، سولفات و... می باشد. در ساخت روغن از انواع ویتامین ها و اسید چرب ها استفاده شده است و عصاره اصلی روغن از میوه نارگیل گرفته شده است.
فرمول روغن به قدری سبک و حرفه ای می باشد که بلافاصله بعد از استفاده به ساختار و کوتیکول مو نفوذ کرده و با آبرسانی عمیق و تحریک سلول های رشدی، به رشد، تقویت و رطوبت مو ها کمک زیادی می کند.

 

روغن نارگیل 60 میل سکاف


روغن نارگیل SOS Natutrat سکاف حاوی چربی هایی می باشد که با جذب به ساختمان مو، سبب درخشندگی و نرمی مو شده و انعطاف و لطافت مو ها را افزایش می دهد. همچنین در صورتی که مو ها بر اثر آسیب های مختلف (نور آفتاب، گرمای سشوار و...) رطوبت خود را از دست می دهند، روغن نارگیل سکاف با هیدراته کردن مو ها، این رطوبت طبیعی را باز گردانده و شادابی و براقی زیادی را به مو های شما می بخشد.
روغن نارگیل ناتوترات سکاف سر شار از ویتامین های مفید از جمله Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E and Vitamin K می باشد که تقویت و احیا سازی مو ها را انجام می دهند.
از روغن نارگیل ناتوترات سکاف می توان برای تغذیه و مراقبت پوست سر نیز استفاده کرد. به دلیل جذب سریع روغن، بلافاصله بعد از استفاده به پوست و مو نفوذ می کند و عملکرد خود بر سطح و ساختار پوست و مو را اعمال می کند.
روغن نارگیل سکاف مو خوره و دو سرگی مو ها را رفع می کند و همچنین شوره سر را نیز از بین خواهد برد و با تاثیر Express (اکسپرس) خود، برای مو های صاف و یا مو هایی که رنگ شده هستند و از مواد شیمیایی برای رنگ، دکلره و یا کراتین آن ها استفاده شده است، کاربرد فراوان درمانی را دارا می باشد.

 

توصیه نیووافتی برای روغن نارگیل ناتوترات سکاف

 

بهتر است برای بهره گیری هرچه بهتر و بیشتر، قبل از استفاده از روغن نارگیل ناتوترات سکاف، از تمیزی مو های خود اطمینان حاصل کنید و در هنگام استفاده، تمامی سطح مو ها را به روغن آغشته نمایید تا نهایت تاثیر خود برای تمامی قسمت های مو را داشته باشد.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha