0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sony 65inch X9500H Android 4KSmart TV 2020 with Dynamic High HDR

تلویزیون سونی 65 اینچ مدل X9500H هوشمند 4K آندروید 2020 با دامنه دینامیکی بالا

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SONY وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۶
ویژگی ها
تولید کننده
سونی
نوع صفحه
تخت
سایز تلویزیون
65 اینچ
سری
سری 9
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
وای فای (wifi)
تعداد ورودی USB
2 عدد
تعداد ورودی HDMI
4 عدد
۳۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

(  Sony 65inch X9500H Android 4K Smart TV 2020 with Dynamic High ( HDR تلویزیون سونی 65 اینچ مدل X9500H هوشمند 4K آندروید 2020 با دامنه دینامیکی بالا
 از سری تلویزیون های جدید شرکت سونی در سال 2020 مدل X950H می باشد. این مدل با سری X9500H تولید شده و در بازار موجود می باشد. سری های 2020 تلویزیون های سونی در آخر مدل حرف H را دارند این حرف پایانی در سال 2019 با حرف لاتین G نشان داده می شد که برای مشخص کردن سال تولید تلویزیون می باشد. تلویزین سونی 65 اینچ مدل X9500H دارای قسمت سخت افزاری فوق العاده و قسمت نرم افزاری پیشرفته و در عین حال ساده می باشد. اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد این تلویزیون داشته باشیم باید بگوییم کنتراست و صدا بی نظیر هستند. از بهترین نوع LCD استفاده گردیده است که 4K می باشد. با داشتن حاشیه ی باریک محصول دید همه جانبه را فراهم می کند و زاویه ی دید گسترده ی این محصول بیننده را به صفحه نمایش خیره می کند. هماهنگی بین تصویر و صدا در تلویزیون سونی X9500H عملکرد تصاویر و فیلم ها را دقیقا از مکان مناسب روی صفحه نمایش نشان می دهد. در زیر نیووافت این تلویزیون با همه ی مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری همراه با عملکردهای  آن را به چالش می کشاند تا بتواند شما عزیزان را در انتخاب مناسب محصول و خریدی آگاهانه کمک کند.

 

تلویزیون سونی 65 اینچ مدل X9500H هوشمند 4K آندروید 2020 با دامنه دینامیکی بالا در فروشگاه اینترنتی نیووافت

تصاویر باورنکردنی با فناوری های بکاربرده شده ی جدید
همان طور که می دانید کنتراست به معنی میزان قدرت تلویزیون در نشان دادن سیاهی ها و سفیدی ها می باشد. زمانی که می گوییم کنتراست تلویزیون سونی X9500H بی نظیر است یعنی قدرت نشان دادن این تلویزیون در سیاهی ها عمیق و در روشنایی ها بسیار زیاد است. کنتراست تلویزیون ها به طور مستقیم با پردازنده ی تلویزیون در ارتباط می باشد. پردازنده ی بکار برده شده در تلویزیون سونی 65 اینچ مدل X9500H هوشمند همان پردازنده ای است که در تلویزیون 8K شرکت سونی وجود دارد. پس ما به کمک این پردازنده می توانیم شاهد افزایش رنگ، کنتراست و تجزیه و تحلیل داده ها باشیم. اطلاعات مفید درمورد پردازنده ها را اینجا می توانید مطالعه کنید.

 

1.    استفاده از فناوری Full Array LED with X-tended Dynamic Range Pro
همان طور که اشاره کردیم این تلویزیون دارای کنتراست بالایی می باشد اما سوال پیش می آید این کنتراست چگونه حاصل می شود؟ شرکت سونی برای تلویزیون سونی X9500H خود از فناوری Full Array LED with X-tended Dynamic Range Pro استفاده می کند که در آن LED ها به صورت خود نور بوده و تصاویری واقعی را به ما نشان می دهند. ما با این فناوری می توانیم درخشش بیشتر در قله های روشنایی و سیاهی های عمیق تر با جزئیاتی بیشتر را ببینیم. این فناوری را با دقت به تصویر زیر می توانید لمس و درک کنید.

 

 فناوری Full Array LED with X-tended Dynamic Range Pro از فروشگاه اینترنتی نیووافت

2.    استفاده از فناوری Remaster HDR برای واقعی ساختن رنگ و کنتراست
در قسمت اول اشاره کردیم کنتراست این تلویزیون بالا می باشد اما این کنتراست در تصاویر باید تجزیه و تحلیل شود تا بتوانیم تصاویر را با رنگی واقعی ببینیم. این وظیفه بر عهده ی Remaster HDR گذاشته شده است که رنگ موجود در اشیاء را به صورت جداگانه مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و همین باعث تنظیم و دقت بیشتر کنتراست می گردد. پس ما به این نتیجه می رسیم در تلویزیون سونی X9500H ما کنتراسترا فقط در یک منحنی رنگ سیاه و سفید نداریم بلکه در همه ی رنگ های تصاویر این منحنی برقرار است. البته علاوه بر این چون کنتراست برای اشیاء به صورت جداگانه تأثیر می گذارد پس تصاویری با عمق، بافت و رنگ شفاف تری داریم و باید گفت تصاویر واقعی را می توانیم مشاهده کنیم. در مورد HDRها و انواع آن می توانید اینجا بخوانید. 

 

فناوری Remaster HDR برای واقعی ساختن رنگ و کنتراست در فروشگاه اینترنتی نیووافت

3.    استفاده از فناوری Supre resolution برای بهینه سازی تصاویر کیفیت پایین
یک تکنولوژی دیگر که شرکت سونی برای سری X9500H قرار داده Supreme resolution می باشد البته این فناوری نیز به پردازنده ی تلویزیون بستگی دارد که پردازنده ی مورد استفاده شده در تلویزیون سونی X9500H از نوع X1 ™ Ultimate است که سرعت و تجزیه و تحلیل داده ها توسط آن دو برابر مدل قدیمی تر آن یعنی X1 ™ Extreme است. اما اگر به صورت دقیق بخواهیم این پردازنده را تعریف کنیم باید بگوییم توسط آن کیفیت تصاویر ارتقاء می یابد. یعنی به داده های ما که کیفیت فیلمبرداری آنها 2K و FULL HD می باشد کمک می کند تا کیفیتی در حد 4K را به بیننده تحویل دهند. بعد از آن است که فناوری Supre resolution اعمال شده و بافت و عمق این تصاویر را به صورت جداگانه بهینه می کند تا تصاویر با کیفیت کاملا 4K بر روی صفحه نمایش ظاهر شوند.

 

فناوری Supre resolution برای بهینه سازی تصاویر کیفیت پایین در فروشگاه اینترنتی نیووافتی

4.    استفاده از فناوری TRILUMINOS برای ایجاد طیف رنگی وسیع وتولید رنگ هایی دقیق
ما با این فناوری شاهد طیف رنگی بیشتر هستیم که نسبت به تلویزیون های معمولی تولید رنگ بیشتر انجام می گیرد این عمل توسط پردازنده ی X1 صورت می گیرد. این فناوری تجزیه و تحلیل و پردازش خود را بر روی رنگ تصاویر انجام می دهد تا بتواند رنگ هایی دقیق تر و حتی طبیعی تر را تولید کند و باعث شود تصاویر رنگ نزدیک به زندگی را به خود بگیرند. تجزیه و تحلیل داده ها در هر تصویر به صورت جداگانه انجام می پزیرد.

 

فناوری TRILUMINOS برای ایجاد طیف رنگی وسیع وتولید رنگ هایی دقیق از فروشگاه اینترنتی نیووافتی

5.    استفاده از فناوری X-Wide Angle برای بالا بردن کیفیت تصویر از هر زاویه
این فناوری در تلویزیون سایزهای 55 اینچ و بالاتر موجود می باشد. ما با داشتن X-Wide Angle شاهد دریافت کیفیت بالای تصاویر از هر زاویه ای هستیم. کنترل نور از نور پس زمینه در تلویزیون های سونی طوری طراحی شده اند که ما با داشتن این فناوری کیفیت تصاویر با رنگهای واقعی آن را از هر طرف با هر زاویه ای که نگاه کنیم همانند این است که ما از مرکز و روبه رو به تصاویر نگاه می کنیم. برای انتخاب دقیق سایز تلویزیون ها لطفا اینجا  را مطالعه کنید.

 

فناوری x-wide angle برای بالا بردن کیفیت تصویر از هر زاویه از فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

6.    استفاده از فناوری جدید X-Motion Clarity everything برای روشن ساخت تصاویر متحرک
به طور قطع ما تا به امروز از تصاویر متحرک لذت آنچنانی نبرده ایم. شرکت سونی در تلویزیون 2020 سری X9500H سایز 65 اینچ خود از فناوری X-Motion Clarity everything استفاده کرده است تا ما بتوانیم از صحنه های سریع ورزشی و اکشن لذت کافی را ببریم و ما بتوانیم تصاویر این صحنه ها را صاف، روشن و شفاف ببینیم. صحنه های سریع همانند چشمک زدن می باشد که این چشمک زدن ها توسط این فناوری کنترل و مدیریت شده و مدت زمان آن بهینه می شود.

فناوری جدید X-Motion Clarity everything برای روشن ساخت تصاویر متحرک از فروشگاه اینترنتی نیووافت

صدایی بسیار فراگیر و هماهنگی کامل تصاویر با آن
شرکت سونی علاوه بر استفاده فناوری های جدید برای کیفیت تصاویر و رنگ و زاویه ی دید تلویزیون سونی X9500H خود به میزان و کیفیت صدای تلویزیون نیز توجه ویژه ای کرده است و در بلندگوهای خود از جدیدترین فناوری ها و انواع مختلف بلندگو استفاده کرده است. تمامی این فناوری ها برای این است که صدایی فراگیر را کاملا هماهنگ به گوش مخاطب برساند. در زیر هر کدام از این فناوری ها را مورد نقد و بررسی قرار داده ایم.

1.    استفاده از Acoustic Multi-Audio Our که شامل دو تویتر موقعیت یاب می باشد
در مدل های قدیمی تلویزیون معمولا صدای بلندگو که در زیر صفحه بود با تصویر هماهنگی نداشت یا خیلی کم بود. شرکت سونی در تلویزیون های سری X9500H و در سایزهای 55 اینچ به بالای خود از تویترهای موقیت یاب در پشت تلویزیون استفاده کرده است که به آنها Acoustic Multi-Audio Our گفته می شود توسط این فناوری ما می توانیم در یک تجربه ی واقعی، کاملا غوطه ور شویم. این تویتر ها که هرکدام توسط یک آمپر مستقل کنترل می شود می توانند موقعیت صوتی بلندگوها را در صداهای بالا کنترل کنند تا فشار صدا را مدیریت و فضایی واقع بینانه را ایجاد کنند. در مورد فناوری های جدید بلندگو ها اینجا را مطالعه بفرمایید.

 

Acoustic Multi-Audio Our که شامل دو تویتر موقعیت یاب در فروشگاه اینترنتی نیووافت

2.    استفاده از اسپیکرهای جدید X-Balanced برای تکمیل کیفیت صدا
همان طور که بیان کردیم شرکت سونی به کیفیت صدای تلویزیون بسیار دقت کرده است به طوری که برای بالا بردن کیفیت صدای تلویزیون از اسپیکرهای جدید که طراحی منحصر به فردی دارند استفاده کرده است. این اسپیکرها حتی به باریک شدن تلویزیون نیز بسیار کمک کرده اند و می توانند صدای واضحی از فیلم ها و موسیقی را به گوش مخاطب برسانند. این ویژگی نیز مانند ویژگی بالا در سایزهای 55 اینچ به بالای تلویزیون های سونی موجود می باشند. در زیر می توانید شکل جدید و قدیم طراحی این اسپیکرها را ببینید.

 

اسپیکرهای جدید X-Balanced برای تکمیل کیفیت صدا در فروشگاه اینترنتی نیووافتی

3.    استفاده از فناوری Dolby Atmos برای جریان پیدا کردن صدا در اطراف فضا
با ویژگی های بالا شرکت سونی یک صدا با وضوح کامل را به گوش مخاطب می رساند اما علاوه بر آن با اضافه شدن فناوری Dolby Atmos می توانیم شاهد دریافت صدا از طرفین و حتی از بالا و پایین باشیم. پس دالبی آتموس با به جریان انداختن صدا در اطراف مخاطب او را محاصره می کند تا مخاطب شاهد یک تجربه ی باور نکردنی از محتوای تلویزیون و یک صدای چند بعدی فوق العاده باشد.

 

فناوری Dolby Atmos برای جریان پیدا کردن صدا در اطراف فضا در فروشگاه اینترنتی نیووافتی

4.    استفاده از فناوری S-Force Front Surround و خلق بلندگوهای مجازی
زمانی ما از همه ی جزئیات صدا و هیجانات آن لذت می بریم که خود را در محتواها بیابیم. فناوری دیگر سونی استفاده از S-Force Front Surround می باشد که در تلویزیون به صورت مجازی یک سیستم فراگیر چندگانه را ایجاد می کند و باعث می شود ما بتوانیم همه ی هیجانات را دریافت کنیم. در زیر توسط تصاویری ما این فناوری را به تصویر کشیده ایم تا شما درک کاملی از این فناوری پیدا کنید.

فناوری S-Force Front Surround و خلق بلندگوهای مجازی در فروشگاه اینترنتی نیووافتی


 

5.    بزرگنمایی صوتی برای وضوح صداهای برجسته
با این فناوری ما می توانیم جزئیات بیشتری را از تلویزیون دریافت کنیم. از این ویژگی بیشتر زمانی استفاده می گردد که ما بخواهیم از تلویزیون برای دیدن اخبار و یا مستندها استفاده کنیم که به طور جداگانه می توان بدون افزایش میزان صدا صحبت های شخص خاصی را بزرگ نمایی کرد. این ویژگی با هوشمند بودن تلویزیون ارتباط مستقیم دارد.

 

سازگاری تلویزیون سونی 65 اینچ سری X9500H در هر محیطی
از ویژگی های مهم دیگر که شرکت سونی در تلویزیون سونی 65 اینچ سری X9500H خود بکار برده است بهینه سازی محیط برای هر شرایطی می باشد. این فناوری منحصر به فرد است و به شما کمک می کند در محیطی آرام بنشینید و لذت کاملی را از تلویزیون ببینید. در زیر به چند فناوری مهم که به بهینه سازی محیط کمک می کنند اشاره کرده ایم.

 

1.    استفاده از فناوری سنسور نور برای تصفیه ی روشنایی
در مدل های قدیمی در تلویزیون های معمولی اصلا به نور موجود در اتاق دقت نمی شد و مهم نبود که ما آیا می توانیم جزئیات بیشتری را می بینیم یا نه و روشنایی و یا تاریکی تلویزیون ثابت می ماند. ولی باید بدانید نور موجود در اتاق مهم بوده و بر روشنایی و تاریکی نیز تأثیر دارد. پس سونی برای اینکه بتواند روشنایی تصفیه شده ای را ایجاد کند در داخل صفحه نمایش سنسورهای حساس به نور را تعبیه کرده است که می تواند روشنایی تصویر را در هر شرایط اتاق تصفیه و بهینه کند. پس دید کاملی را برای بیننده فراهم می کند و نور صفحه نمایش را در محیط های روشن افزایش و همچنین نور صفحه نمایش در محیط های کم نور یا تاریک را کم می کند.

 

فناوری سنسور نور برای تصفیه ی روشنایی از فروشگاه اینترنتی نیووافت

2.    استفاده از سنسور تشخیص اشیاء برای ایجاد صدای متناسب با محیط
علاوه بر نور تصفیه شده محیط شرکت سونی یک سنسور تشخیص اشیاء در جلوی تلویزیون را نیز برای تلویزیون سری X9500H قرار داده است که باعث بهبود صدا در محیط های بسته می شود. پرده ها، مبل ها و هر شیء موجود در اتاق باعث جذب صدا می شوند و خطر از بین بردن جزئیات صدا را دارند برای همین شرکت سونی برای کاهش این خطر و همچنین انتقال صدا با همه ی جزئیات آن از تلویزیون را توسط این سنسور به حداکثر رسانده است. شکل زیر نمایی از به تصویر کشیدن این سنسور و نحوه ی عملکرد آن می باشد. پس توسط این سنسور صداها کاملا تصفیه و بهینه می شوند.

 

سنسور تشخیص اشیاء برای ایجاد صدای متناسب با محیط در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

یک المان منحصر به فرد
یکی از ویژگی هایی که تلویزیون 65 اینچ سونی سری X9500H را منحصر به فرد می کند طراحی مینیمالیستی و فوق العاده منحصر به فرد آن است. در زیر ما سه ویژگی مهم که در طراحی این تلویزیون مهم هستند و باعث شده اند بعضی ها از این تلویزیون به عنوان یک المان شیک یاد کنند را بیان می کنیم. برای دریافت اطلاعات در مورد مراقبت تلویزیون های سایز بزرگ اینجا کلیک کنید.


1.    حاشیه ی کاملا باریک آلومینیومی که در تلویزیون سایز بزرگ سونی بکار برده شده است باعث می شود که ما تمرکز بیشتری روی تصویر داشته باشیم نه روی تلویزیون و زمانی که ما به مقدار کمی از تلویزیون فاصله می گیریم متوجه می شویم که حاشیه ی تلویزیون دیگر دیده نمی شود.
 

تلویزیون 65 اینچ سونی سری X9500H در فروشگاه اینترنتی نیووافت

2.    علاوه بر حاشیه ی باریک ما شاهد پایه هایی گسسته هستیم که می توان از تلویزیون جدا کرد و البته این پایه ها دارای موقعیت دو طرفه نیز هستند که هم در انتهای کناره ی تلویزیون می توانند قرار گیرند و هم در وسط تلویزیون می توان آن ها را نصب کرد. این پایه ها انعطاف پذیری تلویزیون را برای قرار گرفتن در فضاهای مختلف بالا می برد.
 

تلویزیون 65 اینچ سونی سری X9500H در فروشگاه اینترنتی نیووافت

3.    یکی از مسایل مهمی که می تواند تمرکز بیننده را به هم بریزد شلوغی اطراف تلویزیون ها است. شرکت سونی در سری X9500H از پایه هایی استفاده کرده که می تواند شلوغی کابل ها را از بین برده و آن ها را در پشت پایه ها پنهان کند.
 

تلویزیون 65 اینچ سونی سری X9500H در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

یک تلویزیون هوشمند با سرگرمی های فراوان و سیستم عامل آندرویدی
امروزه هوشمند بودن تلویزیون ها از مهم ترین بخش های تلویزیون ها به حساب می آید و همه ی تولید کنندگان بزرگ تلویزیون به آنها توجه ویژه ای دارند. شرکت سونی هوشمندی تلویزیون سونی 65 اینچ سری X9500H را با سرگرمی های فراوانی ترکیب کرده است که در زیر نیووافت به بررسی آنها پرداخته است.
سیستم عامل تلویزیون سونی 65 اینچ X9500H آندروید ( Android TV ) می باشد. این سیستم عامل کمک می کند تا ما یک تلویزیون کاملا هوشمند داشته و از طیف گسترده ای از بازی ها، فیلم ها، نمایش ها، ورزش ها و موارد دیگر استفاده کنیم و لذت ببریم. هوش مصنوعی تلویزیون که BRAVIA نام دارد می تواند دسترسی شما را به علاقمندی هایتان راحت تر کند فقط کافی است که از او بخواهید. زمانی که می خواهید از برنامه های تلفن همراه خود نیز استفاده کنید می توانید از Chromecast داخلی تلویزیون کمک بگیرید. در مورد سیستم عامل تلویزیون ها لطفا اینجا کلیک کنید.

 

یک تلویزیون هوشمند با سرگرمی های فراوان و سیستم عامل آندرویدی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

•    کنترل صوتی پیشرفته تلویزیون سونی دنیای جدید را خلق می کند. به راحتی می توانید با تلویزیون مکالمه کنید و نیازهای خود را به او بگویید. به راحتی هر چه تمام و با سرعتی باور نکردنیمی توانید فیلم ها و نمایش ها و یا پخش های زنده را بیابید و از آن لذت ببرید. پس تمام چیزی که نیاز دارید صدایتان است. 
•    همان طور که گفته شد تلویزیون هوشمند سونی با داشتن سیستم عامل آندروید می تواند به بیش از 5000 برنامه دسترسی داشته باشد و شما قطعا می توانید سرگرمی های مورد علاقه ی خود را کشف کنید و از آن لذت ببرید. برای اتصال تلویزیون سونی به اینترنت لطفا این مقاله را مطالعه کنید.
•    شرکت سونی بر روی کنترل از راه دور خود نیز یک دکمه ی اختصاصی برای نتفلیکس قرار داده است تا شما عزیزان فقط با یک دکمه جریان را شروع کنید. برای همین برنامه ی نتفلیکس در تلویزیون سونی که برای فیلم ها و برنامه های زنده ی ورزشی و بازی استفاده می شود عملکرد آن 3 برابر سریع تر از برنامه نتفلیکس معمولی بر روی تلویزیون های دیگر می باشد که به آن Netflix 3x می گویند. این سرعت حتی زمانی که شما بین برنامه ها در حال جابجایی هستید نیز تأثیر گذار است.
•    به دلیل استفاده ی اختصاصی تلویزیون سونی از نتفلیکس شما به هنگام استفاده از آن شاهد حالت کالیبره شده ی آن هستید. حالت کالیبره به ما کمک می کند که هنگام استفاده از نتفلیکس ما برنامه ها و فیلم ها و موارد دیگر آن را با کیفیت استدیو دریافت کنیم و از آن لذت ببریم.
•    یکی از ویژگی های دیگر تلویزیون سونی برای بیشتر ثابت شدن هوشمندی این تلویزیون استفاده از صفحه بزرگ آن برای دیدن علاقه مندی های خود در داخل گوشی آندرویدی یا iOS است و شما می توانید همه ی محتوای گوشی خود را در یک صفحه نمایش بزرگ ببینید و از آن لذت ببرید. برای دانستن نوحوه ی اتصال گوشی به تلویزیون لطفا راهنمایی های این قسمت را مطالعه کنید.
•    هوشمندی تلویزیون سونی فقط در تلویزیون آن نیست بلکه در ریموت و یا کنترل از راه دور آن هم وجود دارد به طوری که اگر سایر دستگاه های سازگار را با کابل HDMI به تلویزیون وصل کنیم می توانیم توسط یک فرمانده هوشمند مرکزی همه ی آنها را مدیریت کنیم. بر روی ریموت نیز که طراحی گرد و حرفه ای دارد یک میکروفن صوتی هوشمند وجود دارد که استفاده از آن را بسیار آسان و راحت می کند. در مورد کابل های HDMI2.1 لطفا اینجا کلیک کنید.

 


 

 

در مورد کنترل های جادویی و انواع آن لطفا اینجا کنید.

همه ی محتواهای تولید شده را با همان کیفیت اولیه ببینید
تلویزیون سونی برای جلوگیری از به خطر افتادن کیفیت محتواها زمانی که آنها به صورت دیجیتالی فشرده می شوند از طیف گسترده ای از فناوری های منحصر به فرد استفاده کرده است. این فناوری ها به ما کمک می کنند که ما کیفیت استودیو را در خانه ی خود داشته و از آن لذت تمام را ببریم همان گونه که کارگذدانان تلویزیون آن را تجربه و می خواهند ما نیز تجربه کنیم. چند تا از این ویژگی ها را نیووافت در زیر بیان کرده است.

 

1.    نتفلیکس NETFLIX کالیبره شده این ویژگی به ما کمک می کند که محتواهای داخل نتفلیکس را با همان کیفیت اصلی داخل استدیو نگاه کنیم. به این حالت کالیبره شدن نتفلیکس می گویند.
2.    در خانه ی خود با تلویزیون سونی  کیفیت تأتر را تجربه کنید. با داشتن دو ویژگی فوق العاده دالبی ویژن و دالبی آتموس همه ی محتوا ها را می توانید با همان هیجانات سینمایی دریافت کنید. دالبی ویژن ویژگی است که به تصاویر زندگی می بخشد. دالبی آتموس باعث فراگیری صدا در کل فضا می شود. ترکیب این دو ویژگی تجربه ی خالقالعاده ای را بوجود می آورد.
3.    نرم افزار کالیبراسیون خودکار CALMAN برای حفظ و تولید رنگ در مدت زمان استفاده از تلویزیون سونی برای چندین سال می باشد. این نرم افزار از پیکسل سوختگی های احتمالی تلویزیون جلوگیری می کند. این نرم افزار به نوعی تعهدی از طرف شرکت سونی برای ارائه ی بالاترین کیفیت تصویر بعد از استفاده طولانی مدت از تلویزیون می باشد.

 

 نرم افزار کالیبراسیون خودکار CALMAN در فروشگاه اینترنتی نیووافت

توصیه ی نیووافتی
در توضیحات بیان شده در قسمت های مختلف بالا نیووافت در مورد عملکردهای مهم و همچنین ویژگی های بارز تلویزیون سونی X9500H نکاتی را بیان کرده است. اما علاوه بر ویژگی های بالا باید بدانید که تلویزیون 65 اینچ سونی مدل X9500H دارای ویژگی های هوشمند بیشتری نیز می باشد. این تلویزیون می تواند با GOOGLE PLAYE، ALEXA، APPLE HOMEKIT، APLLE AIRPLAY، GOOGLE HOME را نیز پشتیبانی کند و بسیار راحت و آسان با آنها کار کند همچنین این تلویزیون می تواند از طریق بلوتوث با سایر دستگاه های سازگار نیز ارتباط برقرار کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصول بالا می توانید با مشاورین لوازم خانگی نیووافت در ارتباط باشید. 

 

 تلویزیون سونی 65 اینچ X9500H آندروید در فروشگاه اینترنتی نیووافت تلویزیون سونی 65 اینچ X9500H آندروید در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

مشخصات فنی مشخصات کلی تلویزیون
تولید کننده
سونی
کشور سازنده
ژاپن
کشور مونتاژ
مالزی
نام مدل
X9500H/X90H
رنگ
آلومنیومی
نوع صفحه
تخت
سایز تلویزیون
65 اینچ
سری
سری 9
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
وضوح تصویر
2160*3840
محدودیت دینامیکی بالا (HD)
قابلیت ارتقا کیفیت
سایر مشخصات
سایر مشخصات تصویر
LCD
3840x2160 آره
مستقیم (LED کامل آرایه ای) کم محلی
بله (HDR10 ، HLG ، Dolby Vision)
پردازنده تصویر X1 ™ Ultimate
4K X-Reality ™ PRO
پردازش پایگاه داده دوگانه
Super Resolution مبتنی بر شی
Live Color ™ فناوری
نقشه برداری دقیق رنگ
نقشه برداری فوق العاده بیت ™ HDR
TRILUMINOS ™ نمایش
تقویت کننده کنتراست پویا
Remaster مبتنی بر شی
X-tended Dynamic Range ™ PRO
وضوح حرکت X ، حالت خودکار
سیگنال HDMI: 4096x2160p (24،50،60Hz)، 3840x2160p (24،25،30،50،60Hz)، 1080p (30،50،60،100،120Hz)، 1080 / 24p، 1080i (50،60Hz)، 720p (30 ، 50،60Hz) ، 720 / 24p ، 576p ، 480p
واضح ، استاندارد ، سینما ، بازی ، گرافیک ، عکس ، سفارشی ، Dolby Vision Bright ، Dolby Vision Dark ، Netflix کالیبره شده
سبک آره
توان هر بلندگو
10 وات
مجموع قدرت خرجی صدا
20 وات
مشخصات صوت
سیستم بلندگو
X-Balanced
ساب ووفر
سایر توضیحات
توضیحات صدا
10 W + 10 W + 5 W + 5 W
صوتی چند صوتی ؛ تویتر موقعیت یابی صدا ، بلندگوی متعادل X
Full Range (Bass Reflex) x2، Tweeter x2
دالبی ™ صوتی ، دالبی ™ اتمس
DTS Digital Surround آره
بزرگنمایی صوتی
S-Force Front Surround
استاندارد ، گفتگو ، سینما ، موسیقی ، ورزش ، دالبی صوتی
امکانات
سیستم عامل
آندروید ( ANDROID )
وای فای (wifi)
مرورگر وب
درگاه ارتباطی
تعداد ورودی USB
2 عدد
تعداد ورودی HDMI
4 عدد
کامپونت( Component)
پورت Ethernet (LAN)
خروجی صوت دیجیتال
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha