0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sorend Plus glass stove model SN 656

اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۱۲
ویژگی ها
برند
سورندپلاس
کشور سازنده
ایتالیا
تعداد شعله
5 شعله
جنس صفحه
شیشه
فندک اتوماتیک
شعله پلوپز
۰ تومان
توضیحات کلی

Sorend Plus glass stove model SN_656 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656
یکی از وسایل بسیار بارزش و مهم در آشپزخانه که بعضی ها آن را قلب آشپزخانه نیز نامیده اند اجاق گاز است، که نمیتوان برای آن جایگزینی قرار داد، در هنگام خرید اجاق گاز شخص نگران این است که وسیله ایی را انتخاب کند که کیفیت و مرغوبیت و زیبایی لازم را همزمان داشته باشد و از لحاظ هزینه هم مناسب باشد که شخص بتواند چندین سال دغدغه خرید مجدد و تعویض اجاق گاز را نداشته باشد، شرکت سورند پلاس با تولید انواع مختلف و متعدد این وسیله و عرضه ان به بازار توانسته است برای انتخاب سلیقه های متفاوت محصولات باکیفیتی را وارد بازار کند.

 

طراحی اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656
زیبایی و ظرافت کاری که در این مدل از اجاق گاز بکار رفته است واقعا قابل ستایش است، این مدل از اجاق گاز شیشه ایی به شکل مستطیلی و به رنگ مشکی، ظاهری زیبا دارد و باکیفیت و مرغوبیت می باشد، شیشه آن درمقابل حرارت زیاد مقاوم و با دوام می باشد و شخص را از خرید خود پشیمان و نادم نمی کند.

 

جنس اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656
شیشه آن سکوریت نشکن(شیشه سکوریت ۷ برابر از شیشه های معمولی یا خام مقاوم تر است که در مواقع شکستگی به تکه های کوچک بی ضرر و ایمن تبدیل می شود این شیشه ها دمای حدود ۳۰۰ درجه را تحمل می کنند و در مقابل گرما مقاوم هستند)، تحمل ضربه تا ۴۰۰ کیلوگرم را دارند، این شیشه ها به طوری طراحی شده اند که شخص با خیال راحت مدل صفحه ایی شیشه ایی را انتخاب کرده و با آسودگی خیال  از آن استفاده می کند.

 

فندک و ترموکوپل اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656
فندک و ترموکوپل در این اجاق گازها بصورت آنی اسپانیایی هستند و این آنی عمل کردن در مواقع خطرناک مانند آتش سوزی و یا سررفتن غذا بسیار کمک می کند چون می توان سریع جریان گاز را قطع کرد.

 

چدن اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656
شبکه های این مدل از اجاق گاز چدن و به شکل مربع و بسیار جدید و طراحی شده اروپا هستند وقتی سطح شبکه چدن صاف باشد می توان به آسانی آن را تمیز کرد و هیچوقت زیبایی خود را از دست نمی دهد، به راحتی جابه جا می شوند و همین که پنج تکه و مربعی هستند زیبایی فوق العاده  ایی دارند.

 

شعله اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_656
شعله بزرگ آن ۴٫۵ کیلو وات و کشعله های دیگر ۴ کیو وات می باشند، نوع شیشه اجاق گازها سکوریت استاندارد جهانی ۸ میلی متری است و سر شعله آن ساباف ( شرکت ساباف ایتالیا یکی از شرکت های معروف تولید قطعات گاز مثل سرشعله و... است که قطعاتش از نظر مرغوب بودن در دنیا حرف اول را می زند )

 

توصیه ی نیووافتی
 هیچگاه برای تمیز کردن صفحه  اجاق گاز ها از مواد تیز و برنده استفاده نکنید بلکه مقداری سرکه را به صورت اسپری با آب مخلوط کنید و مقداری از آن را بر روی گاز  بپاشید بعد از مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه با دستمال مرطوب و نمدار آن را تمیز و سپس با یک دستمال خشک آن را دوباره تمیز کنید تا براقیت و زیبایی اولیه خود را به دست آورد.

میرزایی
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سورندپلاس
کشور سازنده
ایتالیا
تعداد شعله
5 شعله
رده مصرف انرژی
A+
جنس صفحه
شیشه
فندک اتوماتیک
شعله پلوپز
محل شعله پلوپز
سمت راست
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha