0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sorend Plus glass stove model SN 658

اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Sorend Plus glass stove model SN_658 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
یکی از وسایل مهم و با ارزش در آشپزخانه اجاق گاز است که برای پخت و پز و آماده کردن نوشیدنی گرم از آن استفاده می شود، وسیله ایی است که نمی توان به جای آن جایگزینی قرار دارد که بنا بر سلیقه افرد و هزینه ایی که می توانند بپردازند به دنبال چیزهای متنوع هستند تا بتوان اجاق گاز مورد نظر خود را خریداری نموده و از داشتن  آن در آشپزخانه لذت ببرند، اجاق گازهای رومیزی برای آشپزخانه های کوچک خیلی عالی می باشند زیرا که بر روی کابینت جای گرفته و جاگیر نبوده و جوان پسند هستند، شرکت سورند پلاس مدل های متنوع و باکیفیتی از اجاق گاز را تولید و به بازار عرضه کرده است که یک نمونه از آنها اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل ۶۵۸ می باشد.

 

طراحی اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
شکل ظاهری این مدل گازهای زیبا، شیشه ایی و مستطیلی و داری پنج شعله که شعله بزرگ در وسط قرار گرفته و شعله های دیگر در سمت راست و چپ شعله زودپز قرار دارند هر کدام از آنها شبکه های مجزا داشته و ظاهری جوان پسند و مشکل پسند دارند، رنگ صفحه شیشه ایی این اجاق گازها مشکی می باشد که می توان به راحتی با هر رنگ کابینت آن را ست کرد.

 

جنس اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
صفحه شیشه ایی این مدل اجاق گازها در دمای بالا نشکن و فوق العاده مقاوم می باشند که مشتری دغدغه شکستن و ترک خوردگی صفحه شیشه ایی را نداشته باشد و با خیالی آسوده از آن استفاده کرده و از داشتن آن لذت ببرد.

 

sorend plus glass stove model sn_658 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل sn_658 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

چدن اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
شبکه های چدنی این اجتق گازها بسیار زیبا و به صورت مجزا می باشند که هر کدام از شعله‌ ها شبکه ‌چدنی مجزای خودش را دارد و برای تمیز کردن و جابجایی هم آسان بود و چدن در برابر حرارت زیاد مقاوم بوده و زیبایی اولیه خود را از دست نمی دهد.

 

ولوم اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
ولوم های این اجاق گاز به طوری طراحی و تولید شده اند که نسوز بوده و در برابر گرما مقاوم می باشند.

 

فندک و ترموکوپل اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
فندک و ترموکوپل های این نوع اجاق گازها به صورت آنی و سریع عمل می کنند و در هنگام جریان و قطع جریان گاز به سرعت عمل کرده و به خصوص در هنگام اتفاق و پیش آمدن حادثه مانند آتش سوزی عکس العملی سریع دارند.

 

شعله های اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_658
شعله بزرگ ‌در وسط قرار داشته و هر گدام از شعله ها شبکه چدنی جداگانه و مجزا دارند و قدرت حرارتی شعله بزرگ ۴٫۵ بوده و جنس سرشعله ها، دیفندی ایتالیایی ( یکی از مارکها و برندهای معتبر تولید سرشعله در جهان ) می باشد.

 

توصیه های نیووافتی
هیچ گاه برای پاک کردن اجاق گازهای شیشه ایی، هنگامیکه صفحه گاز داغ است اقدام نکنید ، صبر کنید تا سرد شود از شی تیز استفاده نکنید بلکه مقداری آب جوشیده و یک تکه صابون را به آن اضافه کنید بعد از اینکه صابون در آب جوش حل شد دستمال را به آن آغشته کرده و گاز را پاک کنید چونکه صابون به داخل ذرات چربی نفوذ کرده و باعث پاک شدن سریع و برق انداختن صفحه اجاق گاز می شود.

 

میرزایی
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سورندپلاس
جنس صفحه اجاق گاز
شیشه
تعداد شعله
5 شعله
رده مصرف انرژی
A+
نوع فندک
شعله پلوپز
محل شعله پلوپز
مرکز
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha