0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sorend Plus glass stove model SN 660

اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_660

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Sorend Plus glass stove model SN_660 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_660
نیاز اصلی و اساسی و ضروری آشپزخانه به اجاق گاز چیزی غیر قابل انکار است، مگر می شود آشپزخانه بدون وجود اجاق گاز؟ امکان ندارد، یکی از وسیله های اصلی و اولیه در آشپزخانه اجاق گاز است که خانم خانه بتواند با طیب خاطر برای آرامش خانواده و در کنار هم غذا خوردن، غذای مورد علاقه اشان را آماده کند و این میسر نیست مگر با وجود اجاق گاز در آشپزخانه، اجاق گاز ی که هم کیفیت و مرغوبیت و هم زیبایی ظاهری را همزمان داشته باشد، سورند پلاس با تولید انواع و اقسام  مدلهای مختلف اجاق گاز این دغدغه را برطرف ساخته است، یکی از این مدل اجاق گازها، اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل ۶۶۰ می باشد.

 

طراحی اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_660
این اجاق گازها فوق العاده زیبا طراحی و تولید شده اند به صورت مستطیلی و رنگ شیشه آن مشکی بوده و به همه رنگ کابینت در آشپزخانه ست می شود و دارای پنج شعله است شعله پلوپز به شکل زیبایی در و سط و هر کدام چدن مخصوص خود دارند که این زیبایی اجاق گاز را دو چندان کرده است بدون اغراق باید گفت که اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل ۶۶۰ فوق العاده با کیفیت و زیباست.

 

sorend plus glass stove model sn_660 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل sn_660 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

جنس اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_660
جنس شیشه این اجاق گازها ایمنی و نشکن در برابر شک حرارتی تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد و ضربه تا ۴۰۰ کیلو گرم استاندارد جهانی ۸ میلی متر می باشند و همین علامت استاندارد نشانه مطمئن بودن از کیفیت کالاست که می توان با خیال راحت این مدل از اجاق گاز را خریداری کرد.
فندک و ترموکوپل اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_660
فندک و ترموکوپل به صورت آنی عمل می کنند واین خاصیت باعث می شود که هنگام قطع کردن جریان گاز مطمئن بود که گاز از آن خارج نمی شود که افرد خانواده دچار گاز گرفتگی شوند، جریان قطع و وصل گاز خیلی سریع و مطمئن صورت می گیرد، فندک هم بجای استفاده از کبریت عمل کرده و کار روشن کردن اجاق گاز را به عهده دارد.

 

چدن اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_660
شبکه چدن در این اجاق گازها دارای طراحی زیبا و جدید اروپایی است و طرفداران مخصوص به خودشان را دارند، هر کدام از شعله های اجاق گاز شبکه چدنی جدا داشته و کار جدا کردن و تمیز کردن شعله کثیف راحت تر است، جنس چدن ها به صورتی طراحی و تولید شده که در برابر حرارت و گرما زدگی و خرابی ندارند و مثل روز اول می درخشند.ظرفیت حرارتی پلوپز 4.5KW و ظرفیت حرارتی ظرفیت  4KW می باشد و این حرارت باعث می شود که غذا زودتر آماده شده و قدرت گرمای شعله ها بیشتر شود.

 

sorend plus glass stove model sn_660 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل sn_660 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه های نیووافتی
صفحه شیشه ایی خیلی زود کثیف می شود اما تمیز کردن آن به مراتب آسانتر از استیل می باشد برای تمیز کردن صفحه شیشه ایی هیچگاه از اسکاج زبر استفاده نکنید بلکه مقداری اسپری جوش شیرین که مخلوطی از آب جوش و جوش شیرین است را به صفحه شیشه ایی بپاشید بعد از ده دقیقه با دستمال تمیز پاک کنید .

میرزایی
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سورندپلاس
جنس صفحه اجاق گاز
شیشه
تعداد شعله
5 شعله
رده مصرف انرژی
A+
نوع فندک
شعله پلوپز
محل شعله پلوپز
مرکز
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha