0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sorend Plus glass stove model SN 668

اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۱۵
ویژگی ها
برند
سورندپلاس
کشور سازنده
ایتالیا
تعداد شعله
5 شعله
جنس صفحه
شیشه
فندک اتوماتیک
شعله پلوپز
۰ تومان
توضیحات کلی

Sorend Plus glass stove model SN_668 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
در هر آشپزخانه ایی وسایلی وجود دارد که می توان آنها را دسته بندی کرد به وسایل اولیه و ثانیویه، وسایل اولیه یعنی وسایلی که وجود آنها در آشپزخانه واجب و ضروری است و نمی توان هیچ گونه جایگزینی برای آن گذاشت، یکی از این وسایل اجاق گاز می باشد که برای کار پخت و پز و در آشپزخانه وجودش ضروریست، اجاق گازی که هم در ظاهر و هم در باطن عالی و با کیفیت باشد و متناسب با انواع سلایق متعدد ، تنوع در تولید داشته باشند، شرکت سورند پلاس این مشکل را برطرف نموده با تولید مدلهای متنوع اجاق گاز، یکی از این مدلها، اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668 می باشد.

 

طراحی اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
این اجاق گازها ،شیشه ایی و به شکل مستطیلی و به رنگ مشکی بوده و ظاهری بسیار زیبا و جوان پسند داشته، یکی ازویژگیهای قابل توجه این مدل اجاق گاز، تعداد شعله های آن می باشد، دارای پنج شعله می باشد که شعله بزرگ در و سط و بقیه شعله ها در سمت چپ و راست شعله بزرگ قرار گرفته اند، زیبا و براق بوده و خریداران مخصوص به خود را دارد، تازه وقتی که بر روی کابینت و در آشپزخانه جای می گیرند زیبایی خود را بیشتر نشان می دهند.

 

جنس اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
جنس صفحه این اجاق گازها شیشه ایی بوده و شیشه از جنس سکوریت ( قابلیت مقاومت آن در برابر گرما ۷ برابر شیشه های معمولی می باشد ) نشکن در برابر شوک حرارتی تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد و تحمل مقاومت در برابر ضربه تا ۴۰۰کیلو گرم استاندارد( یعنی باکیفیت و مرغوبیت بودن) جهانی ۸ میلی متری می باشد.

 

sorend plus glass stove model sn_668 اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل sn_668 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

فندک و ترموکوپل اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
فندک و ترموکوپل در این اجاق گازها بصورت آنی عمل کرده و جنس ایتالیایی می باشد، فندک در آن ها  به جای استفاده از کبریت عمل می کند و ترموکوپل برای روشن و خاموش و کم و زیاد کردن شعله ها گاز می باشند که بسیار سریع و عالی عمل می نمایند.

 

شبکه اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
شبکه های این مدل اجاق گاز از چدن بوده و به شکل مربعی و طرح جدید اروپایی می باشند، جنس چدن این شبکه ها با کیفیت و در برابر گرما مقاوم بوده و دچار زدگی و خرابی نمی شوند و همان زیبایی اولیه خود را حفظ می کنند.

 

ولوم اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
ولوم این مدل از اجاق گازها طوری طراحی و تولید شده اند که در برابر گرمای زیاد نمی سوزند.

 

شعله اجاق گاز شیشه ایی سورند پلاس مدل SN_668
قدرت حرارتی شعله در شعله های بزرگ ۴٫۵ کیلو وات و در شعله کوچک ۴ کیلو وات می باشد ، جنس سرشعله این اجاق گازها ساباف ایتالیایی ( شرکت ساباف ایتالیا یکی از شرکت های معروف تولید قطعات گاز مانند سرشعله و .. است که قطعاتش از نظر مرغوب بودن حرف اول را می زند ).

 

توصیه های  نیووافتی
هرگز برای پاک کردن صفحه شیشه ایی این مدل اجاق گازها از شی تیز و برنده استفاده نکنید بلکه مقداری  اسپری سرکه   بر روی صفحه گاز ریخته و بعد از ده دقیقه با دستمال پاک کنید می بینید که صفحه به قدری تمیز شده که مثل روز اول خرید برق می زند.

 

میرزایی
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سورندپلاس
کشور سازنده
ایتالیا
تعداد شعله
5 شعله
رده مصرف انرژی
A+
جنس صفحه
شیشه
فندک اتوماتیک
شعله پلوپز
محل شعله پلوپز
مرکز
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha