0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Sorend Plus sink model SN 905

سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۵
توضیحات کلی

Sorend Plus sink model SN_905 سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905
آشپز خانه را می توان مهم ترین بخش خانه دانست که محل تجمع اعضای خانواده برای سرو غذا و آشپزی می باشد. در آشپز خانه سینک ظرفشویی یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز می باشد که تمام اتفاقات آشپزخانه از سینک ظرفشویی شروع می شود و به آن ختم می شود به همین خاطر کیفیت و ضخامت آن بسیار مهم است. نیووافت با بررسی بهترین و باکیفیت ترین سینک های ظرفشویی تمایل دارد شما همراهان همیشگی عزیز را در خرید یک سینک با کیفیت و قیت مناسب راهنمایی کند. با ما باشید تا شما را با سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN-905 آشنا کنیم.

 

ورق سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905
نکته ی اول در خرید سینک ضخامت ورقه های آن و کیفیت ورق می باشد. ورق به کار رفته در سینک ظرفشویی sn905 دارای ضخامت حدود ۱۰.۸ میل و نوع آن از استیل ضد لک و ضد زنگ می باشد. به دلیل تماس مستقیم سینک ظرفشویی با آب و رطوبت باید ورقه های به کار گرفته در آن عایق رطوبتی بوده و در دراز مدت در برابر آب و مواد شوینده دچار آسیب و تغیر رنگ نشوند. سینک سورند پلاس 905 با ورقه های استیل ضد زنگ خود نه تنها در برابر آب، رطوبت و مواد شوینده مقاوم است، بلکه در برابر لکه و چربی های پس ماند غذایی نیز ماندگار بوده و کیفیت اصلی و فرم اولیه خود را حفظ می کند.

لگن و سینی سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905
نکته ی دوم در خرید سینک ظرفشویی توجه به لگن و سینی کنار لگن است که تا عمق لگن ها بیشتر باشد کارایی و کاربرد بیشتری هم دارد. حالت استاندارد عمق ۱۴ الی ۲۲ سانتی متر است که در سینک ظرفشویی sn905 سورند پلاس عمق سینی به ۱۸ سانتی متر می رسد. سینی کوچکی در کنار لگن ها موجود می باشد که به کارایی این سینک می افزاید. همانند ورقه ها، لگن و سینی های سورند پلاس 905 نیز ضد زنگ و ضد لک می باشند و زیبایی آن ها در دراز مدت ثابت باقی می ماند.

sorend plus sink model sn_905 سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل sn_905 در فروشگاه اینترنتی نیووافتsorend plus sink model sn_905 سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل sn_905 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

اکسسوری همراه سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905
بیشتر محصول های سورند پلاس دارای اکسسوری کاربردی و با کیفیت هستند که با وجود آن ها بسیاری از کار ها و امورات راحت و آسان می شوند. در سینک ظرفشویی sn905 سورند پلاس اکسسوری های همراه شامل تخته گوشت محکم و سبد سبزیجات می باشد. تخته گوشت در برابر ضربات چاقو و تیغ مقاوم است و نه تنها برای گوشت، بلکه برای خرد کردن سبزیجات و میوه جات نیز کاربرد دارد. سبد سبزیجات نیز برای میوه و سبزی و ... استفاده می شود که سورند پلاس با قرار دادن این دو محصول شما را از صرف هزینه های اضافی بی نیاز ساخته و با پول یک محصول، چندین محصول برای شما فراهم می کند.

شکل ظاهری سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905
محصول های ساخت شرکت سورند پلاس از کیفیت بالا و استاندارد جهانی برخوردار هستند؛ به همین دلیل بسیار پر فروش و محبوب واقع شده اند. یکی از بهترین محصول های این شرکت سینک ظرفشویی sn905 می باشد که به دلیل استیل بودن و ظاهر زیبا و شیک با همه ی دکوراسیون های مختلف سازگاری دارد. این سینک در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ ساخته شده و کاملا ابعادی استاندارد می باشد و دارای دو لگن است که سینی کوچک و کاربردی را هم به همراه دارد. سینک ظرفشویی sn905 لوله ی سیفون نیز دارد که کار با سینک ظرفشویی را راحت تر کرده است.

sorend plus sink model sn_905 سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل sn_905 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 توصیه ی نیووافتی برای سینک ظرفشویی سورند پلاس مدل SN_905
در بازار محصولات متفاوتی وجود دارند که تشخیص اینکه کدام خوب و کدام بد هستند کمی دشوار است و جدا کردن اصل و بدل به وسیله متخصصین و نصاب ها آسان تر است. سینک ظرفشویی خوب به نسبت هر آشپزخانه فرق می کند، به طوری که بهترین ظرفشویی را باید بر اساس لوازم دیگر آشپزخانه ی خودتان انتخاب کنید. سینک های ظرفشویی دارای لگن هایی با عمق متفاوت هستند که هر چه عمق لگن بیشتر باشد، کیفیت سینک ظرفشویی هم بالاتر است. از نکته های مهم دیگر در هنگام خرید سینک ظرفشویی توجه به ضخامت آن است که این ظرفشویی sn 905 با ضخامت بالای ورقه ها انتخاب مناسبی برای شما می باشد.

امینی

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha