0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
 SorendPlus Built in Oven Model SN 503

فر توکار سورند پلاس مدل SN_503

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۵
ویژگی ها
تولید کننده
سورند پلاس
نام مدل
SN_503
کشور سازنده
ایتالیا
ظرفیت
67 لیتری
تعداد برنامه پخت و پز
14 برنامه
صفحه نمایش
۶/۹۵۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

 SorendPlus Built in Oven Model SN_503 فر توکار سورند پلاس مدل SN_503
داشتن فر توکار در خانه، پخت و پز برخی از مواد را بسیار راحت می کند. فر های تو کار مدل ها و برند های متفاوتی دارند. همه شرکت های تولید کننده فر های توکار در تلاش اند تا بهترین فر ها را به بازار عرضه کنند تا هم بتوانند فروش خوبی داشته باشند و هم بتوانند رضایت مصرف کنندگان را جلب کنند. سورند پلاس همانند شرکت های دیگر فر توکار را در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه کرده است. سورند پلاس در ساخت فر های توکار به ظاهر و طراحی، استحکام و قدرتمند بودن آن ها بسیار اهمیت می دهد. فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 یکی از محصولات این شرکت می باشد که بسیار زیبا و کاربردی ساخته شده است. سورند پلاس با تولید این محصول توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

 

شيشه Glass فر توکار سورند پلاس مدل SN_503
در خرید فر توکار به ویژگی های شیشه آن توجه کنید. شیشه فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 اپتیک ضد خش می باشد. ضد خش بودن شیشه این محصول به شما کمک می کند تا بتوایند به راحتی آن را جابه جا کنید یا تمیز کنید. یکی دیگر از ویژگی های شیشه فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 سکوریت عایق حرارتی سه جداره LowE می باشد که این امر ویژگی بسیار کاربردی است و باعث می شود جلب رضایت مشتریان چندین برابر گردد.

 

 sorendplus built in oven model sn_503 فر توکار سورند پلاس مدل sn_503 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

پوشش Cover فر توکار سورند پلاس مدل SN_503
پوشش فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 به گونه ای است که می توان داخل فر را بسیار آسان و راحت تمیز کرد و نگران کثیف شده داخل فر نشد. شما می توانید با استفاده از دستمالی مرطوب شده داخل فر را تمیز کنید.

 

ریل rail  فر توکار سورند پلاس مدل SN_503
سینی برخی از فر های توکار خیلی سخت از فر بیرون می آید و هنگام خارج کردن سینی از فر چندین بار گیر می کند، اما با بوجود آوردن ریل تلسکوپی برای فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 خارج کردن سینی فر بسیار راحت می باشد و البته دلیل اصلی بوجود آوردن ریل تلسکوپی برای فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 خارج کردن راحت سینی از فر می باشد که بسیار به مصرف کنندگان کمک می کند.

 

موتور Engine فر توکار سورند پلاس مدل SN_503
موتور به کار رفته برای فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 بسیار قوی و قدرتمند می باشد. یکی از ویژگی های موتور این فر قابلیت جوجه گردانی می باشد که در پخت مرغ یا غذایی دیگر بسیار به شما عزیزان کمک می کند. موتور جوجه گردان فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 بصورت خودکار عمل می کند و این قابلیت باعث راحتی دو چندان مصرف کنندگان می گردد.  

 

سیستم System فر تو کار سورند پلاس مدل SN_503
فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 دارای دو سیستم بسیار فوق العاده و کاربردی می باشد که شامل سیستم یخ زدایی و سیستم گرمایش سریع است. سیستم یخ زدایی برای آب شدن موادی که داخل فر است و هنوز یخ آن آب نشده بسیار مفید است، پس از چند دقیقه مواد آب می شود و فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 آن را خیلی سریع برای شما می پزد. سیستم گرمایش سریع در مواقعی که می خواهید غذا را سریع بپزید یا آن را گرم کنید و وقت کافی ندارید بسیار به شما کمک می کند.

 

 sorendplus built in oven model sn_503 فر توکار سورند پلاس مدل sn_503 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

نمایشگر Display فر تو کار سورند پلاس مدل SN_503
فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 دارای نمایشگر LED می باشد. شما می توانید با استفاده از این نمایشگر تغییرات درجه فر ورا ببینید و در صورت نیاز آن را تغییر دهید. نمایشگر LED صفحه متوسطی در نوار بالا و در وسط می باشد که می توان در آن تماشاگر برخی اعداد بود.

 

امکانات Possibilities فر تو کار سورند پلاس مدل SN_503
ظرفیت فر توکار سورند پلاس مدل SN_503، 67 لیتر می باشد. فن فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 بسیار یکنواخت و پخت سه بعدی می باشد. سینی فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 دارای دو لبه عمیق است که می توان از آن برای پخت کیک و پیتزا استفاده کرد. یکی از ویژگی های بسیار مفید و کاربردی فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 قفل کودک می باشد. برخی از خانم ها دوست دارند فر را در قسمت پایین یا در زمین قرار دهند، با وجود قفل کودک می توانند فر توکار را در محل مورد نظر قرار دهند. درب فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 بسیار راحت و آسان باز می شود. دهانه داخلی فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 از جنس شیشه می باشد. ترموستات تنظیم دمای فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 از 50 تا 250 می باشد. شما می توانید با توجه به مواد مورد نظر فر را در درجه دلخواه قرار دهید. فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد. این محصول دارای برچسب انرژی +A است.

 

توصیه ی نیووافتی
برای تمیز کردن فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 از دستمال مرطوب شده استفاده نمایید چرا که استفاده از کارتک یا وسیله تیز به فر آسیب می زند. به شما عزیزان نیووافت توصیه می کنیم فر توکار سورند پلاس مدل SN_503 را خریداری کرده و از محصولی بسیار با کیفیت، زیبا و مستحکم بهره مندگردید.

 

میرحسینی


 

مشخصات فنی مشخصات کلی
تولید کننده
سورند پلاس
نام مدل
SN_503
کشور سازنده
ایتالیا
ظرفیت
67 لیتری
رنگ های موجود
نقره ای و مشکی
مشخصات فنی
تعداد برنامه پخت و پز
14 برنامه
گریل
پخت سریع
پخت ترکیبی
یخ زدایی
گرم نگه دارنده
ترموستات قابل تنظیم
فیلتر ضد بو
تایمر
صفحه نمایش
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha