0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Tefal Steam Iron Easygliss FV3965

اتو بخار تفال مدل FV3965

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
TEFAL وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۵
ویژگی ها
برند
تفال
نوع اتو
بخار
توان مصرفی
2400 وات
سیستم قطع کن خودکار
سیستم ضد چکه
سیستم ضد رسوب
۱/۱۹۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Tefal Steam Iron Easygliss FV3965 اتو بخار تفال مدل 3965
ظاهر زیبا و آراسته برای همگان حائز اهمیت است و  همه ی ما خواهان لباس های تمیز و بدون چروک هستیم. اتو بخارها یکی از وسیله های برقی و کاربردی هستند. باید گفت که وجود آن در خانه های امروزی واقعا ضروری می باشد. پس به هنگام خرید باید دقت لازم را داشته باشیم. این وسیله چون زیاد مورد استفاده قرار می گیرد باید کیفیت بالایی داشته باشد و با حداقل انرژی دارای بیشترین کارایی باشد. اتو بخار تفال مدل 3965 یکی از بهترین مدل های اتو بخار می باشد و طراحی آن به گونه ای است تا مصرف کنندگان به آسانی بتوانند از این محصول استفاده کنند. در زیر ما به صورت کلی در مورد این اتو بخار مطالبی مفید و کاربردی بیان می کنیم. 

 

 اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

جنس کف اتو بخار تفال مدل 3965
جنس کف اتو بخار دارای اهمیت بالایی است چون با لباس به طور مستقیم در تماس می باشد  بنابراین باید جنس کف اتو بخار کیفیت خوبی داشته باشد تا به لباس ها آسیبی وارد نکند. جنس کفی اتو بخار تفال 3965 از دوریلیوم می باشد. بسیار با کیفیت و مناسب است و به لباس ها نمی چسپد و باعث سوختن لباس و همچنین آسیبی به پارچه نمی رساند و اثر اتو کردن روی لباس ها نمی افتد و آنها را برق نمی اندازد و آسیبی به بافت لباس نمی زند. 

 

کف اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

وزن اتو بخار تفال مدل 3965
سبکی و راحتی حمل وسایل برقی مخصوصا  برای خانم ها بسیار اهمیت دارد.  می‌توان گفت یکی از اولویت های خرید وسایل برقی داشتن وزن مناسب آن می باشد. به گونه ای که از کیفیت آن نیز کاسته نشود. اتو بخار تفال مدل 3965 وزن مناسب و معقولی دارد. وزن این وسیله 1.3کیلو گرم است این وزن برای اتو بخار کامل مناسب و استاندارد می باشد که بدون فشار آوردن بر روی آن و فقط با حرکت دادن روی لباس چین و چروک را از بین می برد. 

 

وزن اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

مخزن اتو بخار تفال مدل 3965
حجم آب در مخزن اتو بخار یکی از ارکان اساسی اتو بخار ها به حساب می آید و طبیعتاً باید برای داشتن حجم بیشتری از آب مخزنی مناسب برای گنجاندن آب لازم است. برای  اتو کردن لباس اتو بخارتفال 3965 داری مخزن آب 270 میلی لیتر می باشد. گنجایش مناسب و بالایی نسبت به اتو بخار های دیگر دارد که همین باعث می شود تا با یک بار پر کردن مخزن بتوان تعداد زیادی لباس و پارچه را اتو کرد.

 

بخار اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

سیستم ضد چکه در اتو بخار تفال مدل 3965
برای بسیاری  از مصرف کنندگان نگرانی وجود دارد که می گویند موقع اتو کردن لباس ها خیس می شوند ولی هیچ جای نگرانی نیست چون این اتو بخار دارای سیستم ضد چکه می باشد و مصرف کنندگان با خاطری آسوده می توانند از آن استفاده کنند. پس بدون این که آب داخل مخزن چکه کند و لباس ها را خیس کند شما با داشتن این ویژگی اتو خیالتان به کلی راحت می شود. اتو بخار تفال علاوه بر قابلیت ضد چکه دارای قابلیت ضد رسوب نیز می باشد که از رسوب ناشی از آب داخل مخزن جلوگیری به عمل می آورد. این ویژگی باعث می شود تا در امر بخار دهی اتو خللی وارد نشود و اتو بخار مدت بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و طول عمر مفید دستگاه افزایش یابد.

سیستم ضد چکه اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

قابلیت اسپری آب در اتو بخار تفال مدل 3965
لباس ها گاهی چروک عمیقی دارند و گرمای زیاد و بخار اتو به تنهایی این چروک ها را ازبین نمی برد. پس برای حل این مشکل اتو بخار تفال مدل 3965 توسط شرکت سازنده به قابلیت اسپری آب دست پیدا کرده است و با استفاده از اسپری آب و بخار خارج شده از اتو بخار شما عزیزان می توانید خیلی راحت و به خوبی پارچه مورد نظر خود را بدون این که چروکی روی آن بماند اتو کنید.

 

قابلیت اسپری آب در اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

سیستم بخار دهی در اتو بخار تفال مدل 3965
اتو ها قبلا قابلیت بخار دهی نداشتند و کیفیت خوبی در امر اتو کشی نداشتند ولی اتوهای امروزه قابلیت بخار دهی دارند و به وسیله بخار خارج شده از آن پارچه ها بهتر اتو خواهند شد. اتو بخار تفال 3965 دارای سیستم بخار دهی عمودی می باشد. بخار دهی عمودی باعث می شود بخار به صورت یکسان روی لباس پخش شود و بدون وارد شدن آسیبی به لباس، لباس به صورت یک دست اتو شود و عاری از هر گونه چین و چروک گردد. این وسیله دارای دو نوع بخار دهی است. بخار دهی پیوسته و بخار دهی لحظه ای که بخار دهی پیوسته آن 35 گرم در دقیقه است و بخار دهی لحظه ای آن به 145 گرم بر دقیقه می رسد. همچنین دارای دکمه ای است که به وسیله ی آن می توان بخار دهی را از پیوسته به لحظه ای تغییر داد. گاهی بخار پیوسته چروک های عمیق را به سختی از بین می برد و در این صورت می توان از بخار دهی لحظه ای استفاده کرد تا در کمترین زمان چروک مورد نظر را به راحتی از بین برد و لباس  صاف و زیبا گردد.

 

سیستم بخار دهی در اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

چند ویژگی مهم اتو بخار تفال مدل 3965
1.    اتو بخار تفال 3965 دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت اتو می باشد. به وسیله ی غلطکی که بر روی بدنه اتو بخار قرار داده شده می‌توان بر اساس نوع پارچه و به دلخواه درجه حرارت آن را تغییر داد و لباس ها را بر حسب نوع و جنس پارچه اتو کرد  به عنوان مثال لباس های نازک با درجه کم و لباس های ضخیم را با درجه بالا اتو کرد.
2.    اتو بخار تفال 3965 ازسیستم قطع خودکار برخوردار است  تا از هر گونه آتش سوزی و خسارت ناشی از اتو جلوگیری شود. هنگامی که اتو به پریز می باشد و روشن است اگر اتو بخار در حالت افقی باشد بعد از 30 ثانیه خاموش می گردد تا در صورت فراموشی اتو روی لباس به پارچه آسیبی وارد نشود. اگر در حالت ایستاده باشد بعد از 8 دقیقه  بدون استفاده خاموش می شود. 
3.    اتو بخار تفال 3965 دارای توان مصرفی 2400 وات است این توان مصرفی برای اتو کشی بسیار مناسب است.
4.    این اتو بخار دارای کابلی به طول 2متر است و همانطور که می دانید شاید پریز از مکانی که می خواهیم امر اتوکشی را در ان انجام دهیم دور باشد به همین خاطر یک کابل بلند می تواند دسترسی به لباس ها را آسان تر کند  تا بتوان در صورت فاصله پریز با لباس ها به راحتی اتو بخار را جا به جا کرد و اتو بخار را در گستره بالاتری چرخاند.
5.    طراحی دسته این محصول به گونه ای است که فرد استفاده کننده به راحتی می تواند اتو بخار را در دست بگیرد و بدون خستگی مدت زمان زیادی از آن استفاده کند.

 

سیستم ضد چکه اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه نیووافتی
اتو بخار را از دسترس کودکان دور نگه دارید تا از سوختگی و جراحت کودکان جلوگیری شود. اتو بخار را بعد از استفاده از پریز بکشید و منتظر بمانید تا به خوبی سرد شود سپس آن را جمع کنید. همه ما خواهان وسایلی هستیم که حداقل مصرف برق را داشته باشند و دارای بهترین کیفیت و کارایی باشد خصوصا اتو بخار ها که بیشترین استفاده را دارند و بهتر است از وسیله ای مقرون به صرفه استفاده کنیم اتو بخار تفال 3965 بسیار مقرون به صرفه می باشد. اتو بخار تفال 3965  دارای گارانتی 12 ماهه نیز می باشد و می توان بدون نگرانی به مدت 5 سال خدمات آن را دریافت کرد و با خیال راحت از آن استفاده کرد. امیدواریم با مطالب ارائه شده توانسته باشیم شما را در انتخابی آگاهانه کمک کرده باشیم.

 

 اتو بخار تفال مدل 3965 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

طاهری

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
تفال
مدل
FV3965
کشور سازنده
فرانسه
نوع اتو
بخار
توان مصرفی
2400 وات
تنظیم میزان بخاردهی
سیستم قطع کن خودکار
سیستم ضد چکه
سیستم ضد رسوب
فیلتر رسوب
سیم گردان
سیستم کنترل املاح
زمان آماده شدن دستگاه
آمادگی بخار در 2 دقیقه
گنجایش مخزن آب
270 میلی لیتر
نشانگر میزان آب
بخاردهی لحظه ای
تنظیم حرارت بر اساس البسه
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha