0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Toothbrush 3DWHITE

مسواک دو قلو اورالبی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
Oral-B وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ویژگی ها
برند
Oral-B
میزان زبری برس
متوسط
سایز
بزرگ
۹۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

مسواک های دو قلو 3DWHITE اورالبی
مسواک ها  از آن دسته از وسایل بهداشتی می باشد که ما هر روزه از آن چند بار استفاده داریم  که خرید و انتخاب جنس مناسب واصلی  آن از اهمیت زیادی بر خوردار بوده و جز  وسایل های مصرفی مهم برای سلامتی دندانها می باشد . در اینجا نیو وافت شرح  مختصری را در باره مسواک های دو قلو اورالبی به شما مشتریان عزیز می دهد. مسواک های دو قلو 3DWHITE جزو ان دسته از محصولات اصلی اورالبی می باشد که از کیفیت بسیار بالایی بر خودار میباشد وبه خاطر شکل قرار گیری برس های آن تا 96دصد پاک کنندگی دندان ها را انجام می دهد.

 

عکس کله مسواک اورالبی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

مسواک های دو قلو 3DWHITE اورالبی در چهار رنگ و به صورت بسته های دو تایی دریک پک بسیار زیبا در نیو وافت موجود می باشند. دو عددی بودن پک باعث شده است تا این محصول به عنوان کادو برای مشتریان عزیز مناسب باشد.

 

عکس مسواک دو قلو اورالبی در فروشگاه اینترنتی نیووافت


این محصول با کیفیت دارای زبان شور بوده که بعد از مسواک کردن به وسیله آن میتوان ازپشت  آن برای تمیز کردن زبان استفاده کرد. جنس برس های آن نرم متوسط وزبر می باشد که بسته به نوع جنس دندان وحساسیت لثه باید میزان نرمی وزبری را انتخاب کرد. این مسواک ها از دسته های سیلیکونی ژله ای تولید شده که مانع از ُسر خوردن در دست شده وبه راحتی  میتوان تمامی قسمت های دندان را را شستشود داد.


توصیه نیووافتی

مسواک ها را هر سه ماه یک بار باید عوض کرد و از قرار دادن مسواک ها بدون محافظ در فضای سرویس بهداشتی بپرهیزید. فرچه مسواک ها در سه مدل نرم، معمولی و سخت ساخته می شود که شما عزیزان باید متناسب با جنس دندان خود مسواک را خریداری کنید. در صورتی که توانایی تشخیص مسواک مناسب را ندارید، از مسواک هایی با فرچه معمولی بهره بگیرید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Oral-B
میزان زبری برس
متوسط
زبان شور
در پوش محافظ
مخصوص
بزرگسالان
سایز
بزرگ
نوع دسته
راست
ماساژ لثه (لثه شور)
رنگ بندی
تعداد در بسته
دو عدد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha