0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Valentina Rouge

رژگونه ولنتینا

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
Valentina وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۲۴
ویژگی ها
برند
Valentina
نوع رنگ بندی
مات
میزان ماندگاری
24 ساعته
شاین دارد
۴۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

روژگونه 6 رنگ ولنتینا ( والنتاین ) VALENTINA
روژگونه جزو آن دسته از وسایل های آرایشی است که در زمانهای خیلی دور هم که آرایش به این صورت پیشرفت نداشته از آن استفاده می کردند و آن را به اسم سرخاب ( روژگونه های امروزی ) که باعث سرخ شدن گونه ها می شد به کار می گرفتند و بر این باور وعقیده بودند که سرخ شدن گونه ها موجب توجه مردان و عشق و محبت بیشتری می شود، و از نظر روانشناسی امروزی هم برای مردان جذابیت بیشتری را دارد. روژگونه ها نقش مهمی را در آرایش هر فردی ایفا می کنند، به گونه ای که با استفاده از رژگونه میتوان صورت را به طور خیلی حرفه ای و طبیعی لاغر، تپل، جوان و شاداب تر جلوه داد. فروشگاه انترنتی نیووافت روژگونه 6 رنگ ولنتینا VALENTINA را به شما معرفی می کند که رژگونه پودری عالی است.

معرفی روژگونه 6 رنگ ولنتینا VALENTINA
روژگونه 6 رنگ ولنتینا VALENTINA  یک رژگونه پودری با 6 رنگ مختلف در هر پالت می باشد و دارای دو سری رنگ بندی می باشد که در مجموع 12 رنگ خوب وکاربردی  برای  انواع آرایش ( روشن، تیره و ... ) را دارد .مواد تشکیل دنده روژگونه 6 رنگ ولنتینا از مواد معدنی بوده که رنگ دهی بسیار عالی را بر روی گونه ها دارد. به سبب پودری بودن روژگونه 6 رنگ ولنتینا بهترین گزینه برای پوست های چرب می باشد که به راحتی جذب پوست می شودو رنگ خوبی را بر روی گونه ها ایجاد می کند  واین به این معنا نیست که برای پوست های خشک قابل اسنفاده نمی باشد. برای پوستهای خشک قبل از استفاده ، پوست را با کرم های مرطوب کننده مقداری مرطوب کنید سپس روژگونه 6 رنگ ولنتینا را بر روی گونه ها بزنید.

 

رژگونه ولنتینا در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

شکل ظاهری روژگونه 6 رنگ ولنتینا VALENTINA
پالت های روژگونه 6 رنگ ولنتینا داری یک پک بسیار زیبا به رنگ مشکی است که رژگونه ها در دو ردیف سه عددی در کنار هم قرار گرفتند ویک براش کوچک هم که ابزای برای زدن بر روی گونه ها می باشد در کنار روژگونه ها تعبیه شده است، بر روی درب محافظ روژگونه 6 رنگ ولنتینا یک آینه بسیار بزرگ قرار دارد که در مواقعی که دست رسی به آرایش امکان پذیر نبود به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
 

توصیه نیووافتی
برای اینکه رژگونه به صورت یکدست و صاف روی پوست گونه هایتان کشیده شود و قسمت های دیگر صورت  رنگ نگیرد ابتدا روژگونه را روی پوست دست ( قسمت ساعد ) تر کیب کنید بعد بر روی گونه ها بزنید .اگر داری صورتی گرد و توپل هستید رژگونه را به کناره های گونه بزنید ، اگر دارای صورت کشیده هستید رژگونه را به قسمت های برجسته (استخان صورت) بزنید واگر هم صورتی مربعی دارید رژگونه را به قسمت مرکز گونه بزنید تا جلوه کاملا طبیعی داشنه باشید . هیچ گاه روژگونه را نزدیک به بینی خود نزنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Valentina
نوع رنگ بندی
مات
تعداد رنگ بندی
6 رنگ
میزان ماندگاری
24 ساعته
شاین دارد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha