0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
washing machines WAW32560GC

لباسشویی سری 8 بوش Bosch WAW32560GC

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
BOSCH وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۱۶
ویژگی ها
تولید کننده
بوش
سرعت چرخش موتور
1600 دور در دقیقه
رتبه مصرف انرژی
A+++
ادواش ADD WASH
۱۶/۱۰۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

ماشین لباسشویی بوش سری 8 مدل WAW32560GC

لباسشویی سری 8 بوش یکی از پر طرفدارترین لباسشویی های بازار است که یکی از کامل ترین ماشین روز این شرکت با سابقه آلمانی می باشد که برای استفاده هر خانواده نقش حیاتی دارد باید بدانیم که بخش بزرگی از استراحت و زمان مازادی که داریم استفاده از این ماشین ها است که با روند سعودی و پیشرفت همچین شرکت هایی زندگی آرام و بی دغدغه ای در انتظار ماست. طراحی این لباسشویی یکی از با مسما ترین طراحی ماشین لباسشویی است که از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار می دهیم. پنل روبه روی لباسشویی را می توان به سه قسمت تقسیم کرد نمایشگر سوئیچ برنامه مخزن شوینده. نمایشگر روی ماشین لباسشویی نمایانگر برنامه انتخابی متناسب با البسه مصرف کننده می باشد که در این بازه شستشو زمان باقی مانده با دما برنامه چرخش موتور را نمایش می دهد که با نگاه کردن متوجه زمان باقی مانده چرخه شستشو می شویم. سوئیچ برنامه ها، این گرداننده برنامه باعث میشود که از برنامه های پیشنهادی استفاده کرد یا اینکه برنامه دستی خودتان را تنظیم کنید. مخزن مواد شوینده این مخزن برای مقدار نیاز مواد شوینده به ماشین استفاده می شود که برای هر برنامه با صلاح دید استفاده کننده می تواند تغییر کند.

 

لباسشویی 9کیلویی بوش در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

 

Active Water Plus

این تکنولوژی کارامد برای چرخه کمک به طبیعت و بهینه کردن مصرف آب بسیار مهم و کاربردی است با روند کم شدن آب کره زمین تمامی شرکت های سازنده شستشو به فکر بهینه کردن دستگاهها برای کمتر  مصرف کردن هستند که یکی از پیشگامان این عرصه شرکت تولیدی وسایل خانگی بوش می باشد که در جهت کمک به کمتر مصرف کردن آب قدم گذاشته است که این قابلیت برای بیشتر خریداران ملاک خرید می باشد راستی ناگفته نماند که این ماشین لباسشویی بر خلاف مدل های قدیمی یک ورودی آب دارد و در صورت لزوم و نیاز به آب گرم سیستم اتوماتیک برای گرم کردن آب دارد که قبلا به این شیوه نبود و مجبور به کشیدن دو انشعاب آب سرد و گرم برای پشت بود.

 

لباسشویی بوش در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

 

i-DOS  سیستم تنظیم کننده مقدار مواد شوینده

این تکنولوژی برای کسانی که مقدار نیاز مواد شوینده را طبق پیمانه مندرج نمی دانند خیلی خوب است که این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر مقدار مواد شوینده را داخل محفظه بریزید سیستم خودکار فقط مقدار نیاز را مصرف میکند واقعا این سیستم خیلی بهینه است و میزان نسبت هزینه ها را به حداقل می رساند،مصرف کم این مواد به این معنی نیست که کیفیت شستشو را کاهش می دهد بلکه باعث می شود با کمترین مواد بهترین کیفیت شستشو را تجربه کنید.

 

ای دوس لباسشویی بوش در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

 

AntiVibration sidewall

این ویژگی برای لرزش و صدای کمتر این ماشین لباسشویی با استفاده از بروزترین امکانات و تکنولوژی که دیواره های لباسشویی با توجه به تناسب وزن و عایق بودن سروصداهای بوجود آمده را به حداقل می رساند و می توان گفت به طور کامل سایلنت است وباید گفت که جنس این دیواره ها باعث می شود لرزشنیز نداشته باشد و در طول تمام دوره شستشو بدون لرزش و صدا باشد که ارزش این تکنولوژی را کسانی می دانند که در زمان روشن بودن لباسشویی های قدیمی تصمیم به خواب گرفته اند ولی با وجود این لباسشویی می توان با آرامش کامل استراحت کرد و خوابید.

 

 

ضد لرزش و بی سرو صدا لباسشویی بوش در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

برای اضافه کردن لباس هروقت که بخواهید زمان هست

به قطع یقین برای هر کسی پیش آمده است که دقیقا بعد از شروع چرخه شستشو یادمان آمده که یک تیکه را از یاد بردیم اضافه کنیم ولی برای اضافه کردن در این لباسشویی همیشه زمان هست و دیگر نیاز نیست استرس داشته باشیم که البسه را جا گذاشته ایم یا نه شاید برای کسانی که تجربه این از یاد رفتن و  نداشته باشند. زیاد قابل توجیه نباشد ولی واقعیت این است که با توجه به نظرات استفاده کننده ها این ویژگی از اهمیت بالایی یرخوردار بوده واحساس نیاز زیادی به این تکنولوژی شده است برای استفاده از این ویژگی کافی است در هر زمان که نیاز داریم گزینه Reload را بزنیم تا چرخه مقطعی متوقف شود و البسه را اضافه می کنیم و با لمس دوباره این کلید شستشو را از سر می گیریم.

 

ادواش لباسشویی بوش 32560 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

 

Quick Wash

قابلیت شستشوی سریع برای زمانی که شما در بازه ی زمانی خیلی کم رخت شسته شده می خواهید کافی است با فشردن کلید Quick  و انتخاب سرعت با کلید Speed چرخه را که در زمان مقرر دو حالته  15 یا 30 دقیقه  آغاز کنید برای در این برنامه انتظاراتی که مصرف کننده برای شستشو دارد را یکجا برآورده می کند که هم زمان کم کیفیت بالا و خشک کردن قابل مطلوبی دارد در انتخاب این برنامه یک دوره شستشو و یک دوره آب کشی و یک بار خشک کردن را به همراه دارد امید است که انتخاب این برنامه برای مصرف کننده لذت بخش و کاربرد داشته باشد.

 

شستشوی سریع لباسشویی بوش 32560 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

 

Night Wash

همان طور که در بخش بالایی به ساختار و جنس دیواره اشاره کردیم به سیستم ضد لرزش و سایلنت با بانتخاب این برنامه دیگر هیچ آثاری از لرزش و سروصدا نمی ماند و می توان گفت فوق سایلنت و ضد لرزش می شود دلیل این انتخاب برای برنامه مذکور استفاده غالب افراد برای شستشو در آواخر اوقات شب که قرین زمانی چرخه شستشو با زمان استراحت یکی می شود استفاده از این برنامه بسیار لذت بخش است و توصیه استفاده از این برنامه برای همه افراد در تمام زمان های استراحت می شود.

 

آرامش با لباسشویی 32560 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

 

جمع بندی

کیفیت بالا و طراحی عالی همزمان با سایقه تولید برند بوش برای بسیاری از خریداران و استفاده کنندگان ثابت شده است، این محصول مورد بررسی قرار داده شده برای تمامی خانواده ها میتواند به خوبی نقش ایفا کند نیووافت برای این محصول ضمانت کیفیت و کارائی را تائید می کند امید است که در انتخابی که کرده اید توضیحات ما دخیل بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لباسشویی ها به مقاله « لباسشویی » در سایت نیووافت مراجعه کنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی لباسشویی
تولید کننده
بوش
نام مدل
WAW32560GC
رنگ های موجود
سفید
سرعت چرخش موتور
1600 دور در دقیقه
برنامه ها
تعداد برنامه شستشو
16 برنامه شستشو
برنامه ضد چروک
نمودار مصرف انرژی
رتبه مصرف انرژی
A+++
سایر امکانات
سیستم عیب‌یابی هوشمند
ادواش ADD WASH
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha