0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
White signal toothbrush

مسواک سیگنال وایت

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
SEA COLOR وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ویژگی ها
برند
سیگنال وایت
میزان زبری برس
متوسط
سایز
بزرگ
۳۹/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

White signal toothbrush مسواک سیگنال وایت  
قبل از هر چیزی میخواهم ویژگی های یک مسواک مناسب را بیان کنیم. اولا مسواک خوب ومناسب به مسواکی گفته می شود که حرکت دادن آن در دهان آسان باشد به صورتی که دسترسی به دندان های عقب به وسیله ی آن به آسانی امکان پذیر باشد و به گونه ای که به راحتی جرم های روی دندان ها را تمیز کرده ودهان را خوشبو و تمیز نگه دارد. دوما نوع برس مسواک خیلی ارزشمند است در انتخاب نوع برس مسواک مورد استفاده باید بی نهایت دقت شود.

 

مسواک سیگنال وایت در فروشگاه اینترنتی نیووافت

چند نوع برس داریم

 1_ برسهای سخت  2_ برس های نرم 3_ برسها ی متوسط.
برس های سخت گزینه ای مناسب برای انتخاب نیستند برخلاف تصورعموم  مردم که فکر می کنند برس های سفت و سخت بهتر دندان ها را تمیز می کنند این برس ها آسیب ها ی جدی  به دندان و لثه های شما وارد می کنند چون الیاف این برس ها سفت و سخت می باشد. این نوع الیاف انتخاب بسیار نامناسبی بوده و در اکثر موارد باعث خونریزی و چرک کردن لثه ها می شوند.

 

مسواک سیگنال وایت در فروشگاه اینترنتی نیووافت


برسهای نرم گزینه ی  مناسبی برای انتخاب هستند. چون به راحتی در دهان می چرخد و بین دندان ها را تمیز می کند و به لثه هم آسیب نمی زند. هر چند مقاومت این نوع الیاف کمتر است و زودتر خراب می شود اما در عوض به دندان شما آسیبی نمی رساند، اما باز انتخاب مناسب تر و اصولی تر انتخاب مسواکی با برس متوسط میزان سختی ونرمی است و انتخاب آن مورد تایید تر از دوگزینه ی قبلی می باشد.
 

مسواک سیگنال وایت و مشخصات آن
حالا می رسیم به مسواک سیگنال وایت. این مسواک با انعطاف بی نظیری که دارد محافظ مینای دندان شماست و  در برس آن میزان متوسط سختی ونرمی در حد کاملا نرمالی رعایت شده است و در وسط برس ها ی این مسواک تیغه هایی قرار داده اند که خیلی منعطف وعالی است که خیلی سفت و یا خیلی نرم نیست که به آن پرلیت گفته می شود، پرلیت سبب ازبین بردن لکه ها از روی مینای دندان می شود و باعث درخشان تر شدن دندان های شما هستند. افراطی استفاده کردن از هر چیز مضراتی دارد مقدار پرلیت مصرفی هم خارج از این قضیه نیست اما خوشبختانه شرکت سیگنال وایت اهمیت خاصی به این موضوع داده است و میزان پرلیت بکار برده شده در این مسواک را کامل کنترل کرده است که به مینای دندان شما آسیبی نمی زند و دندان های سفید شما را همچنان سفید نگه می دارد و با چند مرحله استفاده کردن از مسواک سیگنال وایت جلای دندان های خود را می بینید واز انتخابتان لذت می برید. شرکت سیگنال طیف وسیعی از برسهای خاص را تولید کرده است تا نیاز شما مشتریان عزیز را بر آورده کند. این شرکت قلم موهای سیگنال را تیغه ای طراحی کرده است تا هر زمان که بخواهید  قلم موی خود را تغییر دهید. همچنین این مسواک به گونه ای طراحی شده است که در شما عادتی خوب ایجاد می کند وباعث می شود که شما از مسواک زدن لذت ببرید و هر روزه در دو نوبت صبح وعصر دندان های خود را مسواک بزنید.

 

مسواک سیگنال وایت در فروشگاه اینترنتی نیووافت


هر لبخندی که شما می زنید امتیازی برای سیگنال وایت محسوب می شود برای همین این شرکت اهمیت والایی به ساخت این مسواک داده است.
 

توصیه نیووافتی
مسواک سیگنال وایت مسواکی بی نهایت عالی برای لبخندهای جذاب شما بوده و ما به شما پیشنهاد می کنیم این مسواک را در نیووافت خریداری کنید. زیرا محصولات موجود در نیووافت کاملا اصلی بوده و ما در نیووافت از اجناس تقلبی استفاده نمی کنیم. اعتبار نیووافت همیشه بر پایه ی اعتماد شما مشتری های عزیز می باشد. امیدوارم با نظر داده و رای دادن به محصولات نیووافت ما را در انجام هر چه بهتر کارها راهنمایی و کمک کنید. منتظر لبخندهای دلنشینتان هستیم  سیگنال وایت!

ژ . حیدری

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
سیگنال وایت
میزان زبری برس
متوسط
زبان شور
در پوش محافظ
مخصوص
نوجوانان
سایز
بزرگ
نوع دسته
خم
رنگ بندی
تعداد در بسته
یک عدد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha