0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
vov Lip line

خط لب vov

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
wow وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
تعداد رنگ بندی
36 رنگ
ضد آب
بافت نرم و کرمی
۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

خط لب vov


آرایش لب فقط با رژلب کامل نمی شود بلکه برای داشتن لب های زیبا وبرجسته کردن لبها وجذاب کردن چهره نیاز به یک خط لب خوب دارید که آرایشتان را حرفه ای کند ، خط لب و رژلب مکمل همدیگر هستند که با استفاده هر دو آنها در کنار همدیگر آرایشی زیبا و حرفه ای را تجربه خواهید کرد ، لذا نیو وافت در نظر دارد خط لبی عالی با ماندگاری خوب و بافتی نرم را به شما معرفی کند .
 

معرفی محصول
خط لب vov


خط لب های سری جدید vov دارای 36 رنگ مختلف در سه سری رنگ می باشد که برای ست کردن انواع رنگ رژلب مناسب است درکل میتوان گفت که باداشتن 36 رنگ گوناگون ترکیب رنگ کاملی را دارد و برای انواع آرایش مناسب هستند .جنس خط لب vov از بافت بسیار نرم و روان تشکیل شده است که بر روی لب های به راحتی کشیده میشود و ماندگاری 12 ساعته ای را در طول روز بر روی لبهاتان دارد . از ویژگی های مهم این دسته از خط لب های  vov جلوگیری از پخش شدن رژلب در اطراف لب ها می باشد وهمواره در طول روز آرایش لب زیبا خواهید داشت . از دیگر خصوصیات مهم خط لب vov خاصیت ضد آب بودن این دسته از خط لب ها می باشد که بر روی لب ها ماندگاری خوبی دارند .
شکل ظاهری
پوکه خط لب های  vov چوبی بوده وبا تراش های مخصوص آرایش به راحتی تراش می شود و درب پلاستیکی بسیار محکم از نوک خط لب vov در برابر آسیب از آن نگهداری می کند .
توصه نیو وافت
دغه دغه بسیاری از بانوان در مورد همه خط لب ها داشتن نوک تیز برای کشیدن خط لب زیباتر است همیشه سعی داشته باشید از تراش های مخصوص آرایش برای این کار استفاده کنید وبرای جلوگیری از ذوب شدن  مغز خط لب ها دور از نور خورشید ودر جای خنک آرا نگهداری کنید.

 

 

مشخصات فنی
برند
WOW
تعداد رنگ بندی
36 رنگ
ضد آب
بافت نرم و کرمی
جنس پوکه
چوبی تراش خور
میزان ماندگاری
12ساعته
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha